10 pazīmes tam, ka viņš tiešām mīl jūs.

Advertisement
Advertisement

Iemīlēšanās – visskaistākā lieta dzīvē. Vēl vairāk, varat sajusties nedaudz saspringti. Viens jautājums neliks jums mieru – vai patiešām viņš jūs mīl vai nē? 


Ir zināms, ka sievietes nevar slēpt savas emocijas. Tāpēc daudz vieglāk atminēt, vai sieviete jūs mīl, vai nē. Vīrieši, pretēji, slēpj savas emocijas daudz labāk. Viņiem grūti pieņemt kaisli, kuru viņi izjūt, izrādīt savas emocijas un tāpēc tas sievietes kaitina.

 

Lūk, 10 pazīmes tam, ka viņš tiešām jūs mīl:

Raksta turpinājums
Foto: ytimg.com
1. Viņš vienmēr jums raksta “Labrīt!”

Jūs varat viegli uzzināt, viņš tevi mīl vai nē, ja pirmā doma ir par jums. Ir grūti kontrolēt savas emocijas, kad esat iemīlējies. Tomēr pat stiprākais cilvēks nespētu noslēpt savas jūtas un pateikt, ka viņš nevar dzīvot bez jums.

2. Viņš tiešām var izdarīt visu, lai atrisinātu jūsu problēmas

Sievietes parasti tas tracina, kad viņu vīri slinki un viņām nepalīdz. Tas ir tāpēc, ka cilvēki ar laiku mainās. Reiz viens un tas pats cilvēks izdarīja visu, lai uzlabotu savu dzīvi. Viņš varēja pat pakļaut sevi briesmām, lai atrisinātu savas problēmas. Viņš vienmēr bija tur, lai viņu paņemtu, neatkarīgi no tā, kur viņš atrastos. Viņš vienmēr viņai palīdzēja izvēlēties, ko pirkt un viņa pērk tik, cik viņai tīk. Jums paveicies, ja jūsu puisis to pašu izdarīs priekš jums. Tagad jums lemt, lai viņš būtu tāds pats pat pēc tam, kad jūs apprecējāties.

3. Viņa seja staro aiz laimes, kad viņš jūs redz

Mīlestība – tās ir svētlaimes un prieka jūtas. Viņš noteikti jūsos iemīlējies – ja viņa acis mirdz, kad viņš redz jūsu seju. Viņš visu savu uzmanību veltīs jums, kad jūs atrodaties blakus.
4. Viņam interesanti uzzināt, kā jūs pavadījāt dienu un uzmanīgi klausās

Mīlestība – tas ir tad, kad jūs rūpējaties par šo īpašo cilvēku tik ļoti, ka vēlaties pat zināt, ko viņa ēd un kad guļ. Viņš tiešām mīl jūs, kad vēlās uzzināt katru sīkumu par jūsu dienu.

5. Viņš jums atvēl labāko gultas pusi un spilvenu

Viņš jūs mīl, ja viņš vēlās jums atdot to gultas pusi, kura viņam patīk. Viņš viss ir jūsu, ja viņš atdos jums pēdējo tortes gabaliņu, lielu sendviča gabalu, vietu ar labāko redzamību kinoteātrī un tā tālāk. Viņš patiešām jūs mīl un domā par jums kā par savu labāko pusi, tā kā viņš patiešām uzskata, ka jūs esat viņa labākā puse.

6. Viņš vienmēr var palīdzēt

Daži vīrieši baidās piedāvāt palīdzību, jo vairākums sievietes atsakās ieņemt palīdzību no vīrieša, tā kā viņas uzskata, ka viņām nav vajadzīgs neviens cilvēks, kas viņām palīdz un vēlās būt neatkarīgas. Tomēr, ja jūsu cilvēks ar prieku palīdzēs nomazgāt traukus pēc vakariņām vai veikt pirkumus, ticiet man, viņš tiešām ir tas, kurš jūs mīl!
7. Viņš atcerās svarīgus datumus

Viņš tiešām jūs mīl, jo viņš ir ieplānojis katru svarīgu datumu kalendārā, vai tā ir jūs dzimšanas diena, kādi svētki vai jubileja. Viņš jūsu dzimšanas dienu ieplāno tā, kā patīk jums. Viņš uzaicina jūsu ģimeni un draugus uz jūsu iemīļoto vietu un pat dāvina jums kleitu, kura jums iepatikās pirms diviem mēnešiem.

8. Viņam patīk pavadīt laiku ar jums ne tikai seksa dēļ

Jūs, jaunieši, esat pārāk karsti viens priekš otra gultā, bet, kad lieta nonāk līdz sarunām un komunicēšanai, jums abiem jāuzvedās pēc iespējas labāk. Lielākoties puiši saka šīs emocionālās lietas un tos “3 burvju vārdus”, lai vienkārši ar šo meiteni tiktu gultā. Bet tas nav par tavu puisi. Jā, acīmredzami, viņš tevi vēlās, bet tas nav vienīgais, kas viņam ir svarīgs.

9. Viņš ciena jūsu viedokli par visu

Saskaņā ar pēdējiem pētījumiem par savstarpēju papildināšanu attiecībās, pat ja divi cilvēki atrodas uz politiskā spektra pilnīgi pretējiem poliem, viņi vēl aizvien var laimīgi dzīvot kopā. Jums ne vienmēr ir jārūpējas par to, kas jums patīk. Tas arī atkarīgs no tā, cik cieti jūs pieņemat viedokli un sava partnera viedokli.

Piemēram ja jūs esat feministe, bet jūsu vīrietis ar vecmodīgiem uzskatiem par sievieti, viņš, mazākais, uzklausīs jūsu jūtas un tās cienīs. Neatlaid tādu cilvēku!

10. Viņš aizstāv jūs un jūsu attiecības

Viņš tiešām mīl jūs, kad viņš jūs aizstāv, kad jūs kaut kas biedē. Viņš jūs aizstāv, kad kāds kritizē jūs bez iemesla vai cenšās nodarīt jums sāpes. Zināms, ka cilvēki, kuri rūpējas par kādu, pat riskē ar savu dzīvību, lai aizsargātu to, kuru viņi mīl. Normālās attiecībās cilvēki demonstrē savu mīlestību, apvienojušies pret ārējiem uzbrukumiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017