6 lietas, ko nekad nevajag darīt priekš vīrieša.

Advertisement
Advertisement

Par to viņš pārstās jūs cienīt…

 

Mīlēt nav liegts, upurēt sevi mīļotajam – stingri ārkārtas situācijās! Mēs stāstām par to, ko nekad un nekādā gadījumā nevajag darīt priekš vīrieša, ja jums ir ieplānots palikt ar viņu uz ilgu laiku un būt bezgalīgi laimīgai.

Raksta turpinājums - lapa #1
Palīdzēt finansiāli

Pat ja jūsu izredzētajam ir caurums maka vietā, no darba viņu atlaida, bet citu viņš it kā nevar atrast, iegaumējiet: darbu var atrast vienmēr un, ja vīrietis domā ne tikai pašrealizēties, bet vēl arī apgādāt ģimeni, var, galu galā, arī par krāvēju pastrādāt pirms pasaules slavas iekarošanas. Bēda ir tāda, ka, ja jums kļūs par paradumu mīļotajam dot lielas summas, agrāk vai vēlāk tas beigsies ar traģēdiju – jums nāksies sākumā atrast otru, pēc tam trešo darbu, bet mīlestības, ticiet mums, no tā jūsu dzīvē vairāk nekļūs.

Dāvināt dārgas dāvanas

Vai atceraties O’Henri stāstu ‘Gudro dāvanas’, kurā galvenā varone pārdeva matus, lai nopirktu vīram ķēdīti pulkstenim, bet vīrs savukārt, pārdeva to pašu pulksteni, vēloties uzdāvināt sievai matu saspraužu komplektu? Matus apgriezt jums, protams, neviens neliek, bet dāvanām tomēr jābūt līdzvērtīgām. Nav jēgas mīļotajam pasniegt pitona ādas portfeli vai vēl sliktāk – pirkt automašīnu, ja viņš jūs apdāvinās ar kārtējo virtuves kombainu.

Pirmkārt, mēģinājums iekarot vīrieti ar naudu, visdrīzāk pie panākumiem nenovedīs, ja tas, protams, ir īsts vīrietis – tieši otrādi, ar dārgām dāvanām jūs varat viņu atgrūst, it īpaši, ja viņš tādu greznību atļauties nevar. Otrkārt, ja jums gadījies negodprātīgs stiprā dzimuma pārstāvis, mīlestība var pārvērsties par izmantošanu.
Žēlot viņu

Ilgu laiku Interneta plašumos klejoja ironisks teksts par raudošiem vīriešiem. Sak, ja jūsu vīrietis raud, paplikšķiniet viņam pa plecu, bet, ja viņš turpinās liet asaras arī pēc tam – nopērciet savam izredzētajam pamperus. Lai cik dīvaini, realitātē šie padomi tiešām darbojas. Ne tādā mērogā, protams. Problēma ir tāda, ka atšķirībā no mūsu cilvēces pusītes, vīrietis par viņa žēlošanu mīlestību neizjūt.

Tas ir, vienkāršāk runājot, par dzīvi viņš žēlosies jums, kā arī puņķus tīt ap dūri, īdēt, vaidēt – jūsu klātbūtnē, bet izklaidēties un, kas ir raksturīgi, precēties – ar citām. Mūsu problēma ir tāda, ka mums mūžīgi liekas, it kā sūdzības – tās ir dziļu attiecību pazīme, jūs viņu - nelaimīgu un vientuļu – velkat laukā no izmisuma bezdibeņa. Atcerieties bēdīgi slaveno Nāriņu – Princi izglāba viņa, bet viņš apprecējās taču ar citu!

Izteikt frāzi ‘bet es taču tev teicu’

Pat ja jums simtreiz ir taisnība. Pat ja jums ir taisnība miljons reižu un jūs viņu brīdinājāt, sargājāt un sacījāt, kā vajadzēja, bet viņš iedrošinājās jūs nepaklausīt. Nav nekā vairāk provokatīvāka par jūsu frāzi ‘ bet es taču tev teicu’. Pirmkārt, jūs izrādījāties gudrāka par viņu, otrkārt, jūs viņam uz to norādījāt. Ļoti netaktiski! Esiet pārliecināti, tagad jūsu mīļotais, droši vien, apvainosies, vēl vairāk – visticamāk tuvākajā laikā jums atgādinās savu kaitinošo kļūdu.
Atteikties no personīgās dzīves un karjeras

Mājsaimniece apkārta kā Jaungada eglīte – baloniem, dvieļiem, bērnu autiņbiksītēm un dažādām sadzīves problēmām – tas, protams, ir labi, bet, diemžēl, jo vairāk mēs veltām dzīvi saviem vīriešiem, bērniem un mājas rūpēm, jo ātrāk mūsu mīļotais zaudē interesi par mums. Agri vai vēlu viņš vēlēsies, pirmkārt, pabūt viens, otrkārt, paskatīties uz skaistu sievieti.
Un esiet pārliecināti, vairākumā gadījumos, ja jūs nespējat no sevis nomest izdilušo halātu un priekšautu neaizdomājoties, viņš atradīs sev citu apjūsmošanas objektu. Starp citu, tas nebūt nenozīmē, ka jūsu izredzētais, kaklu laužot, metīsies meklēt sev mīļāko. Nē, viņš vienkārši sajūsmināsies par ko citu…par kādu citu.

Tas pats attiecas uz jūsu personīgo laiku, intīmo telpu. Ja jūs apprecējāties, tas nebūt nenozīmē, ka jāaizmirst par draugiem, darbu un citām jums patīkamām lietām. Pretēji, jo daudzveidīgāka un pilnīgāka būs jūsu dzīve ārpus ģimenes, jo vairāk pie jums tieksies jūsu pusīte. Un atkal neaizmirstiet – it visā jāzin mērs.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:52es
Stīvs Gulbis
1 0 Aizvakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Aizvakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017