5 iemesli, kāpēc vairākums neuzticīgu vīru neiet projām no savām sievām.

Advertisement
Advertisement

Kāpēc neuzticīgie vīrieši neiet projām no savām sievām


Saglabāt laulību mūsu dienās – uzdevums nav no vieglajiem. Pēc statistikas, sabiedrības šūniņas sākušas sairt 3 reizes biežāk. Taču pat izglābtajās ģimenēs ne viss ir tik gludi: cilvēki viens otru krāpj. No tiem, kuri ir uzticīgi, puse gribētu to izdarīt. Pēdējais būtu iespējams tikai tādā gadījumā, ja cilvēki būs pārliecināti, ka par to neviens neuzzinās. Protams, ir neliels procents uzticīgi un laimīgi pāri, bet šodien ne par viņiem. Jūs nekad neesat aizdomājies, kāpēc vīrieši, kuri laulībā nav uzticīgi, reti aiziet no likumīgajām sievām? Lūk, 5 vispopulārākie iemesli!

Raksta turpinājums
1. Vīrietis vērtē komfortu augstāk par visu

Neviens nezin vīrieti labāk par viņa sievu. Viņa dod viņam iespēju būt pašam. Tas rada viņam komforta sajūtu. Nav vajadzības tēlot to, kas viņš īstenībā nav.

`Kāpēc man būtu jāiet projām no savas sievas? – jautā vīrietis. – Es atnāku mājās, man ir bērni un sieva, kura rūpējas par māju. Ideāli!`. Noteikta sadzīve, māja, bērni – vīrietim ir viss. Bet pēc kaut kā jauna viņš iet pie mīļākās. Viņu viss apmierina un mainīt viņš neko netaisās.

2. Viņš meklē ‘atpūtu’ no ģimenes dzīves no malas

Ja vīrietis nedomā atstāt ģimeni, viņš regulāri nestāsies sakaros ar citu sievieti. Viņš skatās uz intrigu kā uz kaut ko tādu, kam nebūs nopietnu seku. Neuzticīgie to sauc vienkārši par `atpūtu` no laulības. Vīrietis alkst pēc kaut kā jauna un, lūk, atrod zāles pret garlaicību – jaunu draudzeni. Ar viņu viņš var justies jaunāks, vīrišķīgāks, iekārojamāks. Protams, tas nav nekāds attaisnojums.
3. Šķiršanās – ļoti sāpīga lieta!

Šķiršanās – tas ir sāpīgi, dārgi un emocionāli graujoši. Piedevām tiks skarti jautājumi par īpašuma un bērnu dalīšanu. `Kāpēc man un manai ģimenei ir jāpārdzīvo šis process?` – atzīstās neuzticīgie. Komforts un labākais, ko viņi gūst no vairākām attiecībām, liek viņiem palikt ģimenē un neko nemainīt.

4. Viņi kā iepriekš mīl savas sievas

Tas var izlikties neticami, bet tas tā ir. `No vienas puses, mīlestība un neuzticība nevar eksistēt kopā. No otras puses, jūs droši vien esat darījuši sāpes tam, kuru mīlat. Šeit ir tas pats stāsts` – apgalvo viens neuzticīgais vīrietis.
5. Viss bērnu labad!

Neuzticīgie vīrieši paliek ar savām sievām, lai viņu bērniem būtu `tradicionāla` ģimene. Īstenībā par labu tēvu var būt arī pēc šķiršanās. Šī ir populārākā atruna, ar kuru stiprā dzimuma pārstāvji baro mīļākās. Piedevām solās izšķirties, kad bērni izaugs, pabeigs skolu, apprecēsies…Tāda situācija ilgst gadiem.
Vairākums neuzticīgo dzīvo izdomātā pasaulē, kurā viņu uzvedība ir pilnībā attaisnota. `Es nedaru nekā tāda, ko nedara mani draugi. Tā ir vīrieša dabiska vajadzība,` - taisnojas viņi. Tur jau ir tā problēma!

Lai izvairītos no neuzticības attiecībās, ir no sirds jākomunicē ar savu otro pusīti. Ja jūs visu apspriedīsiet atklāti, būs jums laime!

Bet, ja neuzticība jau ir bijusi, vai ir vajadzīgs atzīties, kā domājat?
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 18:52Vita. Dišlere
Tas visu mūžu ir teikts,ka pastiprina vērmele apetīti.Nezinu vai varu ticēt tai detoksa programmai.
1 0 Vakar 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 1 Vakar 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017