6 visbīstamākās un “aukstākās” zodiaka zīmes

Advertisement
Advertisement

Lai kā jūs censtos izrādīt draudzību un atvērtību, starp apkārtējiem vienmēr būs cilvēki, kuri nevēlēsies jums tuvoties. Šīs Zodiaka zīmes izskatās biedējoši vai atsvešināti, “aukstas” un nepieejamas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Lauva (23. jūlijs - 22. augusts)

Ja nepieciešams, Lauva var būt ļoti nežēlīga, un viņa nežēlība ir ļoti bīstama. Viņš ir pārliecināts par to, kam viņš tic, un šajā ziņā viņš ir nesatricināms. Lauva ir pārliecināts par sevi un zina, ko viņš var. Lauvām ir lieliska pašvērtējuma izjūta, un tas izbiedē cilvēkus, kas nav pārliecināti par savām spējām.

Jaunava (23. augusts - 22. septembris)

Zināšanas var biedēt, un Jaunava to zina. Viņa nejauši liek citiem cilvēkiem justies neērti. Tas var atturēt citus no sazināšanās ar Jaunavu. Turklāt Jaunava var kritizēt citus, un šis subjektīvais spriedums var arī atgrūst cilvēkus no Jaunavas.
Skorpions (23. oktobris - 21. novembris)

Skorpions ir ļoti intensīvs un noslēpums, tāpēc tas jums neatvērsies uzreiz. Jūs nevarat aprēķināt Skorpiona reakciju, lai kā jūs censtos to darīt. Viņš var eksplodēt no dusmām, kad jūs sakāt viņam nevainīgus melus, bet paliks pilnīgi mierīgs, ja jūs sabojāsiet viņa automašīnu. Kopā ar Skorpionu nekad nedrīkst atslābināties.

Vērsis (20. aprīlis - 20. maijs)

Vērsis ir ļoti noslēgts, jo īpaši tad, ja sevi uzskata par kaut ko ļoti labu. Ja viņš ir pārliecināts par savu viedokli, viņu nevar pārliecināt. Neviens nevar tuvoties vērsim, ja viņa nāsīs ir piepūstas aiz spīta vai dusmām. Tie nav tādi, lai kaut kam ļautu pāriet, tie ir tādi, kas visu piefiksē, līdz beidzot eksplodē dusmās.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:52elza
Nekur tā arī neredzēju 14 dienu diētas aprakstu,- tikai kaut kādu ieteikumu!
0 2 Vakar 11:16gangnam-am
raksts normāls,bet varējāt to nelikt pa 15 lapām.Katrā lapā tikai pa diviem rakstiem!Tā ir klaja nekaunība no jūsu puses!Varējāt mierīgi rakstu izlikt 2-3 lapās.Vietas lapā ir daudz!Man kā jūsu saita lasītājam krīt uz nerviem spaidīt katru lapu uz priekšu.Domāju neesmu vienīgais lasītājs tāds!Saprotu ka jūs to dariet speciāli,lai lasītājus noturētu pēc iespējas ilgāk jūsu saitā un lai viņš vairāk skatītos jūsu reklāmas!!
0 1 Aizvakar 20:35Gaida
Nezin kāpéc Latvieši —tes receptes raksta nepilnīgi.Es neesmu pieredzéjusi kulināre,unkāpéc man būtu jāmin cik avenes jāpievieno biezpienam,un kur dabū aveńu sulu,cik zelatīna vajaga sulai??

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017