7 paradumi, kas jūs ieprogrammē uz nabadzību.

Advertisement
Advertisement

Jūs paši sevi ieprogrammējat uz nabadzību!


Turieties tālāk no paradumiem, kuri ietekmē jūsu smadzeņu stāvokli un īstenībā ieprogrammē jūs uz nabadzību! Zinātnieki noskaidrojuši, kādi paradumi cilvēkus programmē uz nabadzību.


Daži paradumi ietekmē smadzeņu fizisko stāvokli un faktiski programmē cilvēku uz nabadzību. Lūk, paradumi, no kuriem jums jāturas pa gabalu, izslēgt no savas dzīves, izvairīties, tā kā tie programmē uz nabadzību:

Raksta turpinājums
Foto: net.au
1. Žēlot sevi.

Ja jūs pastāvīgi žēlojaties par dzīvi un piedevām neko nevēlaties darīt sava stāvokļa uzlabošanai, tad par naudu varat pat nesapņot. Jūs peldaties personīgā žēlošanā, tajā pat laikā varētu atmest visus pārdzīvojumus un ķerties pie lietas!

2. Attālināties no radiniekiem.

Ja jūs domājat, ka atdaloties no ģimenes, kļūsiet bagātāki, tad tie ir maldi. Jūs varat iedzīvoties labklājībā, bet gala rezultātā jūs izdarītu daudz labāk, ja cienītu radnieciskās saites, kur katrs palīdz un atbalsta viens otru.
Foto: co.za
3. Darīt nemīlamu darbu.

Lai kā jūs necenstos darbā, bet, ja tas neiet pie sirds, kādā brīdī pat nauda pārstās sagādāt prieku. Tikai izvēloties savu īsto aicinājumu, varat tiešām kļūt bagāts un veiksmīgs.

4. Tērēt vairāk nekā pelnīt.

Ja jūs skraidīsiet pa bodītēm un atstāsiet tur visu algu, tad pēc tam nebrīnieties, ka jums nepietiek naudas pat ēdienam. Iemācieties pareizi pārvaldīt savas finanses.

5. Krist panikā, kad beidzas nauda.

Īsteni bagātnieki nekad nepārdzīvo par rītdienu, jo nauda nav galvenais viņu dzīvē. Būtība ir tāda, ka jums jāpriecājas par to, ka jums ir nevis par to, ka jūs to esat ieguvuši, pateicoties lielām summām.
6. Vērtēt visu naudas zīmēs.

Šis ir otrā punkta turpinājums. Jums nav jābūt apsēstam cilvēkam, kurš nespēj izjust laimi, neredzot savā priekšā kaudzīti naudas.

7. Ekonomēt.

Ir jāatrod zelta vidusceļš starp ekonomiju un izšķērdību. Kolīdz jūs iemācīsieties pareizi pārvaldīt finanses un veikt izdevīgus pirkumus, tūlīt pat izmetīsiet no savas dzīves jebkuru mājienu par nabadzību!

Neprogrammējiet sevi uz nabadzību, ja tiešām vēlaties kļūt par nodrošinātu cilvēku. Sekojiet šiem noteikumiem un tad viss jūsu pašu nopelnītais dos jums vēlamo rezultātu!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 0 Šodien 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti
0 1 Vakar 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017