13 citāti tiem, kuri ir sagrauti, bet nesalauzti.

Advertisement
Advertisement

13 citāti tiem, kas sagrauti, bet nesalauzti. Īpaši dziļš Dalailamas izteiciens… Sapratu ne uzreiz, bet tagad nespēju pārstāt domāt.


Varbūt, jums neveicas mīlestībā, bet varbūt jūs vienkārši izvēlaties nepareizus cilvēkus. Bieži šķiet, ka mēs upurējam savas sirdis tiem, kas vienkārši saplēš tās gabalos. Mums saka, kādai jābūt mīlestībai, bet mīlestība, kuru mēs atrodam, šķiet, nekad neatbilst šim aprakstam. Mēs atrodam mīlestību, kas mūs sagrauj un rada tukšumu – vēl vairāk nekā bija pirms šīs “mīlestības”.


Mīlestība šķiet kā skaista pasaka, kurai noticēt mūs piespieda. Realitātē ir neglīta sāpe, pēc kuras rodas neredzēts spēks. Spēks tajā, lai turpinātu dzīvot, pat ja sāp. Iemācīties piecelties un iet tālāk. Iemācīties salasīt savu sirdi kopā pa gabaliņam un atkal kādam to atvērt. Tādos brīžos ir svarīgi izlasīt sekojošās gudru cilvēku dziļās frāzes:

 

Raksta turpinājums
1. “Tu satiksi to, kurš nedomās, ka tevi sarežģīti mīlēt un kurš pats izlems atgriezt tevi dzīvē ar savu mīlestību” – Alekss Ells.

2. “Ne vienmēr sasitas tikai sirds. Reizēm tas pats notiek ar saprātu” – Rh Sin.

3. “Atceries, ka reizēm tu nesaņem to, ko gribi tāpēc, ka tev neticami paveicies” – Dalailama.

4. “Ieej dušā, nomazgā dienu. Izdzer glāzi ūdens. Aizvelc aizkarus. Apgulies un aizver acis. Sadzirdi klusumu. Sadzirdi savu sirdi. Tā vēl aizvien sitās. Vēl aizvien cīnās. Galu galā, tu esi pārvarējis. Tu izdarīji to, vēl vienu dienu. Un tu vari vairāk. Ar tevi viss ir kārtībā” – Šarlote Eriksone.
5. “Mūsu grūtībām mūžīgs mērķis” – Donalds Els Holstroms.

6. “Tava pagātne ir kā maiss ar ķieģeļiem: atstāj to un aizej. Pietiek savākt katru aizvainojošu vārdu, atceres un kļūdu. Vāc cerības” – Braiants Mcgills.

7. “Dejo uz sasista stikla, būvē pilis no sasistiem sapņiem un valkā savas asaras kā dārgas pērles. Lepni. Spēcīgi. Nelokāmi” – Anita Kizana.

8. “Tev jāturpina sasist savu sirdi, kamēr tā neatvērsies” – Rumi.
9. “Nosit sevī to daļu, kura meklē eņģeļus vietās, kurās atrodas tikai dēmoni” – Erins van Vjurens.

10. “Sieviete, kura atver savu sirdi, lai mīlētu tevi, kad tā jau ir sasista – spēcīgāka par katru, kuru tu esi saticis” – Stīvens Bensons.

11. “Man vienmēr ir bijis paradums mīlēt pārāk spēcīgi, domāt pārāk daudz un turēties pārāk stipri. Mērenība nekad nav bijusi mana stiprā puse” – Reičela Firmina.

12. “Labākā atriebība – nebūt tādai kā viņš, kurš tev izdarījis sāpes” – Marks Aurēlijs.

13. “Lai grauds izdīgtu, tam ir jāsaplīst. Apvalks plīst un no tā parādās dīgsts – un viss mainās. Bet tam, kurš nesaprot augšanas būtību, tas liksies kā pilnīga pašiznīcināšanās” – Sintija Okselli.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 12:58ilmārs
Un kas paliek pār tikai pienenes?
0 1 23:12 18.05Zinātājs
Pilnīga dir$ana, ja nepatiksi būs pilnīgi vienalga ko proti saremontēt, vai kas tev tur ir ar dzīvniekiem - tāpat nebūsi vajadzīgs. Savukārt, ja patiksi, tad atkal vienalga...
0 1 20:01 18.05Pēters
NEKĀDU dzīvnieku gaļu nedrīkst ēst-tā ir nāves un sāpju enerģētika.Tie ,kas ir apdalīti ar saprašanu vnk saņem savu izdarību rezultatu-vēzi un asisvadu,sirds slimības.Raksts ir tendenciozs un "zinātniskums"tajā ir pakārtots senvesturē sarakstītajām ļaundarībām kā normai.Uz to jācitē Pitagors-visas ciesanas ,ko cilv.sagādā dzīvniekiem pec tam pie tā atgriezīsies.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017