6 iemeslu, kādēļ godīga sieviete vairumam vīriešu neder

Advertisement
Advertisement

1. Viņa nebaidās pateikt taisnību un taisnība traumē.


Dadzi cilvēki vienmēr centīsies izvairīties no patiesības, kad tā nav ērta. Tā vietā, lai nostātos aci pret aci ar patiesību, tie izvairīsies un centīsies visiem spēkiem izbēgt no tās. Tomēr neizvairīties no patiesības, kad runa ir par iepazīšanos ar godīgu sievieti. Vīrietim būs jāstājas pretī grūtiem apstākļiem, un dažreiz tas viņam var būt par daudz.

Raksta turpinājums
2. Viņa nemeklē īslaicīgas attiecības vai spēles.

Godīga sieviete nevēlas spēlēt. Viņa zina, ko vēlas no mīlestības un dzīves. Viņa nevēlas nekādas bezjēdzīgas spēles ar partneri. Viņai ir vajadzīgas stabilas un ilglaicīgas attiecības, kuras būs pamats viņas nākotnei.

3. Viņa uzdod jautājumus uz kuriem ir grūti atbildēt.

Jā, protams. Godīga sieviete vienmēr vēlas godīgumu no tiem, kas ir blakus. Godīgas atbildes vienmēr ir grūti sniegt. Viņas jautājumi var būt par daudz reāli vai pārāk smagi vairums vīriešu, lai tiktu ar tiem galā.

Tādēļ viņi izvairās no problēmas. Tikai paši spēcīgākie un drošāki spēs iet ar viņu un viņas godīgumu kopā.

4. Viņa skaidri zina, ko vēlas no šīm attiecībām.

Viņa zina ko vēlas un ir godīga. Viņai ir pašai savas cerības, un daudzi vīrieši izvairās no problēmas baidoties, ka nespēs piepildīt gaidīto.
5. Viņa vienmēr saka, ja redz, ka kaut kas nav tā kā vajag.

Viņa nespēj iekosties mēlē, kad to prasa situācija. Viņa nav slavena ar to, ka paslauka nepatīkamo zem tepiķa. Viņa pilnībā sevi apzinās un pieņem savus trūkumus.

Neskatoties uz to, ka viņa norāda uz citu trūkumiem, viņa neslēpj arī savus trūkumus.

Viņa ir pietiekami godīga, lai atzītu savu nepilnību, un viņa ir gatava to labot.

6. Viņa ir pārāk reāla vairums vīriešiem.

Vairums vīriešu idealizē savas sievietes. Viņi cenšas prātā ieraudzīt savu draudzeņu labākos variantus, bet tad viņiem nākas vilties, ieraugot savu reālo stāvokli.

Patika? Dalies ar draugiem!!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:52elza
Nekur tā arī neredzēju 14 dienu diētas aprakstu,- tikai kaut kādu ieteikumu!
0 2 Vakar 11:16gangnam-am
raksts normāls,bet varējāt to nelikt pa 15 lapām.Katrā lapā tikai pa diviem rakstiem!Tā ir klaja nekaunība no jūsu puses!Varējāt mierīgi rakstu izlikt 2-3 lapās.Vietas lapā ir daudz!Man kā jūsu saita lasītājam krīt uz nerviem spaidīt katru lapu uz priekšu.Domāju neesmu vienīgais lasītājs tāds!Saprotu ka jūs to dariet speciāli,lai lasītājus noturētu pēc iespējas ilgāk jūsu saitā un lai viņš vairāk skatītos jūsu reklāmas!!
0 1 Aizvakar 20:35Gaida
Nezin kāpéc Latvieši —tes receptes raksta nepilnīgi.Es neesmu pieredzéjusi kulināre,unkāpéc man būtu jāmin cik avenes jāpievieno biezpienam,un kur dabū aveńu sulu,cik zelatīna vajaga sulai??

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017