2 minūšu tests. Uzzini, kādas psihiskas noslieces tev varētu piemist vai piemīt!

Advertisement
Advertisement

Ungāru psihoanalītiķis Leopolds Sondi 1939. gadā publicēja unikālu testu, lai konstatētu atsevišķus psihiskus traucējumus un novirzes no normas uzvedībā.


Vizuālajā rindā Sondi atlasīja 48 psihiski slimu cilvēku fotogrāfijas un sagrupēja tās pa sešām kartiņām. Uz katras kartiņas ir portreti, kas palīdz atrast cilvēkus, kuri cieš no psihiskām saslimšanām.

 

Ja pacienta izvēle apstiprinājās ar četrām un vairāk kartiņām, palielinās iespējamība, ka diagnoze ir pareiza. Mēs publicējam Sondi testa saīsinātu versiju, kas vienkārši apzīmē cilvēka emocionālo portretu un ir domāta atklāt tā slēptās īpašības.

 

 

Avots: ofigenno.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Paskaties uz kartiņu un izvēlies cilvēku, kurš tevi biedē un izraisa riebumu.Tālāk lasi skaidrojumu.
1. Sadists

Ja tevi biedē šis skolotāja portrets, tas nozīmē, ka bērnībā tu sevī apspiedi autoritāras iezīmes. Apkārtējie tevi pazīst kā nekaitīgu un mierīgu cilvēku, kurš vienmēr gatavs nākt palīgā. Tajā pašā laikā, tavai priekšniecībai ir grūti tevi vadīt. Ja tu kaut ko nevēlies darīt, tad speciāli radi šķēršļus uzdevuma izpildei. Sastopoties ar grūtībām, tu izvēlies pasīvu pozīciju, kas, galu galā, nogurdina pāri darītājus.
2. Epileptiķis

Cilvēkiem ar šādiem traucējumiem ir raksturīgi – impulsivitāte un aizkaitināmība. Tev var parādīties nekontrolējamas dusmu lēkmes vai agresijas uzplūdi, bet tu centies sevi savaldīt un kontrolēt emocijas.

Sadzīvē tu esi ļoti laipns un draudzīgs, bet apkārtējie tevi uzskata par atbildīgu cilvēku. Tu viegli rodi kontaktu ar cilvēkiem un esi pastāvīgs savās jūtās.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?
0 0 Vakar 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com
0 1 Aizvakar 20:30Musja
Berniem ir jabut, berni ir skaisti, cilveki bez berniem ir egoisti. Viegli dzivot vienam, bet nomirt gruti.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017