20 padomi, lai vīrietis kļūtu apsēsts ar jums.

Advertisement
Advertisement

Vienkārši super! Ir vērts pievērst uzmanību!

 

Daudzu gadu garumā guru Elēna Šeina un Šerija Šneidere analizēja personīgā dzīvē laimīgu sieviešu uzvedību – tās, kurām bija daudz pielūdzēju, kuras veiksmīgi izgāja pie vīra un bija laimīgas laulības dzīvē.


Opra Vinfrija nosauca viņu bestselleru ‘Tava sapņu vīrieša sirds iekarošanas noteikumi’ par fenomenu un divreiz aicināja autores uz savu šovu. Žurnāls People grāmatu attiecināja vajag izlasīt kategorijai, bet glancētie žurnāli to nosauca par labāko izdevumu par attiecībām. ‘Noteikumu’ 20 gadu eksistences laikā miljoniem sievietes varēja izjust to absolūto efektivitāti. Viņas ieguva attiecības pilnas ar mīlestību un cieņu, kuras pārgāja laimīgā un stiprā laulībā.

Raksta turpinājums
Sekojot padomiem no šī grāmatas, Keita Midltone apprecējās ar princi, bet Bleika Laivlija iekaroja ne vienu vien Holivudas vecpuiša sirdi. ‘Jaunajos noteikumos’ rakstnieces palīdz mūsdienu sievietēm un jaunietēm sazināties caur Facebook, Skype, SMS utt. un turklāt palikt noslēpumainām, uzturēt vīrietī mednieka instinktu, kad viņam visapkārt tik daudz ‘viegla medījuma’, iziet pie vīra ērā, kad visi dzīvo civillaulībā un nesteidzas uzņemties atbildību.

Necentieties izmainīt vīrieti un mācīt kā jādzīvo. Nodarbojieties ar to pēc tam, kad viņš jūs apprecēs!

Vīriešiem patīk grūtības un zaudē interesi, kad viņus interesējošais objekts – un īpaši sieviete – tiek viņiem pārāk viegli. Slepens veids, kā iegūt puisi: būt viņam par grūtu uzdevumu. Izturieties pret viņu tā, it kā viņš būtu jums vienaldzīgs, aicina Elēna Šeina un Šerija Šneidere.

Nepieciešams radīt noslēpumainības atmosfēru un likt vīrietim kaislīgi vēlēties tikties ar jums, kas mūs dienās ir liels retums. ‘Noteikumi’ – tas ir tāds saziņas veids ar jebkuru vīrieti (ar noteikumu, ka viņš pirmais uzsāka sarunu ar jums, personīgi vai Internetā), pateicoties tam viņš kļūst apsēsts ar jums un ir gatavs nopietnām attiecībām.
Kā apprecēties ar sapņu vīrieti

1. Esiet meitene, kas nelīdzinās pārējām un izskatieties kā meitene, kas nelīdzinās pārējām.

2. Netuvojieties vīrietim pirmā un neuzsāciet sarunu, nezvaniet un nerakstiet vīrietim pirmā.

3. Neaiciniet vīrieti tikšanos ar SMS, sociālo tīklu un nekāda cita veida starpniecību.

4. Nogaidiet vismaz 4 stundas, pirms atbildat uz vīrieša pirmo ziņu un mazākais pusstundu, pirms atbildat uz katru nākošo ziņu.

5. ‘Parunāsim/sarakstīsimies vēlāk’: vienmēr un visu pabeidziet pirmā un pazūdiet no redzes lauka!
6. Neatbildiet uz SMS un jebkuru citu ziņu pēc pusnakts.

7. Nepieņemiet uzaicinājumu uz sestdienas tikšanos vēlāk par trešdienu. ‘Pareizām meitenēm’ ir piesātināta dzīve. Un protams, ka jums jau ir plāni brīvdienām vēl pirms tam, kad pienākusi ceturtdiena! Ja viņš jūs uzaicinās pārāk vēlu, neizsakiet viņam rājienu. Vienkārši pasakiet, ka jums ļoti žēl, bet jūs esat aizņemta.
8. Turieties tālāk no viņa profiliem sociālos tīklos un reti rakstiet viņa lapā.

