10 atbaidoši paradumi, no kuriem labāk atbrīvoties!

Advertisement
Advertisement

Vai jums ir slikti neverbāli paradumi? Mēs diezin vai kļūdīsimies, ja teiksim, ka vismaz viens, bet ir. Starp citu, kā jau katram cilvēkam. Mēs apkopojām kā piemēru 10 atbaidošus paradumus, no kuriem labāk atbrīvoties! Taču galvenā problēma nav tajā, bet tas, ka cilvēki reti kad to apzinās, tāpēc atkārto to atkal un atkal, izraisot riebumu apkārtējos.


Vēlaties nemainīgi izmantot visu paziņu un svešinieku labvēlību? Tad atbrīvojieties no šiem 10 kaitinošajiem paradumiem uzreiz pēc izlasīšanas!

Raksta turpinājums - lapa #1
10 atbaidoši paradumi, no kuriem labāk atbrīvoties!

1. Nagu graušana

Tas ir ne tikai galīgi nehigiēniski, bet var atgrūst no jums jebkuru. Piedevām, šis kaitīgais ieradums rada problēmas ar sakodienu un kuņģi. Cilvēkiem, kuri grauž nagus, ir deformēti nagi, kas izskatās vienkārši pretīgi. Pamēģiniet šo paradumu aizvietot ar pastaigu svaigā gaisā vai mūzikas klausīšanos.

2. Dīdīšanās uz vietas

Psihologi apgalvo, ka šī neapzinātā darbība parāda cilvēka nepārliecinātību par sevi, kā arī viņa nedrošību vai paniku. Ja jūs vēlaties par sevi atstāt labu pirmo iespaidu, tad pacentieties sevi saņemt rokās!

3 un 4. Strēbšana un čāpstināšana

Tikai nekulturāli cilvēki atļaujās ēst čāpstinot vai skaļi strēbt tēju no tasītes. Mācieties ēst un dzert bez trokšņa!
5. Košļājamā gumija mutē

Šis paradums ne tikai tracina apkārtējos, bet spēj ārēji izbojāt jebkuru seju!

6. Matu virpināšana

Pastāvīga matu virpināšana ne tikai tracina sarunu biedru, bet pakāpeniski rada kaitējumu jūsu cirtām. Neaiztieciet matus ar rokām! Labāk virpiniet aproci vai citu rotaslietu uz rokas.
7. Pildspalvas klikšķināšana

Daudziem ir ļoti nepatīkamas pildspalvas klkšķināšanas skaņas. Tāds ārējs kairinājums daudziem cilvēkiem izraisa ne tikai riebumu, bet arī vēlēšanos izrādīt agresiju vai aizbēgt.

8. Kāju šļūkāšana

Cilvēki bieži vien par apkārtējiem spriež pēc gaitas. Tāpēc pacentieties staigāt ar lepni paceltu galvu. Un nekādā gadījumā nešļūkājiet kājas, kā to dara vecīši vai smagi slimie!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 21:33Sanita
Lūdzu par Mežāzi tieši tik pat perfekti pastāstītu rakstu
0 0 Šodien 11:00Hm
Maiga Vavere
0 1 Šodien 08:30Alda
JĀ! Viss Precīzi!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017