5 kļūdas, ko pieļauj sievietes, kad cenšas atstāt iespaidu uz vīrieti.

Advertisement
Advertisement

Mēs visas esam tajā vainīgas. Un nē, tas neatstāj uz viņu tādu iespaidu, kādu mums gribētos.

 

1. Mēs žēlojamies.

 

Vai tas ir attiecību sākumā vai jau procesā, vairākuma sieviešu viena liela kļūda - tā ir žēlošanās. Mums liekas, ka mēs nesaņemam pienācīgu uzmanību, tādēļ atļaujamies pažēloties. Taču žēlabas nekad nepalīdz. Kad jūs kādu satiekat pirmo reizi, jūs cenšaties pēc iespējas labāk, lai viņu savaldzinātu. Bet, kad jūs jau pierodat viens pie otra, tad rodas nepārliecinātība un sākas žēlabas. Kad žēlojas, sieviete izskatās izmisusi un bēdīga. Un, kaut ir dabiski gribēt, lai attiecības būtu labākas, žēlošanās – nav tas labākais veids to panākt.

 

Raksta turpinājums
2. Mēs cenšamies saņemt uzmanību.

No visa spēka cenšoties padarīt attiecības par tādām, kādas tās bija sākumā, mēs kļūstam nedaudz vīlušās. Jūs žēlojaties, bet tas nedarbojas. Tas tikai jūs attālina no vīrieša. Tad jūs mēģināt visādā veidā iegūt viņa uzmanību.

Jūs `nejauši` aizsūtiet viņam īsziņu, vienkārši lai uzsāktu sarunu un lai būtu iemesls parunāt. Jūs `nejauši` atrodaties tajās vietās, kur atrodas viņš. Jūs kļūstat par nervu un kompleksu kamolu nevis par pārliecinātu sievieti, kāda bijāt sākumā.

3. Mēs daudz izdomājam.

Greizsirdība – tas ir monstrs, kas iznīcina jaunas attiecības. Mēs sākam kaut ko iedomāties, izdomāt, pārliecināt sevi, ka mūsu jaunais vīrietis mūs krāpj. Un par atbildi pēc tam cenšamies likt viņam būt greizsirdīgam.

Jūs domājat, ka, ja varēsiet piespiest viņu būt greizsirdīgam, tad viņš jūsu dēļ zaudēs prātu. Jūs izliekaties, ka flirtējat ar savu jogas instruktoru, ka daudz sarakstāties ar savu draugu.
4. Mēs maināmies.

Sievietes cenšas sevi parādīt tādu, kāda pēc mūsu uzskatiem viņam patiktu. Jūs domājat, ka tiešām zināt, ko viņš vēlas un jūs pēkšņi kļūstat par futbola fani, piedevām viņa mīļākās komandas. Jūs maināt savus ieradumus un procesā nogalināt sevi pašu, paliekot vien par viņa izmisīgu kopiju.

Tomēr labāk palikt uzticīgai sev! Agrāk vai vēlāk viņš ieraudzīs jūs īsto. Un jūs esat cienīga būt ar to, kurš jūs mīl tādu, kāda esat. Nemainiet sevi vīrieša dēļ.

5. Mēs esam izmisušas.

Protams, vīrietis vēlas redzēt, ka mēs neesam vienaldzīgas pret viņu, ka mēs esam gatavas cīnīties par savu mīlestību. Taču ir svarīgi nezaudēt savu pašcieņu un cieņu pret sevi. Nedariet to, par ko jums būs kauns.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 09:45laura
Ticu kad tādi cilveki pastav
1 0 Vakar 00:02Deizi
Viņa nebija ne naiva ne muļķe bet gan blonda visticamāk.
0 0 19:25 18.02galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017