5 paradumi, kas liecina par zemu pašvērtējumu.

Advertisement
Advertisement

Sēsi rīcību - pļausi paradumu, sēsi paradumu – pļausi raksturu, sēsi raksturu – pļausi likteni.


5 paradumi, kuri atņem spēkus


Paradums salīdzināt


Paradums sevi salīdzināt ar citiem un skatīties uz citiem no apakšas uz augšu – pirmā atkarības pazīme. Noliedzot savu unikalitāti, jūs nododat sevi. Vērtējot sevi caur citiem, jūs riskējat nekad neuzzināt, kāds esat patiesībā. Ignorējot savu spēku avotu, jūs esat nolemti meklēt saimnieku, pavadoni, kuri (esiet pārliecināti) noteikti atradīsies. Ja jūs neizdomāsiet, ko iesākt ar savu dzīvi, parādīsies tie, kuri to izdarīs jūsu vietā.

Raksta turpinājums
Paradums sacensties

Aiz greizsirdīgās tieksmes būt labākam par kādu citu slēpjas sajūta, ka esi sliktāks par citiem un mēģinājums pierādīt pretējo. Kamēr ierobežotais ego – jūsu vienīgais stimuls, jūs dzīvosiet uz apdzīšanu. Vienmēr būs tādi, kuri labāki un kuriem ir vairāk. Tikai dzīves mērķis ir tāds, lai būtu nevis sacenstos. Esi pats nevis labāks par kaimiņu.

`Tikai nelaimīgs cilvēks cenšas pierādīt, ka viņš ir laimīgs; tikai miris cilvēks cenšas pierādīt, ka viņš ir dzīvs; tikai gļēvulis cenšas pierādīt, ka viņš ir drosmīgs. Tikai cilvēks, kurš zin savu zemumu, cenšas pierādīt savu diženumu.` – Ošo.
Paradums cerēt

Atsakoties ticēt sev, jūs dzīvojat cerībās un gaidās. Jūs cerat, ka jūs paķers straume vai parādīsies tas, kurš jūs iznesīs caur dzīvi. Jūs visu laiku kaut ko gaidāt un nezināt, ko gaidīt. Jūs dzīve biedē, bet atbildība biedē vēl vairāk.

Dzīvojot pēc sveša scenārija un citu norādījumiem, jūs sev atņemat dzīves burvību. Brīnumi neatrodas uz izmīdītiem ceļiem, bet uz neizpētītām taciņām. Reiz noriskējot un nogriežoties savā pagriezienā, jūs atklāsiet, ka jums pavadoņi nav vajadzīgi.
Paradums meklēt apstiprinājumu

Kad jūs nezinat sev cenu, jums nākas meklēt apstiprinājumu no malas. Atzīšanas meklējumos jūs darāt ne to, ko vēlaties, bet to, kas jums ienesīs monētu nopelnu krājkasītē. Bet ego nezin sāta sajūtu.

Un, jo vairāk atzinības jūs saņemat, jo vairāk jums vajag savas nozīmības apstiprināšanai. Sanāk apburtais loks. No tā izkļūt var, saprotot, ka jūsu vērtība nāk no iekšienes nevis summējot vērtējumus no malas.
Paradums manipulēt

Kad jūs neticat saviem spēkiem, jūs izmantojat svešus savu mērķu sasniegšanai. Gribot negribot jūs kļūstat par manipulatoru. Jums nākas ķerties pie visiem iespējamiem trikiem un viltībām: izdarīt spiedienu uz žēlastības jūtām, saukt pēc sirdsapziņas un spēlēt uz vainas sajūtas.

Bet, kad vecās pigas iestrēgst, nākas uztaustīt jaunas. Attīstās roku veiklība, bet ne ticība sev. Izmantojot un pazeminot citus, jūs nenostiprināsiet savu pašvērtējumu. Tā vietā, lai manipulētu, atrodiet veidu, kā sevi motivēt.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Aizvakar 23:12Zinātājs
Pilnīga dir$ana, ja nepatiksi būs pilnīgi vienalga ko proti saremontēt, vai kas tev tur ir ar dzīvniekiem - tāpat nebūsi vajadzīgs. Savukārt, ja patiksi, tad atkal vienalga...
0 1 Aizvakar 20:01Pēters
NEKĀDU dzīvnieku gaļu nedrīkst ēst-tā ir nāves un sāpju enerģētika.Tie ,kas ir apdalīti ar saprašanu vnk saņem savu izdarību rezultatu-vēzi un asisvadu,sirds slimības.Raksts ir tendenciozs un "zinātniskums"tajā ir pakārtots senvesturē sarakstītajām ļaundarībām kā normai.Uz to jācitē Pitagors-visas ciesanas ,ko cilv.sagādā dzīvniekiem pec tam pie tā atgriezīsies.
0 0 Aizvakar 11:31Andrejs
Ļoti pareizs raksts !!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017