5 gudras domas, kas atklājas tikai ar gadiem.

Advertisement
Advertisement

Meitenīte vai nobriedusi sieviete?


Ar gadiem dzīve kļūst interesantāka, mēs aizvien tāpat mīlam pasauli, bet bez šī jaunības maksimālisma. Rodas sevis, savu iekšējo izjūtu izpratne, zūd nepieciešamība spēlēt sev neraksturīgu lomu. Spilgta emocionalitāte izlīdzinās, domas strukturizējas, rīcība kļūst drošāka, dzīve iegūst stingri noteiktus orientierus. Mēs vairs nešaudāmies Svētā Grāla meklējumos, mēs atklājam dārgumus sevī.


Ar ko atšķiras nobriedusi sieviete no jaunietes? Lasiet 5 viedu atklājumus, kas nāk ar vecumu.

Raksta turpinājums
1. Nepastāv nepieciešamība attaisnot citu cerības

Agrāk mēs bijām kā akli kaķēni, kuri neprātīgi vēlējās patikt apkārtējiem. Mēs vadījāmies pēc citu pamācībām, kas ne vienmēr bija izdevīgas pašām, centāmies atbilst muļķīgai modei, tērējām milzīgas summas nevajadzīgiem krāmiem. Ar gadiem atkarība no citu vērtējuma atkrīt, pirmajā vietā nostājas personīgais komforts, labs garastāvoklis un izjust brīnišķīgo. Rodas pārliecinātība par sevi, iekšēji principi un orientieri. Tagad nav sarežģīti apraut kāda iedomību, izvēlēties to, kas patīk pašam nevis kādam citam. Mēs mācāmies būt lokanām, savas vajadzības likt pirmajā vietā un tas lieliski uzlabo dzīves kvalitāti!
Foto: skim.gs
2. Nevēlēšanās tērēt laiku toksiskām attiecībām

Ja jaunībā vēl nācās paciest sev blakus ne savus cilvēkus, klausoties viņu žēlabās, vizinot uz sava kakla, risinot citu problēmas, tad tagad no tās jauniņās un naivās muļķītes vairs nav ne miņas! Pēkšņi nāca apskaidrība, ka nav mūsu spēkos pāraudzināt cilvēkus, kuri paši to nevēlās. Bet dzīve rit pārāk strauji, lai tērētu dārgo laiku uzmācīgām draudzenēm, slinkiem vīriešiem un egoistiskiem radiem. Pietiek būt par vesti, bezgalīgi glābt, uzlādēt pozitīvi, nesaņemot atbildes dzirksti. Veltes beigušās! Laiks padzīt nepatīkamus draugus un narcistiskus vīriešus.

3. Patiesa mīlestība pret savu ķermeni

Izrādās, ka mīlēt sevi – tas nav tikai pieņemt savus taukus un grumbas, uzstiept krekliņu ar uzrakstu `karaliene`, atmetot ar roku sportam un nokarājušos sēžamvietai. Mīlestība nozīmē rūpes – pareizs uzturs, atteikšanās no cukura un alkohola, fiziskas slodzes, pastaigas parkā, meditācija un veselīgs miegs. Kad nepiekrīti sevi pieņemt kā vecu graustu, bet vēlies padarīt tvirtas visas ļenganās vietas, izlīdzināt negludumus, lai būtu iemesls lepoties ar saviem sasniegumiem un tīksmināties ar atspulgu.
Foto: picdn.net
4. Savu vēlmju pilnīga izpratne

Kādreiz agrāk jautājums par mērķiem tekošajam gadam izsauca asu panikas lēkmi, mēs sastādījām kaut kādus sarakstus, centāmies sevi motivēt, meklējām savu nišu. Tagad viss ir nokārtojies kā vajag, brieduma gados sievietei ir daudz plānu! Iztaisīt remontu, nopirkt dzīvoklīti pie jūras, pierakstīties fitnesa nodarbībām, aizvest bērnu pie privātskolotāja, noskatīt vīram jaunu žaketi, mainīt frizūru, paciemoties pie draudzenes Londonā. Atkritusi vajadzība sevi salīdzināt ar citām, interesēties par citu sasniegumiem un kaisīt pelnus uz galvas. Mūsu dzīve ir unikāla, tik daudz vēl vajadzētu paspēt, kāda mums darīšana gar citu melšanu?

5. Atteikšanās no ietiepības un neattaisnotas agresivitātes

Jaunībā uzvarēt strīdā bija goda lieta, mēs dažādos veidos cīnījāmies par savu taisnību. Izlīgt pirmajām bija īstas mocības, viss iekšā vārījās aiz sašutuma un netaisnības sajūtas, vārds `piedod` šķita pazemojošs. Paldies pieredzei, kopā ar briedumu nāca saprašana, cik svarīgi saglabāt skaidru galvu uz pleciem, prast apvaldīt trakojošās emocijas un izvēlēties vārdus. Uzbrūkošā agresija vairs nešķiet pievilcīga, prasme saglabāt savaldību konflikta laikā – lūk, sasniegums, kura dēļ sāc cienīt sevi.

Bet kas izmainījās jūsu dzīvē, kad sasniedzāt brieduma gadus?
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 0 Šodien 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti
0 1 Vakar 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017