5 frāzes, kas jāsaka sev, kad ir smags dzīves posms.

Advertisement
Advertisement

Lai pārdzīvotu grūtus brīžus, vispirms ir jāmobilizē visi savi iekšējie resursi.


Dzīves grūtības mūs pārsteidz negaidīti, nebrīdinot, un praktiski nogāžot no kājām. Tām ir milzums daudz formu, un dažreiz pat tuvu cilvēku atbalsts vai gudras grāmatas nepalīdz pārvarēt nepatikšanas. Lai pārdzīvotu grūtos laikus, vispirms ir jāmobilizē iekšējie resursi. Jānoregulē sevi uz pareizu iznākumu, jāpraktizē miers, ir jāpieņem notiekošais un pat jābūt pateicīgam. Noticiet - viss, kas notiek, notiek uz labu!

 

Viss agrāk vai vēlāk izvedīs jūs tur, kur jūs tiecāties, bet, kad jūs jūtat, ka tūlīt zaudēsiet samaņu no grūtībām, atkārtojiet pie sevis frāzes.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: ytimg.com
1. Man ir tiesības nedaudz paraudāt, bet drīz es atkal smiešos.

Emocionālā izlādēšanās ir ļoti svarīga tam, lai pārdzīvotu savu sāpi, samierinātos ar neveiksmi, kļūdām, grūtībām. Nekad neturiet sevī un nejūtieties vainīgi par to, ka esat nospiesti un jums nepietiek spēka.

Bet ir svarīgi atcerēties, ka šis stāvoklis, nepieciešamība ”ieskatīties acīs mūsu dēmoniem”, nedrīkst ilgt pārāk ilgi. Tam nav jābūt pastāvīgam.

Paraudiet un pārdzīvojiet problēmas, tam ir konkrēts mērķis: tas palīdz pieņemt to, kas ir noticis, lai dotos tālāk, lai izmainītu situāciju un sevi. Jūs esat pelnījuši, atkal sākt smaidīt.
2. Cilvēks, kurš vislabāk spēs man palīdzēt pārdzīvot manas grūtības - tas esmu es pats.

Ap jums var būt labi draugi, iejūtīgs partneris un mīloša ģimene, kuri par jums rūpējas. Tomēr jums ir jābūt spējīgiem tikt ar šiem momentiem galā pašiem.

Bez vēlmes, bez spēka, bez cerības jums būs ļoti sarežģīti iziet no šīs tumšās istabas, kurā esat nokļuvuši. Klausieties tos, kuri ir ap jums, pieņemiet viņu palīdzību, bet pēc tam jums pašiem ir jāpalaiž šis iekšējas grūtības pārvarēšanas process.

3. Es nevaru izmainīt apstākļus, bet varu izmainīt savu attieksmi pret tiem.

Ir lietas, no kurām nav iespējams izvairīties: zaudējumi, slimības, šķiršanās, attiecības, kuras sagrūst, neskatoties ne uz kādiem pūliņiem...

* Neviens no mums nevar par visiem 100% kontrolēt šīs grūtības un apstākļus, kurus mums dažreiz pamet dzīve. Tomēr tikai mēs atbildam par mūsu domām.
* ”Nevaru” pilnībā mūs paralizē un dod mums tikai negatīvas emocijas. Tajā pašā laikā kā ”es to spēšu” pilnībā maina mūsu garastāvokli un mēs atrodam jaunus spēkus.

Neaizmirstiet par to!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 11:16gangnam-am
raksts normāls,bet varējāt to nelikt pa 15 lapām.Katrā lapā tikai pa diviem rakstiem!Tā ir klaja nekaunība no jūsu puses!Varējāt mierīgi rakstu izlikt 2-3 lapās.Vietas lapā ir daudz!Man kā jūsu saita lasītājam krīt uz nerviem spaidīt katru lapu uz priekšu.Domāju neesmu vienīgais lasītājs tāds!Saprotu ka jūs to dariet speciāli,lai lasītājus noturētu pēc iespējas ilgāk jūsu saitā un lai viņš vairāk skatītos jūsu reklāmas!!
0 0 Vakar 20:35Gaida
Nezin kāpéc Latvieši —tes receptes raksta nepilnīgi.Es neesmu pieredzéjusi kulināre,unkāpéc man būtu jāmin cik avenes jāpievieno biezpienam,un kur dabū aveńu sulu,cik zelatīna vajaga sulai??
0 0 Aizvakar 17:28Es arī brīnos
Kā vispār uz planētas zeme palicis kāds nemusulmanis! Sevišķi jābrīnās par frančiem, itāļiem, gruzīniem utt(vīns ir ikdienas deva), vāciešiem(alus ir ikdiena)?!!!:D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017