5 labākie dzīves padomi 2018.gadam!

Advertisement
Advertisement

Ir pagājis vēl viens gads un tas ir bijis dažāds. Manā dzīvē – apzināts, produktīvs un laimīgs, pilns mīlestības un attīstības, raksta Lilija Levickaja. Bija arī zaudējuma bēdas un jaunas dzīvības prieks.


Bija par 90% tā, kā vēlējos.


Priecīgāk, kad jūs ejat pēc sava plāna.


Bet kāds bija jūsu gads? Ko vajag ņemt vērā noteikti, lai atnākušais būtu labāks? Un labāks nevis pēc vairākuma viedokļa, bet pēc jūsu izjūtām un viedokļa.

Raksta turpinājums
1. Atļaut sev būt pašam

Ko tas nozīmē? Pārstājiet dzīvot pēc principa `ko cilvēki teiks` `būtu labi``kā vajag`.

Izprotiet savas dzīves vērtības un uzstādiet mērķus gadam un ejiet uz tiem un galvenais!!!

Bez spriedzes, atslābināti, esot pašam katrā mirklī un saglabājot bērna dvēseli un acis! Tas ir, atvērtība jaunai pieredzei!2. Atļaut citam būt citādam

Šis ir sarežģīts punkts, īpaši Krievijas sievietēm, kuras mūžīgi visus glābj vai pārtaisa. Atļāvāt sev būt pašai – ļaujiet citam būt citādam! Ieraudzīsiet, cik daudz tam būs bonusu!! Un, galvenais, ar katru citu – vienmērīgas, cieņas pilnas attiecības līdzvērtīgi!!!

3. Apziņa

Būt katrā mirklī dzīvojot - izbaudot un apzinoties, kas ar jums notiek…vai tas nav brīnums?

Dzīvojot dzīvi apzināti, jūs daudz vairāk redzat, dzirdat, jūtat un darāt. Tātad, arī prieka un laimes vairāk! Dzīve taču ir process!
4. Līdzsvars dzīvē

Atceraties līdzsvara riteni? Ja neatceraties, tad viegli atradīsiet Tīmeklī vai sastādīsiet savu.

Novērtējiet visas savas dzīves sfēras pēc skalas no 0 līdz 10 – cik daudz situācija dotajā momentā jūs apmierina salīdzinājumā ar ideālu. Novērtējāt? Paskatieties, kur ir kļūdas un padomājiet, kā saplānot jūsu dzīvi katru dienu tā, lai saglabātos līdzsvars un augsta apmierinātība.

Uz liela, līdzena riteņa braukt pa dzīvi krietni priecīgāk un efektīvāk. Bet, ja ir kaut viena kļūda, tad tā sāk bojāt arī citas dzīves sfēras. Kad jūs apzināti apsekojat sfēru līdzsvaru jūsu dzīvē – kļūdas praktiski nav iespējamas.

5. Saprotat, uz kurieni un kā ejat

Jā! Kaut arī dzīve ir process, bet tomēr ir daudz priecīgāk, kad jūs ejat pēc sava plāna un jūs virza motivācija nevis stimulācija.

Motivējot sevi iekšēji ar savām idejām un vēlamo rezultātu, kurš ir jums svarīgs un vērtīgs – jūs ejat ar prieku un iedvesmu.

Bet ne stimulācija – kad apkārtējie jūs biksta uz rezultātiem, kuri ir svarīgi viņiem, tā kā jūs nesaprotat savu svarīgumu. Otrajā gadījumā jūs būsiet visu laiku neapmierināti.

Šie vienkāršie padomi, protams, prasa lielu darbu ar sevi, ja jums tāda uzvedība nav raksturīga!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 18:52Vita. Dišlere
Tas visu mūžu ir teikts,ka pastiprina vērmele apetīti.Nezinu vai varu ticēt tai detoksa programmai.
1 0 Vakar 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 1 Vakar 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017