9. Padariet sevi ‘neredzamu’ tūlītējai apmaiņai ar ziņojumiem. Pat ja jūsu dzīvē nekas nenotiek, nevajag par to darīt zināmu puisim, momentā atbildot uz viņa ziņu. Kā ar jebkuru citu komunikācijas veidu, viņam ir jāsagaida iespēja ar jums parunāt. Lai kļūtu jums interesants, viņam nāksies nopietni papūlēties.

Neatņemiet vīrietim šo iespēju, uzreiz atbildot uz ziņojumu un stundām nosēžot tiešsaistē! Atcerieties, ka jums ir sava dzīve (mācības, darbs, draugi, hobiji, treniņi un, kā mēs ceram, tikšanās), bet pļāpāšanai atliek tikai 10 minūtes un ne vairāk. Ja puisim vajag jums daudz ko pateikt un par daudz ko pajautāt, viņš to var izdarīt tikšanās reizē!

10. Nepavadiet ar viņu 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā.

11. Attiecības attālumā: lai viņš pats jums piedāvā biežāk sazināties pa Skaipu un jūs apmeklēt.

12. Nerakstiet vīriešiem pirmā, ignorē smaidiņus un mirkļus tiešsaistes iepazīšanās vietnēs.

13. Nenorēķinieties par vakariņām un vispār nekādā veidā nepērciet viņa mīlestību.

14. Neveiciet pašiznīcinošas darbības, tiekoties ar precētiem vīriešiem. Ja viņš vēlas jūs redzēt, pasakiet viņam, lai pazvana tad, kad būs kļuvis brīvs cilvēks. Bet pēc tam nekādas komunicēšanas, aizmirstiet viņu, sakiet ‘nākošais’ – un koncentrējieties tādu vīriešu meklējumiem, kuri tiešām ir brīvi.
15. Nesatiecieties ar vīrieti, kurš vairāk par vienu reizi atliek jūsu satikšanos.

16. Nesūtiet vīrietim neko tādu, ko būtu nepatīkami viņam atstāt jūsu šķiršanās gadījumā.

17. Nepiekrītiet s*ksam uz vienu nakti un bezjēdzīgiem sakariem.

18. Nesteidzieties gulēt ar vīrieti. ‘Pareiza meitene’ liek puisim gaidīt, lai palīdzētu viņam iemīlēt viņu pašu, viņas dvēseli, viņas būtību nevis tikai viņas ķermeni. Jo ilgāk jūs atliekat intimitāti, jo ilgāk viņš varēs jūs aplidot, plānot romantiskas tikšanās un sapņot par jums. Vīriešiem patīk grūtības un neciena neko, kas viņiem ticis pārāk viegli, īpaši tas attiecas uz s*ksu!

19. Nesatiecieties ar vīrieti bez saistībām! Ja jūsu attiecības ilgst vairāk nekā gadu un turklāt tās ir ‘pareizas’ (jūs ļāvāt vīrietim ‘dzīties jums pakaļ’, satikāties ar viņu ne vairāk kā 2-3 reizes nedēļā, atteicāties ar viņu pavadīt atvaļinājumus, nepārcēlāties dzīvot pie viņa), tad līdz ar to esat viņam palīdzējusi iemīlēties jūsos un gribēt precēties.

Vīrietis vēlas jūs redzēt arvien vairāk un vairāk. Bet, ja pēc gada attiecībām vīrietis nav piedāvājis kļūt par viņa sievu, ir jāpasaka viņam, ka esat vecmodīgi audzināta meitene un netaisieties ne ar vienu tikties mūžīgi. Ja viņš sāks taisnoties, piedāvājiet ieturēt pauzi attiecībās. Palūdziet viņam visu apdomāt vienatnē un pazvanīt, kad viņš būs gatavs saistībām.

20. Pārstājiet tikties ar vīrieti, ja viņš neuzdāvināja romantisku dāvanu jūsu dzimšanas dienā vai Svētā Valentīna dienā, vai vispār aizmirsis par šiem datumiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!
0 0 Šodien 22:06Nila
Tieši mērķī.
0 0 Šodien 00:51pepis
p apmainat ar n :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017