20 padomi, lai vīrietis kļūtu apsēsts ar jums.

Advertisement
Advertisement

Vienkārši super! Ir vērts pievērst uzmanību!

 

Daudzu gadu garumā guru Elēna Šeina un Šerija Šneidere analizēja personīgā dzīvē laimīgu sieviešu uzvedību – tās, kurām bija daudz pielūdzēju, kuras veiksmīgi izgāja pie vīra un bija laimīgas laulības dzīvē.


Opra Vinfrija nosauca viņu bestselleru ‘Tava sapņu vīrieša sirds iekarošanas noteikumi’ par fenomenu un divreiz aicināja autores uz savu šovu. Žurnāls People grāmatu attiecināja vajag izlasīt kategorijai, bet glancētie žurnāli to nosauca par labāko izdevumu par attiecībām. ‘Noteikumu’ 20 gadu eksistences laikā miljoniem sievietes varēja izjust to absolūto efektivitāti. Viņas ieguva attiecības pilnas ar mīlestību un cieņu, kuras pārgāja laimīgā un stiprā laulībā.

Raksta turpinājums - lapa #1
Sekojot padomiem no šī grāmatas, Keita Midltone apprecējās ar princi, bet Bleika Laivlija iekaroja ne vienu vien Holivudas vecpuiša sirdi. ‘Jaunajos noteikumos’ rakstnieces palīdz mūsdienu sievietēm un jaunietēm sazināties caur Facebook, Skype, SMS utt. un turklāt palikt noslēpumainām, uzturēt vīrietī mednieka instinktu, kad viņam visapkārt tik daudz ‘viegla medījuma’, iziet pie vīra ērā, kad visi dzīvo civillaulībā un nesteidzas uzņemties atbildību.

Necentieties izmainīt vīrieti un mācīt kā jādzīvo. Nodarbojieties ar to pēc tam, kad viņš jūs apprecēs!

Vīriešiem patīk grūtības un zaudē interesi, kad viņus interesējošais objekts – un īpaši sieviete – tiek viņiem pārāk viegli. Slepens veids, kā iegūt puisi: būt viņam par grūtu uzdevumu. Izturieties pret viņu tā, it kā viņš būtu jums vienaldzīgs, aicina Elēna Šeina un Šerija Šneidere.

Nepieciešams radīt noslēpumainības atmosfēru un likt vīrietim kaislīgi vēlēties tikties ar jums, kas mūs dienās ir liels retums. ‘Noteikumi’ – tas ir tāds saziņas veids ar jebkuru vīrieti (ar noteikumu, ka viņš pirmais uzsāka sarunu ar jums, personīgi vai Internetā), pateicoties tam viņš kļūst apsēsts ar jums un ir gatavs nopietnām attiecībām.
Kā apprecēties ar sapņu vīrieti

1. Esiet meitene, kas nelīdzinās pārējām un izskatieties kā meitene, kas nelīdzinās pārējām.

2. Netuvojieties vīrietim pirmā un neuzsāciet sarunu, nezvaniet un nerakstiet vīrietim pirmā.

3. Neaiciniet vīrieti tikšanos ar SMS, sociālo tīklu un nekāda cita veida starpniecību.

4. Nogaidiet vismaz 4 stundas, pirms atbildat uz vīrieša pirmo ziņu un mazākais pusstundu, pirms atbildat uz katru nākošo ziņu.

5. ‘Parunāsim/sarakstīsimies vēlāk’: vienmēr un visu pabeidziet pirmā un pazūdiet no redzes lauka!
6. Neatbildiet uz SMS un jebkuru citu ziņu pēc pusnakts.

7. Nepieņemiet uzaicinājumu uz sestdienas tikšanos vēlāk par trešdienu. ‘Pareizām meitenēm’ ir piesātināta dzīve. Un protams, ka jums jau ir plāni brīvdienām vēl pirms tam, kad pienākusi ceturtdiena! Ja viņš jūs uzaicinās pārāk vēlu, neizsakiet viņam rājienu. Vienkārši pasakiet, ka jums ļoti žēl, bet jūs esat aizņemta.
8. Turieties tālāk no viņa profiliem sociālos tīklos un reti rakstiet viņa lapā.

9. Padariet sevi ‘neredzamu’ tūlītējai apmaiņai ar ziņojumiem. Pat ja jūsu dzīvē nekas nenotiek, nevajag par to darīt zināmu puisim, momentā atbildot uz viņa ziņu. Kā ar jebkuru citu komunikācijas veidu, viņam ir jāsagaida iespēja ar jums parunāt. Lai kļūtu jums interesants, viņam nāksies nopietni papūlēties.

Neatņemiet vīrietim šo iespēju, uzreiz atbildot uz ziņojumu un stundām nosēžot tiešsaistē! Atcerieties, ka jums ir sava dzīve (mācības, darbs, draugi, hobiji, treniņi un, kā mēs ceram, tikšanās), bet pļāpāšanai atliek tikai 10 minūtes un ne vairāk. Ja puisim vajag jums daudz ko pateikt un par daudz ko pajautāt, viņš to var izdarīt tikšanās reizē!

10. Nepavadiet ar viņu 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā.

11. Attiecības attālumā: lai viņš pats jums piedāvā biežāk sazināties pa Skaipu un jūs apmeklēt.

12. Nerakstiet vīriešiem pirmā, ignorē smaidiņus un mirkļus tiešsaistes iepazīšanās vietnēs.

13. Nenorēķinieties par vakariņām un vispār nekādā veidā nepērciet viņa mīlestību.

14. Neveiciet pašiznīcinošas darbības, tiekoties ar precētiem vīriešiem. Ja viņš vēlas jūs redzēt, pasakiet viņam, lai pazvana tad, kad būs kļuvis brīvs cilvēks. Bet pēc tam nekādas komunicēšanas, aizmirstiet viņu, sakiet ‘nākošais’ – un koncentrējieties tādu vīriešu meklējumiem, kuri tiešām ir brīvi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:02Deizi
Viņa nebija ne naiva ne muļķe bet gan blonda visticamāk.
0 0 Aizvakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?
0 0 Aizvakar 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017