15 mīlestības gājieni par kuriem sapņo sievietes… #13 ir ļoti svarīgs.

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #5
#13. Esi Jautrs

Nebaidies būt jautrs vai muļķīgs. Jo vairāk tu sevi atbrīvo, jo vairāk iespējas, ka viņa tev pievienosies.
#14. Esi draugs.

Esi draugs ar kuru viņai ir jautri, bet arī kurs palīdz smagā brīdī un arī dalās ar savām jūtām. Viņas atnākšana pie tevis nav vājuma pazīme. Tas aizņem daudz enerģijas, lai parādītu vājumu.
#15. Flirtēt, flirtēt un vēlreiz flirtēt.

Tu parādīji cik tu esi brīnišķīgs draugs. Tagad sāc ar viņu flirtēt, lai viņa arī zinātu, ka tu esi ieinteresēts. Aizejiet uz jaukām vakariņām, paturiet viņai rokas un aizejie uz ballīti kopā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

1 10 11:13 28.09Skaidra
Esmu izaudzinājusi 3 labus bērnus , bijis ir viss - mīļums, gan žagars , kad nepārstāj darīt blēņas . Bet tagad? Bērniem visatļautība , nedrīkst neko aizrādīt ? Bērnam pāri gadam , uz poda negrib iet ,laiž visu pamperos, neprot karoti turēt rokā , muļļā ēdienu pa galdu , bieži jaunās mammas pat divgadniekus staipa uz rokām , tāds neprot pat sev kājās kurpītes uzvilkt .Tik pārgudras tagad jaunās mammas , neaizrāda , ka nedrīkst plēst puķes , lauzt zarus , publiskā vietā -veikalā no otrā stāva ļauj bļaustīties un stiklus smērēt . Bērnudārzā dažs 2gadnieks skrien kā plēsts , grūž citus bērnus gar zemi , pat sakož rotaļbiedrus, tikai tāpēc , ka , redz,iekāroto mantu nedod. Pamēģini tik pateikt tādai mammai , ka viņai izlaists bērns , uzreiz pie bernudārza vadītājas sūdzēties par darbinieci , kura sakor , ka bērns neaudzināts . Nebrīnīties , ka paaugušies izlaistie bērni sagādā skolā problēmas . Bez mīļums vajadzīga arī stingrība , noteikt robežas bērna uzvedībai mājās , gan dārziņā .
1 11 16:10 26.09es
Viena uzdevuma kur ir saskaitisana na pareiza atbilde jo reizinot ar 0 ir 0 un pieskaiti 1bus atbilde 1
0 0 16:22 24.09Rudīte Dulbe
Es nepiekrītu, galīgi garām, kas tādas muļķības publicē,tik vienkārši... ir gari mati,būs īsi vai no pusgariem uz liso,forši, nekādas gaumes....

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017