5 pazīmes, pēc kurām sapratīsiet, ka kontaktējaties ar pilnīgu psihopātu!

Advertisement
Advertisement

Ja pamanāt Nr. 4, bēdziet neatskatoties!

 

Vairums cilvēkiem, vārds "psihopāts", asociējas ar slavenā Hičkoka filmu "Psiho". Tomēr arī reālā dzīvē psihopāti var pilnīgi neatšķirties no citiem. Tu vari ilgu laiku pazīt cilvēku, un pat nenojaust par viņa tumšo pusi.

 

Īsti psihopāti reti kad kādu aizskar fiziski, jo vairums no tiem dod priekšroku emocionālam teroram. Vizbiežāk viņi izmanto tādus psiholoģisku paņēmienus, kā dominēšana un manilupācija. Viņi vienmēr skaidri zina, kā sasniegt to, ko viņiem vajag, tādēļ viņiem patīk spēlēt "prāta spēles".


Kā saprast vai jums ir darīšana ar psihopātu?

 

Psihopāti prot būt ļoti pievilcīgi un jauki. Parasti viņi rada sev ideālu imidžu, liekot apkārtējiem viņu apbrīnot.

 

Patiesībā viņi ir ļoti bīstami. Viņi apdomā katru savu vārdu un rīcību. Viņi rada sajūtu, ka izbauda sarunu, bet paralēli plānojo, kā iznīcināt tevi morāli vai pat fiziski. Psihologi lieliski zina, kā ar jums manipulēt, lai iegūtu vēlamo. Parasti viņu rīcība ir izskaidrojama ar vēlmi iegūt naudu, seksu vai slavu.

Raksta turpinājums
5 PAZĪMES, KA JUMS IR DARĪŠANA AR VIENU NO PSIHOPĀTIEM

1. Viņi pastāvīgi stāsta puspatiesību, melus un attaisnojumus.

Laiku pa laikam mēs visi nedaudz samelojamies, bet kontaktējoties ar psihopātiem jūs dzirdēsiet TIKAI melus. Viņi dāvā neizpildāmus solījumus, labprāt aprunā citus un visu laiku melo par sevi. Ja esat pamanījuši, ka kāds pastāvīgi jums melo, ir liela iespēja, ka ar šo cilvēku kaut kas nav kārtībā!
2. Viņi uzvedas aizbildnieciski vai skatās uz jums augstprātīgi.

Psihopāti cenšas dominēt par jums, tādēļ viņi vienmēr centīsies skatīties uz jums augstprātīgi. Viņi piespiež jūs justies nepārliecinoši. Pēc kontaktēšanās ar viņiem, jūs jūtat SAVU vainu un sākat atvainoties. Viņi lieliski zina, uz kāda taustiņa uzspiest, lai sasniegtu jūsu dvēseles dziļākos nostūrus!
3. Viņi liekuļo un noniecina.

Viņi ļoti mīl norādīt uz jūsu trūkumiem un kļūdām, kā arī nosoda jūs par tām. Viņiem patīk justies labāk, pazemojot citus (jo īpaši publiski). Tieši tādēļ viņi DRAMATIZĒ situāciju un publiski jūs NOSODA. Pat par pašu kļūdām!

4. Viņos sadzīvo vairākas personības.

Šie cilvēkiem piemīt daudzas personības. Šodien viņš uzvedas kā eņģelis, bet rīt jau kā sātans. Viņi mēdz būt vienkārši lieliski, rādot no sevis upuri un vienlaicīgi dominēt pār jums. Iemācieties nereaģēt uz viņu straujām garastāvokļa maiņām. Nepieļaujiet, ka psihopāts jūs ietekmē!
5. Viņi parāda, ka ir upuri.

Viņiem ir nosliece visā un visur vainot citus. Tāds cilvēks nekad neatzīs savu vainu. Drīzāk viņš sāks uzvesties kā upuris, un izdarīs tā, ka jūs paši sāksiet sevi par visu vainot.

Pamanot jebkuru no šīm pazīmēm, esiet ļoti uzmanīgi! Psihopāti ir ļoti bīstami un ir īsti manipulācijas meistari. Viņi vienmēr atradīs veidu, kā nosodīt jūs un piespiedīs jums atzīt viņu kļūdas par savām.

Šie cilvēki paņems visu jūsu enerģiju un morāli jūs iznīcinās. Tādēļ centieties turēties no viņiem pa gabalu un nepielaidiet viņus tuvu sev klāt. Kontaktēšanās ar psihopātiem novedīs tikai pie drāmas, nepatikšanām un negatīvu. Viņu toksiskās vibrācijas ietekmēs jūs vēl vairāk, kā jums pašiem sākumā šķitīs.

Interesanti? Dalies!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 13 minūtēmFifa
Nezinu gan kā zirgs atšķiras no liellopa , abi pēc raksta ēd vienu un to pašu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017