5 pazīmes, kas liecina - Tu esi spēcīga personība, kas atbaida apkārtējos!

Advertisement
Advertisement

Spēcīgām personībām ir savs, īpašs skatiens uz dzīvi. Bieži vien tieši šķēršļi un grūtības, kuri ir jāpārvar, arī veido tādu cilvēku raksturu.

 

Apkārtējiem viņi var likties rupji un nepieklājīgi, un pirmais iespaids dažreiz nav maldinošs: īsto personību pasaules uzskats tik tiešām var aizskart. Daudzi nemaz nenojauš, cik spēcīgi viņi ir, kamēr nenokļūst tādā situācijā, kad vienīgais atrisinājums ir parādīt savu stipro pusi.


Katrs no mums dažādi uztver jēdzienus `spēcīga` un `biedējoša` personība, bet ir dažas rakstura iezīmes, kas ir piemīt visiem neatlaidīgiem cilvēkiem.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Jums apnīk ikdienas sarunas.

Dažreiz ir grūti iesākt dziļas, pārdomu pilnas sarunas, bet spēcīgas personības dod priekšroku tieši tām, nevis ikdienas nenozīmīgai pļāpāšanai, kuru labprāt uztur vairākums cilvēku, baidoties iesākt nopietnāku sarunu. Stiprajiem cilvēkiem vairāk imponē tie, kuri ir gatavi apspriest nozīmīgas problēmas un situācijas.

Spēcīgām personībām nav bail norādīt kādam uz to, ka saruna ir bezjēdzīga, it īpaši tad, ja tā ir saistīta ar darbu, jo viņiem vienkārši nav laika uz nesvarīgu tenkošanu.
2. Jūs nevarat ciest neziņu.

Daudzi spēcīgi cilvēki ir izglītoti ne tikai pateicoties mācībām, bet arī pašmācībai un pasaules izpētei.

Viņi ieguldīja daudz darba, lai izzinātu pasauli, un arī no citiem sagaida to pašu: spēju domāt brīvi un atklāti; tāpēc, kad viņi sastopas ar neziņu, samākslotību un nosodīšanu, viņi nevar to paciest.
3. Jūs atrodat iespējas pat tur, kur to nav.

Spēcīgām personībām piemīt īpašība atrast iespējas bez citu palīdzības. Lai tas izdotos, viņiem palīdz uzticība savam darbam, bet, pateicoties drosmei, viņiem sanāk atrast izdevības katrā situācijā.

Tāda īpašība palīdz izdzīvot grūtos laikos, bet, kā ir zināms, veiksme bieži vien ir iemesls cilvēku skaudībai.
4. Jūs esat vienaldzīgi pret cilvēku uzmanību.

Stipri cilvēki gribot vai negribot bieži pievērš sev uzmanību, bet viņi par to ne īpaši uztraucas.

Viņi necenšas meklēt uzmanību un nemēģina lieko reizi pievērst to, bet gan izvēlas koncentrēties darbam un pārliecināties, ka visi darbi tika paveikti.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 12:58ilmārs
Un kas paliek pār tikai pienenes?
0 1 23:12 18.05Zinātājs
Pilnīga dir$ana, ja nepatiksi būs pilnīgi vienalga ko proti saremontēt, vai kas tev tur ir ar dzīvniekiem - tāpat nebūsi vajadzīgs. Savukārt, ja patiksi, tad atkal vienalga...
0 1 20:01 18.05Pēters
NEKĀDU dzīvnieku gaļu nedrīkst ēst-tā ir nāves un sāpju enerģētika.Tie ,kas ir apdalīti ar saprašanu vnk saņem savu izdarību rezultatu-vēzi un asisvadu,sirds slimības.Raksts ir tendenciozs un "zinātniskums"tajā ir pakārtots senvesturē sarakstītajām ļaundarībām kā normai.Uz to jācitē Pitagors-visas ciesanas ,ko cilv.sagādā dzīvniekiem pec tam pie tā atgriezīsies.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017