7 sieviešu nāves grēki, ko nepiedos neviens vīrietis

Advertisement
Advertisement

Apstājies, sieviete!


Jebkura sieviete vēlas, lai viņas dzīvē būtu vīrietis, kurš viņu novērtēs, cienīs un iepriecinās. Un kad viņa ir stingri nolēmusi, ka neatlaidīs savu laimi, te sākas piedzīvojumi. Sieviešu viltība - to vajag mācīties un mācīties. Bet nekaunība var kaitēt viņai pašai. Un ja viņas trūkumus vīrietis var pieņemt vai arī ar tiem samierināties, tad manipulācijām viņš diezin vai piekritīs. Pastāv vismaz 7 sieviešu nāves grēki, kurus nepiedos neviens vīrietis.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: purch.com
1. «Un kāda Tev ir mašīna? Un dzīvoklis? Un vai kažoku nopirksi?»

Velns viņu zina, kādā veidā daiļo dāmu acīs nokļūst greizā spoguļa lauska, bet ja nokļūst, tad tas ir viss: merkantīlā madāma vairs neredz vīriešus, bet redz tikai skopuļus un nabagus. Skopuli vajag “izkratīt”, nabagu - pazemot, un trešā varianta nav. Tas ir, par trešo viņa sapņo - par vīrieti, kurš atnāks un apbērs viņu ar naudu, bet tāda laime maz kam tiek, un viņa to saprot. Tātad, paliek skopuļi. Un tad sākas: vai, es noslīcināju savu telefonu podā. Nē, es neiešu, man nav atbilstošas kleitas. Normāli cilvēki precas Bali. Man vajadzīgs jauns kažoks, vai Tu to nesaproti? Kāpēc es vispār ar Tevi dzīvoju?

Un patiesi. Varbūt tad šķiramies? Man nekas nav pret kažoku, bet saproti, dārgā, es nevaru dzīvot ar nazi pie kakla un katru dienu izlemt, ko atdot: vai nu dzīvību, vai maciņu?

2. Mīļais, es bez Tevis nevaru!

Vai, cik tas ir patīkami - just, ka mīļotā bez Tevis burtiski nevar pat paelpot. Mēnesi ir patīkami. Divus. Pēc tam - viss. Pēc tam saproti, ka Tu neesi spējīgs brīvi uzelpot. Sieviete Tev uzkar kaklā nepaceļamu akmeni, kas saucas viņas upurējošā mīlestība. Pastāvīgi viņai saki, ka mīli, pretējā gadījumā viņa iznīks. Apskauj viņu miegā, savādāk viņa apvainosies.

Atļauj viņai karāties Tev kaklā citu cilvēku klātbūtnē, pretējā gadījumā viņai ir bail. Nekad neatstāj viņu, ne uz minūti. Nu labi, uz darbu un uz tualeti, lai ir, vari staigāt viens, bet atceries, ka šajā laika posmā viņa cieš! Ļauj viņai izkust Tevī, savādāk viņai sāp. Savādāk viņas piekautā kucēna skatiens Tevi pavadīs gan dienā, gan nakts murgos. Nes savu krustu, amigo, kamēr spranda nelūzīs. Tikai tad viņa pārcelsies uz citu sprandu, bet Tu parāposi maliņā, atbrīvots un laimīgs mentāls invalīds.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:16...
Cik bieži? Cik daudz?
0 1 Vakar 08:38zuks
katram sava taisnība,bet bērnelis jau ir uz zemes ,ko darīt aukstasinīgi noskatīties kā kāds peras pa sūdiem-iedodiet kādreiz kautko tam bērnelim -pašsajūta fantastiska.Es to izprovēju veikalā .Mazbērniņš prasīja omei kautkādu tur sīkumu pāris eur .vērtībā,tantuks pieticīgi ģērbts uz roku skaitīja-nesanāk mums,pietrūkst .Manta tika nolikta atpaķaļ -mazā sejiņa noskuma.Paņēmu un nopirku-panācu ārpus veikala un iedevu bērnelim-omes acīs bij asaras,bet bērnam bij laimes apstarota seja -tas laikam bija labākais darbs ko todien izdarīju.Man ļoti nepatīk ,kad vīrieši saka -vairoties māk ,lai rūpējās.Bet jūs jau paši tos bērnus tai šekumā iestumjiet ,varbūt tad labāk to savu sēklu izšļāciet gumijā.Rupji ,bet patiesība sieviete grib būt mīlēta ,viņa tiek barota ar komplimentiem ,bet kad vēders rūgst tad nezkāpēc tie veči aizlaižās un pamet to sievieti likteņa varā,tāds nu ir tas mans redzējums.
0 1 Aizvakar 21:02aleksis
tev vajag eksorsismu

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017