10 tiešas pazīmes tam, ka tu esi viņam tikai rezerves variants!

Advertisement
Advertisement

Mēdz būt tā, ka tu esi pilna cerību, veido attiecības ar vīrieti, dāvā viņam savu mīlestību, laiku.. Bet pēc tam izrādās, ka viņam uz tevi nebija nopietnu plānu. Tu biji vienkārši rezerves variants. Kā saka, izklaidējās ar tevi, kamēr nebija atradis kaut ko interesantu priekš sevis. Vai arī viņam, izrādās ir sieviete, bet tu biji “ja nu kaut kas sanāk”.

Raksta turpinājums - lapa #1
Uzzināt, kā vīrietis attiecas pret sieviete ir sarežģīti, bet iespējami. Par 10 satraucošām pazīmēm izstāstīs mūsu redakcija!
Kā izprast vīrieša jūtas

Viņš sastāda plānus ar tevi pēdējā brīdī. Tu tik ļoti gribi ar viņu pavadīt kopā laiku, bet jūs reti kaut ko plānojat uz priekšu. Tev nākas steigties uz dušu un krāsoties, ja vēlies ar viņu tikties, tāpēc ka viņš tevi aicina 30 minūtes pirms tikšanās vai pēc tam, kad jūs nolēmāt nekur neiet. Uz atvaļinājumu tu arī atprasies darbā pēdējā brīdī, kā tikai mīļotais pēkšņi izdomās.

Viņš cenšās atstāt savus plānus atvērtus. Viņš negrib ar tevi veidot plānus uz gadījumu, ja nu parādīsies kaut kas, vai kāds interesantāks.
Viņš ilgi atbild uz tavām ziņām. Viņš pats var uzsākt dialogu. Bet atbildēs uz tavām ziņām ļoti ilgi, it īpaši, ja tu gribi kaut ko precizēt vai saplānot. Tu redzi, ka viņš ir tīklā, izliek pat kaut kādus postus, bet tev neko neraksta. Diez vai viņš neredz tavas ziņas. Vienkārši nealkst pēc sirsnīga dialoga.
Viņš vienmēr kavē. Jūs sarunājat tikšanos uz 8 vakarā. Tu atnāci, a viņš tikai no mājām izbrauc. Un tas tā notiek vienmēr. Protams, viņam ir kaudzēm atrunu, bet ideālā pasaulē nekas neliedz brīdināt savlaicīgi par kavēšanos vai tikšanās pārcelšanu uz citu laiku. Viņš neciena tevi un tavu laiku. Viņš dara to, ko viņš grib, neraugoties uz tavām jūtām.

Viņš nemeklē tikšanās iespējas ar tevi. Kaut kur pavakariņot vai interesanti pavadīt brīvo laiku viņš tevi nekur neaicina. Ja nu vien tikai pie sevis mājās, jo viņš pat neiedomājas atbraukt pie tevis uz mājām. Viņam ir ērti: tu esi ar viņu, bet tai pat laikā savu laiku un naudu viņš īpaši netērē.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 0 Šodien 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti
0 1 Vakar 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017