5 paradumi, kas liecina par zemu pašvērtējumu.

Advertisement
Advertisement

Sēsi rīcību - pļausi paradumu, sēsi paradumu – pļausi raksturu, sēsi raksturu – pļausi likteni.


5 paradumi, kuri atņem spēkus


Paradums salīdzināt


Paradums sevi salīdzināt ar citiem un skatīties uz citiem no apakšas uz augšu – pirmā atkarības pazīme. Noliedzot savu unikalitāti, jūs nododat sevi. Vērtējot sevi caur citiem, jūs riskējat nekad neuzzināt, kāds esat patiesībā. Ignorējot savu spēku avotu, jūs esat nolemti meklēt saimnieku, pavadoni, kuri (esiet pārliecināti) noteikti atradīsies. Ja jūs neizdomāsiet, ko iesākt ar savu dzīvi, parādīsies tie, kuri to izdarīs jūsu vietā.

Raksta turpinājums - lapa #1
Paradums sacensties

Aiz greizsirdīgās tieksmes būt labākam par kādu citu slēpjas sajūta, ka esi sliktāks par citiem un mēģinājums pierādīt pretējo. Kamēr ierobežotais ego – jūsu vienīgais stimuls, jūs dzīvosiet uz apdzīšanu. Vienmēr būs tādi, kuri labāki un kuriem ir vairāk. Tikai dzīves mērķis ir tāds, lai būtu nevis sacenstos. Esi pats nevis labāks par kaimiņu.

`Tikai nelaimīgs cilvēks cenšas pierādīt, ka viņš ir laimīgs; tikai miris cilvēks cenšas pierādīt, ka viņš ir dzīvs; tikai gļēvulis cenšas pierādīt, ka viņš ir drosmīgs. Tikai cilvēks, kurš zin savu zemumu, cenšas pierādīt savu diženumu.` – Ošo.
Paradums cerēt

Atsakoties ticēt sev, jūs dzīvojat cerībās un gaidās. Jūs cerat, ka jūs paķers straume vai parādīsies tas, kurš jūs iznesīs caur dzīvi. Jūs visu laiku kaut ko gaidāt un nezināt, ko gaidīt. Jūs dzīve biedē, bet atbildība biedē vēl vairāk.

Dzīvojot pēc sveša scenārija un citu norādījumiem, jūs sev atņemat dzīves burvību. Brīnumi neatrodas uz izmīdītiem ceļiem, bet uz neizpētītām taciņām. Reiz noriskējot un nogriežoties savā pagriezienā, jūs atklāsiet, ka jums pavadoņi nav vajadzīgi.
Paradums meklēt apstiprinājumu

Kad jūs nezinat sev cenu, jums nākas meklēt apstiprinājumu no malas. Atzīšanas meklējumos jūs darāt ne to, ko vēlaties, bet to, kas jums ienesīs monētu nopelnu krājkasītē. Bet ego nezin sāta sajūtu.

Un, jo vairāk atzinības jūs saņemat, jo vairāk jums vajag savas nozīmības apstiprināšanai. Sanāk apburtais loks. No tā izkļūt var, saprotot, ka jūsu vērtība nāk no iekšienes nevis summējot vērtējumus no malas.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?
0 0 Vakar 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com
0 1 Aizvakar 20:30Musja
Berniem ir jabut, berni ir skaisti, cilveki bez berniem ir egoisti. Viegli dzivot vienam, bet nomirt gruti.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017