5 pazīmes, kas liecina - Tu esi spēcīga personība, kas atbaida apkārtējos!

Advertisement
Advertisement

Spēcīgām personībām ir savs, īpašs skatiens uz dzīvi. Bieži vien tieši šķēršļi un grūtības, kuri ir jāpārvar, arī veido tādu cilvēku raksturu.

 

Apkārtējiem viņi var likties rupji un nepieklājīgi, un pirmais iespaids dažreiz nav maldinošs: īsto personību pasaules uzskats tik tiešām var aizskart. Daudzi nemaz nenojauš, cik spēcīgi viņi ir, kamēr nenokļūst tādā situācijā, kad vienīgais atrisinājums ir parādīt savu stipro pusi.


Katrs no mums dažādi uztver jēdzienus `spēcīga` un `biedējoša` personība, bet ir dažas rakstura iezīmes, kas ir piemīt visiem neatlaidīgiem cilvēkiem.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Jums apnīk ikdienas sarunas.

Dažreiz ir grūti iesākt dziļas, pārdomu pilnas sarunas, bet spēcīgas personības dod priekšroku tieši tām, nevis ikdienas nenozīmīgai pļāpāšanai, kuru labprāt uztur vairākums cilvēku, baidoties iesākt nopietnāku sarunu. Stiprajiem cilvēkiem vairāk imponē tie, kuri ir gatavi apspriest nozīmīgas problēmas un situācijas.

Spēcīgām personībām nav bail norādīt kādam uz to, ka saruna ir bezjēdzīga, it īpaši tad, ja tā ir saistīta ar darbu, jo viņiem vienkārši nav laika uz nesvarīgu tenkošanu.
2. Jūs nevarat ciest neziņu.

Daudzi spēcīgi cilvēki ir izglītoti ne tikai pateicoties mācībām, bet arī pašmācībai un pasaules izpētei.

Viņi ieguldīja daudz darba, lai izzinātu pasauli, un arī no citiem sagaida to pašu: spēju domāt brīvi un atklāti; tāpēc, kad viņi sastopas ar neziņu, samākslotību un nosodīšanu, viņi nevar to paciest.
3. Jūs atrodat iespējas pat tur, kur to nav.

Spēcīgām personībām piemīt īpašība atrast iespējas bez citu palīdzības. Lai tas izdotos, viņiem palīdz uzticība savam darbam, bet, pateicoties drosmei, viņiem sanāk atrast izdevības katrā situācijā.

Tāda īpašība palīdz izdzīvot grūtos laikos, bet, kā ir zināms, veiksme bieži vien ir iemesls cilvēku skaudībai.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?
0 0 Vakar 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com
0 1 Aizvakar 20:30Musja
Berniem ir jabut, berni ir skaisti, cilveki bez berniem ir egoisti. Viegli dzivot vienam, bet nomirt gruti.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017