10 frāzes, ko ir aizliegts teikt savam vīram!

Advertisement
Foto: cdnser.be
Advertisement

Negribat kārtējo reizi strīdēties ar vīru? Tad nesakiet viņam šīs 10 frāzes. Savādāk sabojāsiet gan sev, gan viņam garastāvokli. Varat pat līdz laulības šķiršanai novest...

Raksta turpinājums
1. ”Kāpēc tu neapsveici manu mammu dzimšanas dienā?”

Kā viņš vispār atceras, kad ir sievasmātes dzimšanas diena? Šie datumi pavisam nepaliek vīriešu atmiņā. Labāk pašas atgādiniet vīram, ka nebūtu slikti apsveikt sievasmāti. Vai arī ierakstiet atgādinājumu viņa telefonā.

2. ”Tu pat nepamani, ka esmu apgriezusi matus”

Tiešām, jūs apgriezāt matus par 2 milimetriem un viņam tas bija jāpamana. Iespējams, jūsu frizūra uz nullīti atstātu uz viņu iespaidu. Tādas minimālas izmaiņas diez vai vīrs pamanīs.

3. ”Annas vīrs gan ir tik saimniecisks”

Sieviete, aiztaisi muti. Šī frāze nav pieļaujama pat strīda laikā. Tikko, kā jūs pateiksiet vīram šos vārdus, viņš vispār neko nedarīs mājās. Līdz Annas vīram viņam tālu, tāpēc skrūvējiet pati tās skrūves.
4. ”Tu esi resns”

Katrs vīrietis ir pārliecināts par savu skaistumu. Pat tad, ja viņa vēders guļ uz ceļiem. Tāpēc dodiet mājienus pareizi. Uzlabojiet vīra uzturu, sauciet līdzi paskriet. Un nekritizējiet. Par spīti viņš sāks ēst vēl vairāk. Tāda ir vīriešu daba - darīt visu par spīti.

5. ”Tu nepatīc manām draudzenēm”

Kurš viņām vispār jautāja? Kas viņas tādas ir? Visi vīrieši klusībā ienīst sievas draudzenes. Tikai, ja viņi slepus neguļ ar viņām. Visos pārējos gadījumos, draudzenes - raganas, riebīgas un ar visu neapmierinātas bābas. Viņu viedoklis vīram ir tik pat svarīgs, kā sedli sunim.

6. ”Mans bijušais bija labāks par tevi”

Kāds vēlas šķirties? Ja jūs plānojat ar vīru dzīvot ilgi un laimīgi, nekad nepieminiet bijušā vārdu. Nekad un nekādos apstākļos. Visvairāk vīrieši necieš, kad viņu sievas atceras par bijušo mīlu. Viņiem tas ir apkaunojoši.
Foto: cdnser.be
7. ”Es negribu dzemdēt bērnus”

Tad kādēļ vajadzēja precēties? Katrs vīrietis zemapziņā vēlas bērnus. Un godīgi cer, ka viņu sieva vēlas to pašu. Tāpēc nevēlēšanās dzemdēt, vīriešiem neder.

8. ”Viss, es braucu pie mammas”

Tad lasies uz visām četrām debespusēm! Tieši tā domā katrs vīrietis, dzirdot šo frāzi. Neviens negribēs pārliecināt sievu par pretējo. Ja nolēmi, tad rīkojies. Šī frāze liecina par sievietes bērnišķīgumu. Viņa uzstāda tādu ultimātu, kad visi argumenti ir beigušies.

9. ”Es ar tevi nerunāju”

Vīriešiem nekas nav pret to. Viņi spēlē klusēšanu līdz pēdējam. Sievas neiztur un pirmās sāk runāt. Kamdēļ vispār vīri ir jāsoda ar nerunāšanu? Tas nav sods, tā ir laime.

10. ”Tev ir mīļākā?”

Pēc tāda jautājuma obligāti parādīsies. Neliekat vīram sākt par to domāt. Tāda frāze liecina par jūsu neuzticību. Greizsirdība patīk vīriešiem, bet mazās devās. Nesākat viņu izprašņāt.

Vēlaties dzīvot ar vīru klusu un labi? Tad aizmirstiet par šīm 10 frāzēm. Tās bojā ģimenes attiecības un sadragā uzticību. Esiet gudra sieviete, kura zina, kad vajag aiztaisīt muti.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017