10 lietas, kas “uzvelk” vīrieti no pusapgrieziena

Advertisement
Advertisement

Vīrieši mīl ne tikai ar acīm, bet, galvenokārt, ar dvēseli. Viņi Jūs nēsās uz rokām, ja Jūs ņemsiet vērā viņu vajadzības attiecībās, tās pieņemsiet un cienīsiet.

 

Lūk, 10 lietas, kuras vīrieši augstu vērtē attiecībās.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1.Aizsardzība.

Lai cik Jūs būtu stirpa un neatkarīga, vīriešiem ir iedzimta vēlme Jūs aizsargāt. Parasti, tas izpaužas ikdienas lietās. Viņš uzmet Jums uz pleciem lietusmēteli lietus laikā, pamostas nakts vidū, lai pārbaudītu, kas tie par trokšņiem aiz durvīm u.t.t. kad viņš atrodas aizsargājošā režīmā, viņš jūtas kā supervaronis.

2.Piedzīvojumi.

Vīrieši grib, lai sieviete prastu labi pavadīt laiku. Viņiem vajadzīgs gan draugs, gan mīļākā. Piedalieties tajā, kas viņam patīk – tas palīdzēs satuvināties vēl vairāk. Aizbrauciet ar viņu makšķerēt, pavizinieties ar velosipēdiem, izlieciet telti brīvā dabā. Vīriešiem neinteresē Jūsu netīrie mati, jo viņi būs aizrauti ar saikni starp jums.

3.Atbalsts.

Uzlieliet viņu, nekad nekritizējiet citu klātbūtnē, izsakiet komplimentus, ticiet viņam, parādiet viņam, ka lepojaties ar viņu un paliksiet blakus, arī tad, ja viss nenotiek tik labi kā gribētos. Sakiet viņam, cik viņš priekš Jums ir svarīgs, pievilcīgs un kā viņš padara Jūsu pasauli labāku.
Foto: pecsma.hu
4.Telpa.

Dodiet viņam brīvību un nekad neizsakiet aizrādījumus. Pamudiniet viņu nodarboties ar savu aizraušanos, sportu un draudzību. Uzticieties viņam, lai viņš izpēta savu aizraušanos un atrod dzīvē lietas, kas viņu nosaka.

5. Sekss.

Vairākumam vīriešu - sekss, viena no no svarīgākajām īpašās tuvības sastāvdaļām, lai spētu uzturēt attiecības. Vīriešiem ir jājūtas seksuāliem, Jums pievilcīgiem fiziskiem. Daudzi puiši atrod intīmo saikni kā patīkamu, kad atrodas ar jums tuvās attiecībās ar to, ko mīl. Viņš negrib, lai viņa bauda būtu vienpusīga. Viņš grib zināt, cik stipri Jūs viņu vēlaties. Izpētiet viens otru. Atrodiet jaunus paņēmienus, lai atsvaidzinātu intīmās attiecības un padarītu seksuālo pieredzi par aizraujošu: erotiski ģērbieties, izmantojiet rotaļlietas, kas domātas seksam, ļaujiet viņam domāt par Jums visu dienu.
6. Patmīla.

Vīriešiem patīk pārliecinātas, laimīgas, neatkarīgas sievietes. Vīriešiem nav jāpadara Jūs laimīgas, tas ir Jūsu personiskais pienākums. Attiecībām ir jāpapildina un jāuzlabo Jūsu dzīvi. Kad mēs esam lieliskā noskaņojumā un pašsajūtā, pēc mums tiecas vēl vairāk.

Mīliet, novērtējiet, dieviniet sevi un šīs jūtas atgriezīsies pie Jums simts reizes vairāk. Viens no lielākajiem afrodīzijiem vīrietim – būt kompānijā ar pārliecinātu, juteklisku sievietei, kura mīl un uztver sevi tādu, kāda viņa ir.

7. Mīkla.

Saglabājiet noslēpumainību, jo vīrietis iemīlas Jūsu lomā. Esiet noslēpumaina ar smalkiem paņēmieniem: dažreiz pārsteidziet, turpiniet mācīties, Jums jābūt savam interesēm, lieciet puisim saprast, ka Jūs esat daudz interesantāka, nekā tā, kuru viņš redz sev priekšā. Neatklājiet viņam visas savas kārtis. Piebremzējiet un ļaujiet savai unikalitātei iekļūt viņā pakāpeniski. Nesteidziniet mīlestību, seksu un dzīvi, atdodiet sevi viņam, bet ne visu uzreiz. Atstājiet viņu ieintriģētu un vēloties vairāk.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 01:01 18.04maritta
un kā ar 'džekiem' !? pati būšu pērtiķiene
1 0 13:51 17.04arnolds
Nedod. Ka ta pati dabus.
1 0 09:14 17.04Fans
Raksta autoram vajadzētu noskatīties " Mīļoto Radžu" un tad runāt:)
Hema Malini nespēlēja dvīnes. Ja kas! Filmā nebija dvīnes...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017