5 radniecīgu dvēseļu tipi, kurus Jūs satiksiet savā dzīvē

Advertisement
Advertisement

Kad mēs runājam par radniecīgām dvēselēm, mēs iedomājamies cilvēku, kuru mēs visi meklējam. Tas ir cilvēks, kuru mēs satiekam un uzreiz saprotam, ka tas ir viņš. Mēs iemīlamies, kļūstam nešķirami un varam saprast viens otru bez vārdiem. 

 

Lai gan radniecīga dvēsele, kas ir mūsu īstā mīlestība, pastāv, savā ceļā mēs sastopamies arī ar citiem radniecīgu dvēseļu tipiem. Mēs tās satiekam, kad vismazāk to gaidām, bet tad, kad tās mums ir visvairāk vajadzīgas.


Šīs attiecības var izbeigties un sāpināt, katra no tām var mūs izmainīt un daudz iemācīt.


Kādā no dzīves momentiem Jūs satiksiet šos piecus radniecīgo dvēseļu tipus. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Dvēsele - svešinieks

Dvēsele - svešinieks – tas ir cilvēks, kuru mēs satiekam nejauši. Iespējams, Jūs nokļuvāt vienā autobusā, lidmašīnā vai vienkārši gājāt pa ielu un viņu sastapāt. Kad Jūs satiekat svešinieku ar radniecīgu dvēseli, Jūs uzreiz sajūtat, ka viņu atpazināt, bet nesaprotat, kā. Iespējams, ka tas ir kāds no Jūsu pagājušās dzīves. Jūsu kontaktēšanās var būt pavisam īsa, bet viņš dalās ar Jums gudrībā, kuru vajag uzklausīt. Tie var būt atzīšanās vārdi, pagrūdiens vajadzīgā virzienā un komforta sajūta.
2. Dvēsele - dziedējošs spēks

Šis cilvēks - draugs, kas parādās ar noteiktu mērķi. Viņš parādās, kad Jums viņš ir visvairāk vajadzīgs un pasniedz Jums vērtīgu dzīves mācību.

Jūsu dziedējošā radnieciskā dvēsele sajūt sāpi, kura Jums ir, un paliek Jums blakus, lai palīdzētu dziedēt dvēseliskas rētas.

Šāds attiecību vai draudzību tips attīstās ļoti ātri. Ja arī attiecībām nav lemts turpināties, šis cilvēks nāca jums palīgā, kad Jūs bijāt izmisumā, tāpēc Jūs viņam būsiet vienmēr viņam pateicīgi.
3. Dvēsele - sagraujošais spēks

Šis radnieciskās dvēseles tips ienāk Jūsu dzīvē, kad Jums ir nepieciešamas izmaiņas. Tās mērķis - Jūs uzmundrināt. Tā izaicina Jūs, virza Jūs uz priekšu un izmaina Jūsu priekšstatu par 180 grādiem. Kad Jūs satiekat šo radnieciskās dvēseles tipu, Jūs sajūtat negaidītu mīlestību un kaisli.

Šāds cilvēks liek Jums paskatīties uz lietām no citas puses un aizdomāties par savu dzīvi un plāniem. Beigu beigās, Jūsu sagraujošā radnieciskā dvēsele izzudīs no Jūsu dzīves. Bet Jūs daudz ko uzzināsiet par sevi šo attiecību laikā. Jūs vairāk nebaidīsieties iziet no komforta zonas un iet pretī savam mērķim.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com
0 0 Vakar 20:30Musja
Berniem ir jabut, berni ir skaisti, cilveki bez berniem ir egoisti. Viegli dzivot vienam, bet nomirt gruti.
0 0 Vakar 00:43Egija
Hahaha
Hahaha
Hahaha

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017