5 cilvēki, kuri izdzīvoja cīņā ar savvaļas dzīvniekiem

Advertisement
Foto: wuzzup.ru
Advertisement

Vēlēšanās dzīvot! Tā, iespējams, ir vienīgā doma, kas bija šo cilvēku, kuri uzvarēja nevienlīdzīgā cīņā uz nāvi bīstamus savvaļas dzīvniekus, galvā. Šādus dzīvniekus satiekot citi zaudētu samaņu... un tālāk jūs zināt.

 

 

Avots: samoeinteresnoe.net

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wuzzup.ru
1. Karls Eklijs bloķēja leopardam skābekli.

Karls Eklijs bija taksidermists, izgudrotājs, biologs, dabas aizstāvis un fotogrāfs. Viņš daudz zināja par dzīvniekiem. Bet kā cilvēks bija sarežģīts un tieši, mīlēja pārbaudīt veiksmi.

Ekspedīcijas laikā pa Āfriku Eklijs uzdūrās uz savvaļas leopardu. Leopards, protams, uzbruka cilvēkam. Nezināmu iemeslu dēļ Eklijs uz leopardu nešāva, lai gan šautene viņam bija līdzi (varbūt bija beigušās patronas).

Likās, ka tās ir beigas, bet Eklijs neapjuka: ar kreiso roku viņš saķēra leopardu ap kaklu, bet labo iebāza viņam rīklē. Kaķis, droši vien, no sākuma bija izbrīnīts, ka vakariņas diezgan dīvaini uzvedas, bet pēc tam sāka smakt. Eklijs, nepievēršot uzmanību sāpēm, bāza roku dziļāk un dziļāk dzīvnieka kaklā, un gala rezultātā viņam izdevās nogalināt plēsoņu.
Foto: wuzzup.ru
2. Ričards un Anžela Moijeri sakāvās ar lāci savā viesistabā

Ričards Moijers dzīvoja Pensilvānijas štatā, Perrikauntā. Naktī plkst. 03.00 viņš sauca suni atpakaļ mājā, kad nez no kurienes parādījās lācis un uzklupa cilvēkam tieši viņa mājas durvīs.

Atkārtosim: Meijers nemedīja, neatradās dabas liegumā, viņš nenobrauca šosejas malā meža vidū. Viņš vienkārši stāvēja un savas mājas sliekšņa un miegains sauca suni. Bet pēc tam pēkšņi atradās zem lāča.

Uz troksni izskrēja viņa sieva Anžela un suņa vietā ieraudzīja milzīgu plēsoņu. Viņai izdevās novērst lāča uzmanību no vīra, bet diemžēl, lāči, kas grib uzkost, uzmanību pievērš tikai vēl uzbāzīgākam ēdienam - vīru lācis atstāja un uzklupa Anželai.

Protams, Ričards lāča apskāvienos atrasties otrreiz negribēja, un atdot lācim sievu arī negribēja, Tāpēc Ričards izgrūda lāci pagalmā. Pajautāsiet kā? Viņš pats nezina, un plēsoņa, droši vien, apstulbis no upura bezkaunības, aizbēga.

Anžela un Ričards palika dzīvi, lai gan bija nopietni ievainoti. Jā, mēs zinām, ko jūs gribējāt pajautāt. Sunim viss ir kārtībā.
Foto: wuzzup.ru
3. Devids Pārkers nogalināja pumu ar saliekamo nazīti.

2002.gada augustā 61 gadu vecais Devids Parkers pastaigājās naktī Britu Kolumbijā. Sākās lietusgāze, un lai paslēptos, Parkers ienira zem klints pārkares. Un uzdūrās milzīgai pumai. Tā nopriecājās ( vakariņas!) un uzbruka cilvēkam.

Parkers vienā mirklī saprata, ka iespēja izdzīvot viņam ir- ar jebkuru cenu ir jāaizsargā kakla vēnas. Bet paņēmienu, kā aizsargāties, viņš izvēlējās neparastu: puma viņam iesita jau pa galvaskausu, un ādas loksne no pieres uzkrita cilvēkam uz acīm, gandrīz viņu padarot aklu. Bet pēc vēl viena lielā kaķa sitiena Parkers nokrita un sasita pret akmeņiem vaigu un žokli. Pēc tam, kaķis, pats par sevi saprotams, atkal uzklupa upurim un.....

Saņēma sitienu kaklā ar saliekamo nazīti. Parkers izmantoja to minimālo laiku, kas viņam bija, lai izvilktu no kabatas nazīti, to atvāztu un sagatavotos sitienam. Brīnumaini, bet viņš pāršķēla zvēra kaklu ar mazu neasu asmeni.

Parkers, neskatoties uz nopietnu traumu, gāja vēl kilometru, lai saņemtu palīdzību. Protams, uz sejas palika kroplīga rēta, bet Parkers līdz šim brīdim ir dzīvs, bet puma- nē.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 16:27monta
vienīgais, ko neesmu mēģinājusi - biešu un sīpolu sula. Viss pārējais ir garām. Nekādu jūtamu uzlabojumu. Tik pat labi var skalot ar uzsildītu krāna ūdeni.
0 2 Vakar 11:38Sandra
Man patiik KEITA
0 0 16:11 15.03La
Tā nu gan nav!
Arī čigani ir bn un viņi tiek adoptēti uz ārvalstīm

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017