10 liktenīgo sieviešu pazīmes? Kāds ir liktenīgās skaistules noslēpums?

Advertisement
Advertisement

Liktenīgās sievietes noslēpumi. Kas viņa ir? Kāds ir viņas pārākuma noslēpums? Ar ko viņa iekaro vīriešus?


Dažas sievietes ļoti nogurst būt par maigiem ziediņiem un vēlas kļūt par īstu liktenīgo sievieti- uz laiku un pavisam. Bet nezina, kā. Tūlīt pastāstīsim.


Liktenīgā sieviete prot būt tāda, kāda ir!


Vienmēr. Jebkurā situācijā. Jebkurā kompānijā un vienatnē ar sevi. Un tā ir vissarežģītākā māka. Bet, ja jūs apgūsiet nākamos 9 punktus, jūs tiksiet ar to galā.

 

 

 

Raksta turpinājums
Liktenīgā sieviete ir pārliecināta sevī

Jūs zināt, ka pašnovērtējumam ir jābūt adekvātam: un paaugstināts un pazemināts pašnovērtējums ir kaitīgi. Un, ja jums liekas, ka liktenīgā sieviete – tā ir dāma ar paaugstinātu pašnovērtējumu, augstprātīga un nepieejama, - jūs dziļi maldāties. Šī sieviete māk radīt šo tēlu. Bet pati sevi viņa novērtē adekvāti.

Liktenīgā sieviete iederas jebkurā vietā

Tiražētā liktenīgās sievietes tēlam- spilgta brunete ar labu figūru, ar atklātu tērpu un uz augstiem papēžiem- nav nekā kopīga ar realitāti. Sieviete var izskatīties dažādi, bet, ir nianse: viņa vienmēr ir savā vietā. Visur. Daži uzskata, ka tā ir reta dotība, bet, patiesībā, tam var iemācīties, ja pieliek pūles. Un pilnīgi nav vajadzības nolīgt konsultantu stila jautājumos: tiklīdz jūs tēma aizraus, tad sapratīsiet, ka izveidot ideālu tēlu nav nemaz tik sarežģīti, kā sākotnēji liekas. Pie nosacījuma, protams, ka ar iepriekšējo punktu jums viss ir kārtībā. Ja nē- sāciet nodarboties ar savu pašnovērtējumu.
Liktenīgā sieviete ir gudra un viņai ir lieliska humora izjūta

Ass prāts - neatņemama liktenīgās sievietes sastāvdaļa, un jums neizdosies kļūt par liktenīgo sievieti, ja nesāksiet attīstīt savu intelektu līdz līmenim “Dieviete”. Ir svarīgi atcerēties sekojošo: virspusīgas sievietes tēls, “cik jauka muļķīte” var arī nostrādāt, bet, tas tā nepievelk vīriešus, kā intelektuālas sievietes tēls. Tāpēc, ka liktenīgo sievieti gribas iekarot, bet muļķīti iekarot nav nepieciešams. Viņu vajag slēpt no pieklājīgas sabiedrības. Pie tam, humora izjūtai arī jābūt augstā līmenī, jo, gudra sieviete, kura ir nopietna, kā kapakmens, vairāk atgādina vīrietim skolotāju, nekā sievieti, pie kuras kājām gribas nomest visu savu dzīvi.

Liktenīgā sieviete māk klausīties

Cilvēki mīl runāt. Vēl vairāk, cilvēki mīl runāt par sevi, par dārgumiņu. Bet, maz kurš mīl to klausīties, tāpēc, ka klausītājs gribas ātrāk pastāstīt, ka viņam , dārgajam, protams, viss ir tāpat, vai arī, tieši pretēji. Tas nozīmē, ka labu klausītāju ir ļoti maz, un tas mūs, godīgi sakot, glābj. Tāpēc, ka cilvēks, kas māk mūs klausīties, automātiski mums liekas tas, kuram var uzticēt vis slēptāko. Tieši to māk darīt liktenīgā sieviete.
Liktenīgā sieviete māk runāt

Precīzāk, viņa māk runāt tieši to, ko vēlas no viņas dzirdēt, pie tam tā, lai neviens par to nenojauš. Viņa- prasmīgs psihologs, cilvēks, kurš ar vienu frāzi māk pakļaut sev cilvēku un darīt visu ar viņu, ko vien vēlas. Tāpēc ka tas ir viss, un viņš tic bez ierunām. To iemācīties ir grūtāk. Īpaši, ja jūs jau protat klausīties cilvēkus.

Liktenīgā sieviete – prasmīgs manipulators

Tiesa, pietiekami iemācīties pareizi klausīties un pareizi runāt, lai veiksmīgi ar kādu manipulētu.Bet, lai kļūtu par īstu liktenīgo sievieti, ir nepieciešams iedziļināties psiholoģiskās literatūras pasaulē. Īsta liktenīgā sieviete to nedarīja, protams, bet, tikai tāpēc, ka viņa ir pieradusi uzmanīgi vērot cilvēkus un analizēt viņu vārdus, rīcību un, pat emocijas. Tāpēc, labāk, palasiet Ērika Berna, Viljama Džeimsa un vecā Freida darbus. Sākumam.
Liktenīgā sieviete prot piekāpties

Jā, liktenīgā sieviete- tā nav jaunava, kas vienmēr panāk vēlamo. Tā ir sieviete, kura māk piekāpties. Zinat, kāpēc? Tāpēc, ka viņa vispār neplāno kaut ko panākt: ja nav, tad nav! Un šī vieglā attieksme pievelk cilvēkus, kā ar magnētu. Tāpēc, ka visi vēlas būt kādam vajadzīgi. Un kad cilvēki saprot, ka šai sievietei viņi nav īpaši vajadzīgi- viņi nekavējoties sevi piedāvā, uz šķīvīša. Saprotat?

Liktenīgā sieviete prot pateikt “Nē”

Ar šo vārdu daudzām sievietēm ir noteiktas problēmas: bet, ja es aizvainošu ar atteikumu? Bet, ja es kaitēšu pati sev? Bet, ja kas notiks? Liktenīgā sieviete nešaubās un nekautrējas. Nē- tas nozīmē “Nē”.

Liktenīgā sieviete ir atklāta

Nav tēmas, par kuru liktenīgā sieviete nevar atklāti runāt. Tiesa, ievērojiet, atklātība viņas gadījumā- tā nav atklāta dvēsele: viņai nav aizliegtu tēmu. Bet, sakarā ar to, ka vairumam cilvēku šīs aizliegtās tēmas pastāv, viņiem liekas, ka tieši viņiem liktenīgā sieviete pavēra aizkaru visslēptākajam. Ļoti vienkāršs triks. Galvenais- nesarkt un neklupt, izrunājot “aizliegtos” vārdiņus.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!
0 0 Šodien 22:06Nila
Tieši mērķī.
0 0 Šodien 00:51pepis
p apmainat ar n :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017