3 Zodiaka zīmes ar visspēcīgāko intuīciju. Tikai viņi var tai uzticēties!

Advertisement
Advertisement

Pārējiem labāk domāt ar smadzenēm. Piekrītu!

 

Tieši iekšējā balss spēj padarīt mūsu dzīvi vienkāršāku, bet likteni - laimīgāku. Tomēr vieniem intuīcija ir ļoti spēcīga, bet citi žēlojas par pilnīgu sestās sajūtas trūkumu… Ja jūs skeptiski izturaties pret tiem, kuri uzticās savai intuīcijai, tad jums būtu jāzin, ka tādiem cilvēkiem ir milzīgas priekšrocības. Jo intuīcija – tās ir smadzeņu spējas apstrādāt ienākošo informāciju un uz tās pamata izdarīt ātrus un pareizus secinājumus.


Lūk, 3 Zodiaka zīmes, kurām ir šī priekšrocība – viņiem intuīcija ir labāk attīstīta nekā pārējiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Skorpioni.

Jūsu intuīcija vienmēr darbojas ar pilnu jaudu. Jums ir lieliskas spējas redzēt cauri cilvēkiem, lasīt viņu domas un noteikt viņu patiesos nodomus. Pret apkārtējiem jūs izturaties piesardzīgi.

Pateicoties savai intuīcijai, jūs spējat cilvēkos redzēt kā labo, tā slikto. Jūs protat atpazīt izlikšanos un krāpšanu. Jūs aptīt ap pirkstu ir patiešām sarežģīti. Jūs – staigājošs melu detektors.
2. Strēlnieki.

Strēlnieki prot pareizi novērtēt situāciju. Tikai tas jādara klusi un mierīgi. Tā risinājumu jūs atradīsiet daudz ātrāk. Jums piemērota paruna: ‘Rīts gudrāks par vakaru.’

No rīta pamostoties, jūs varat atklāt, ka problēmas risinājums jau ir skaidri noformējies jums galvā. Izmantojiet savu intuīciju biežāk! Neatsakieties no tik nozīmīgas priekšrocības, tad jūs redzēsiet, kā jūsu dzīve izmainījusies uz labo pusi.
3. Zivis.

Jūsu intuīcija tikpat spēcīga kā jūsu intelektuālās spējas. Jūs protat vērot un izdarīt pareizus secinājumus. Ar apkārtējiem jums ir īpaša garīgā saikne, kas jums palīdz novērtēt cilvēkus.

Zivis vienmēr ir objektīvas un seko savai sirdsbalsij. Jūs tai varat uzticēties pilnībā un bez ierunām, jo jūsu sirdī slēpjas lielākais spēks. Attīriet domas un ieklausieties tajā, ko sirds jums saka.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 16:27monta
vienīgais, ko neesmu mēģinājusi - biešu un sīpolu sula. Viss pārējais ir garām. Nekādu jūtamu uzlabojumu. Tik pat labi var skalot ar uzsildītu krāna ūdeni.
0 1 Vakar 11:38Sandra
Man patiik KEITA
0 0 16:11 15.03La
Tā nu gan nav!
Arī čigani ir bn un viņi tiek adoptēti uz ārvalstīm

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017