5 radniecīgu dvēseļu tipi, kurus Jūs satiksiet savā dzīvē

Advertisement
Advertisement

Kad mēs runājam par radniecīgām dvēselēm, mēs iedomājamies cilvēku, kuru mēs visi meklējam. Tas ir cilvēks, kuru mēs satiekam un uzreiz saprotam, ka tas ir viņš. Mēs iemīlamies, kļūstam nešķirami un varam saprast viens otru bez vārdiem. 

 

Lai gan radniecīga dvēsele, kas ir mūsu īstā mīlestība, pastāv, savā ceļā mēs sastopamies arī ar citiem radniecīgu dvēseļu tipiem. Mēs tās satiekam, kad vismazāk to gaidām, bet tad, kad tās mums ir visvairāk vajadzīgas.


Šīs attiecības var izbeigties un sāpināt, katra no tām var mūs izmainīt un daudz iemācīt.


Kādā no dzīves momentiem Jūs satiksiet šos piecus radniecīgo dvēseļu tipus. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Dvēsele - svešinieks

Dvēsele - svešinieks – tas ir cilvēks, kuru mēs satiekam nejauši. Iespējams, Jūs nokļuvāt vienā autobusā, lidmašīnā vai vienkārši gājāt pa ielu un viņu sastapāt. Kad Jūs satiekat svešinieku ar radniecīgu dvēseli, Jūs uzreiz sajūtat, ka viņu atpazināt, bet nesaprotat, kā. Iespējams, ka tas ir kāds no Jūsu pagājušās dzīves. Jūsu kontaktēšanās var būt pavisam īsa, bet viņš dalās ar Jums gudrībā, kuru vajag uzklausīt. Tie var būt atzīšanās vārdi, pagrūdiens vajadzīgā virzienā un komforta sajūta.
2. Dvēsele - dziedējošs spēks

Šis cilvēks - draugs, kas parādās ar noteiktu mērķi. Viņš parādās, kad Jums viņš ir visvairāk vajadzīgs un pasniedz Jums vērtīgu dzīves mācību.

Jūsu dziedējošā radnieciskā dvēsele sajūt sāpi, kura Jums ir, un paliek Jums blakus, lai palīdzētu dziedēt dvēseliskas rētas.

Šāds attiecību vai draudzību tips attīstās ļoti ātri. Ja arī attiecībām nav lemts turpināties, šis cilvēks nāca jums palīgā, kad Jūs bijāt izmisumā, tāpēc Jūs viņam būsiet vienmēr viņam pateicīgi.
3. Dvēsele - sagraujošais spēks

Šis radnieciskās dvēseles tips ienāk Jūsu dzīvē, kad Jums ir nepieciešamas izmaiņas. Tās mērķis - Jūs uzmundrināt. Tā izaicina Jūs, virza Jūs uz priekšu un izmaina Jūsu priekšstatu par 180 grādiem. Kad Jūs satiekat šo radnieciskās dvēseles tipu, Jūs sajūtat negaidītu mīlestību un kaisli.

Šāds cilvēks liek Jums paskatīties uz lietām no citas puses un aizdomāties par savu dzīvi un plāniem. Beigu beigās, Jūsu sagraujošā radnieciskā dvēsele izzudīs no Jūsu dzīves. Bet Jūs daudz ko uzzināsiet par sevi šo attiecību laikā. Jūs vairāk nebaidīsieties iziet no komforta zonas un iet pretī savam mērķim.
4. Dvēsele - dvīnis

Jūsu radnieciskā dvēsele dvīnis palīdz Jums pārvarēt emocionālas un garīgas barjeras. Tas ir cilvēks, ar kuru Tu vari runāt stundām ilgi, bet sarunu starp Jums tēmas nekad nebeigsies. Jūs domājat vienādi un pabeidzat viens aiz otra iesāktos teikumus. Jūs viegli varat visu darīt kopā kā pāris.

Kad Jūs satiekat savu “dvīni”, Jūs izjūtat pilnvērtību. Jums liekas, ka esat pazīstami visu mūžu. Jūsu attiecības ir dabiskas un vieglas, un Jūs reti šķiraties. Jūsu radniecīgā dvēsele - draugs, bieži vien kļūst par Jūsu labāko draugu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 12:58ilmārs
Un kas paliek pār tikai pienenes?
0 1 23:12 18.05Zinātājs
Pilnīga dir$ana, ja nepatiksi būs pilnīgi vienalga ko proti saremontēt, vai kas tev tur ir ar dzīvniekiem - tāpat nebūsi vajadzīgs. Savukārt, ja patiksi, tad atkal vienalga...
0 1 20:01 18.05Pēters
NEKĀDU dzīvnieku gaļu nedrīkst ēst-tā ir nāves un sāpju enerģētika.Tie ,kas ir apdalīti ar saprašanu vnk saņem savu izdarību rezultatu-vēzi un asisvadu,sirds slimības.Raksts ir tendenciozs un "zinātniskums"tajā ir pakārtots senvesturē sarakstītajām ļaundarībām kā normai.Uz to jācitē Pitagors-visas ciesanas ,ko cilv.sagādā dzīvniekiem pec tam pie tā atgriezīsies.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017