3 minūšu tests no vectētiņa Freida! Uzzini, ko slēpj tava zemapziņa.

Advertisement
Advertisement

Katrs no mums skatās uz pasauli nosacītā veidā. Kāds visu redz rozā toņos. Kāds gluži pretēji, gaida vilšanos katru minūti. Nevar teikt, ka vieniem taisnības vairāk, bet citiem mazāk. Vienkārši tā ir dažāda attieksme pret pasauli.


Taču tas, kā mēs attiecamies pret pasauli, daudzejādā ziņā nosaka arī pasaules attieksmi pret mums. Tāpēc, ja tev nav vienalga, ko par tevi domā tuvi cilvēki, izej paša Zigmunda Freida testu un uzzini, cik lielā mērā tava zemapziņa ir kārtībā.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Testa iziešanai tev vajadzēs dažas minūtes, pildspalva vai zīmulis un papīra lapa. Pacenties atslēgt loģisko domāšanu un ieslēgt uz pilnu jaudu personīgo iztēli.
Uz papīra lapas pieraksti atbildes uz jautājumiem. Jāatbild ilgi nedomājot. Raksti lakoniski un skaidri.
1. Tu stāvi jūras krastā un skaties ūdens plašumos. Ko izjūti?
2. Tu pastaigājies pa mežu, nolaid acis un pēti zemi. Kādas sajūtas rodas?
3. Tu skaties uz kaijām, kuras riņķo virs tavas galvas. Ko jūti, skatoties uz tām? Kā tu izturies pret viņu rūpēm?
4. Tu vēro zirgus. Viņi skraida, draiskuļo, spēlējas viens ar otru. Kādas emocijas tevī izraisa šis skats?
5. Tu stāvi tuksnesī, bet tavu tālāko ceļu aizšķērso siena. Tā liekas bezgalīga uz abām pusēm. Sienā redzama neliela plaisa, caurumiņš, caur kuru redzama oāze. Ko tu iesāksi?
6. Klejojot pa tuksnesi, tu atrodi lielu krūku, kura piepildīta ar tīru, aukstu ūdeni līdz malām. Ko tu izdarīsi?
7. Тu apmaldījies mežā un maldījies visu dienu. Iestājās nakts, bet tu vēl neesi izkļuvis no meža. Pēkšņi tu redzi māju, kurā deg uguns. Ko tu izdarīsi?
8. Tev apkārt bieza migla. Tik bieza, ka griez kaut ar nazi. Tu neredzi, uz kurieni iet. Kāda tava attieksme pret doto situāciju?
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:52es
Stīvs Gulbis
1 0 Aizvakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Aizvakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017