7 indigo pazīmes: pārbaudiet, iespējams, Jūs esat viens no viņiem

Advertisement
Advertisement

Iespējams, Jūs esat viens no viņiem!


70-o gadu beigās parādījās informācija par tā saucamajiem indigo bērniem. Sakarā ar daudziem pārpratumiem un maldīgiem uzskatiem sabiedrībā, radās maldīgs uzskats par to, kas ir šie bērni un kādi tie ir. Izrādās, daži no viņiem spēja attīstīt savas unikālās spējas, bet pārējie tā arī neuzzināja, ka viņi ir īpaša rase. Pārbaudiet, iespējams, Jūs esat to skaitā. Indigo - unikāli. Tiek uzskatīts, ka šīs “jaunās rases” cilvēki sāka parādīties 50-0 gadu beigās. Bet plašu popularitāti termins ieguva 90-os gados. Lūk, 7 pazīmes, kas atšķir cilvēku indigo.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņi meklē atbildes

Indigo ir zinātkāri. Viņiem nav noslieces ticēt kaut kam vienkārši tāpat. Bērnībā viņi vecākiem uzdod jautājumu pēc jautājuma, nokaitinot viņus līdz baltkvēlei un liekot apzināties, ka viņu zināšanas par pasauli ir minimālas. Pieaugušie indigo, tāpat, cenšas visā atrast jēgu, īpaši viņus uztrauc globālās cilvēces un visuma problēmas.

2. Viņi neseko noteikumiem

Indigo nav autoritāšu, kurus nosaka vadība. Viņi necieš brīvības ierobežojumus un saceļas pret bezjēdzīgiem noteikumiem, aizliegumiem un tabu, kas ir pieņemti sabiedrībā. Indigo necieš netaisnību, izsakās pret katru mēģinājumu sadalīt sabiedrību un dod priekšroku strādāt cilvēces labā vai aizsargāt apkārtējo vidi.
Foto: licdn.com
3. Viņi - empāti

Indigo ārkārtēji augsts līdzcietības līmenis. Svešu sāpi viņi izjūt kā savu. Viņi ir spējīgi just līdzi, bieži vien atvieglojot ciešanas, tās uzņemoties. Tas bieži notiek nerēķinoties ar viņu veselību un emocionāliem spēkiem. Zinot par šādu savu īpašību, viņi cenšas jebkādā veidā norobežoties no negatīvām ziņām, sarunām vai dramatiskām filmām. Redzēt svešas ciešanas viņiem nav izturami.

4. Viņi izjūt savu saikni ar dabu

Indigo izjūt savu saikni ar dabu. Viņi neslēpj savu mīlestību pret augiem, ciena katru mazu un lielu dzīvu būtni. No dabas viņi smeļ spēkus un iedvesmu, instinktīvi zinot, kā uzvesties ar dzīvniekiem un augiem, bet tie, savukārt, no viņiem nebaidās. Indigo ļoti rūpējas par apkārtējo vidi un cenšas izdarīt labus darbus planētas labā.
5. Viņiem ir citas vērtības

Bieži indigo sabiedrībā jūtas slikti. Viņi nesaprot dzīšanos pēc naudas un varas. Šīs lietas viņus absolūti neinteresē. Viņi tiecas uz laimi, dvēselisku harmoniju, mieru un līdztiesībām. Bet, novērojot apkārtējo realitāti, viņi, bieži vien, ir nomākti. Jo cīņā par varu, naudu un spēku cilvēki ir aizmirsuši par mīlestību, līdzcietību un savstarpēju sapratni.

6. Viņi ir ļoti garīgi

No bērnības indigo atšķiras no citiem. Jau agrā jaunībā viņi izrāda interesi par pārdabisko. Viņi meklē sevi maģijā, reliģijā, garīgās praksēs, bet bieži vien tajās viļas, tā arī nerodot atbildes uz jautājumiem. Viņu dzīvē ir daudz sakritību, mistisku apstākļu.

Ne reti vien viņiem ir pārdabiskas spējas, tādas kā māka iztulkot sapņus, pareģot nākotni. Bieži vien viņiem ir deja vu sajūta un viņi labi izjūt cilvēkus. Dažiem indigo rodas problēmas ar tehniku: telefoni, datori un cita elektronika burtiski sadeg viņu rokās.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 01:01maritta
un kā ar 'džekiem' !? pati būšu pērtiķiene
1 0 Aizvakar 13:51arnolds
Nedod. Ka ta pati dabus.
1 0 Aizvakar 09:14Fans
Raksta autoram vajadzētu noskatīties " Mīļoto Radžu" un tad runāt:)
Hema Malini nespēlēja dvīnes. Ja kas! Filmā nebija dvīnes...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017