13 dzīves notikumi, kas jāizdzīvo 30 gados, lai pēc 50 gadiem neko nenožēlotu!

Advertisement
Foto: adme.ru
Advertisement

30 gadi - tas ir tas vecums, kad mēs visu saliekam pa plauktiņiem un izvirzām sev lielus mērķus. Enerģijas ir daudz, laiks pietiekami, bet ne visi sapņi ir realizēti.

 

Interesanti ir uzklausīt cilvēkus, kuri jau ir uzkrājuši pieredzi un kuriem ir ko pastāstīt. Viņiem bija iespēja piepildīt savas idejas, bija iespēja tikt galā ar savām pieļautajām kļūdām. Tieši jums, mēs esam atlasījuši noderīgus padomus tiem, kam jau ir 30.

 

Mēs esam pārliecināti, ka katrs pats izlemj savu likteni, kad jūs izlasīsiet pēdējo, 13. punktu, jūs pieņemsiet vismaz vienu svarīgu lēmumu - mēs esam pārliecināti.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: adme.ru
1. Ejat gulēt un ceļaties vienā laikā

Lai arī cik ļoti negribētos pagulēt ilgāk brīvdienās, nevajag to darīt. Labāk pamosties un iet gulēt vienā laikā katru dienu. Tā jūsu organismam būs vieglāk sagatavoties noteiktam ciklam un jūs nenogulēsiet darbu.
Foto: adme.ru
2. Sāciet rakstīt dienasgrāmatu

Rakstiet savas domas un novērojumus, sāciet aprakstīt savu dzīvi. Tā ir ne tikai emocionālā izlāde, bet ar to var arī iemācīties analizēt un labāk saprast dzīves notikumus. Šie ieraksti jums dāvās daudz patīkamu minūšu.
Foto: adme.ru
3. Sāciet ietaupīt

Laiks pēc 30 gadu vecuma - pats piemērotākais, lai beidzot sāktu iekrāt naudiņu. Padomājiet par pensiju fonda uzkrāšanu. Izejiet finanšu kursus, lai noskaidrotu, kā darbojas dažādas apdrošināšanas, pensiju fonda programma, kā var iemācīties iegūt pasīvo peļņu un var izveidot savu personīgo ”ietaupījumu fondu”. Dzīve ir neparedzama, neviens nav nodrošināts pret veselības problēmām, likteņa, šķiršanās un biznesa problēmām.
Foto: adme.ru
4. Izejiet ik gada pārbaudi pie terapeita

30 gadu vecumā ne visi aizdomājas par savu veselību. Mūsdienu paaugstinātais ritms, kustību trūkums, biežie stresi, kaitīgie ieradumi izpaužas ļoti ātri. Profilaktiskie ārsta apmeklējumi ir jāatkārto ik gadu, pat tad, ja jūs nekas neuztrauc, daudzas slimības var neizrādīt savu esamību.

Sekojiet līdzi savam uzturam un regulāri nodarbojaties ar sportu. Iespējams, šis padoms jau ir apnicis, bet tas strādā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017