7 zodiakālie pāri, kuri lemti mūžīgai mīlai!

Advertisement
Advertisement

Kad cilvēki uzsāk attiecības, viņi pārdzīvo īstu eiforiju. Bet pirmās spilgtās emocijas un iespaidi nebūt negarantē to, ka divu cilvēku savienība būs ilga, un nav nākamās laimes ķīla. Pēc kāda laika, iepazīstot viens otu tuvāk, pāri iziet saderības pārbaudi...


Ja pāri pēc Zodiaka zīmēm nesakrīt, viņus gaida sarežģīti pārbaudījumi, kuri ar augstu iespējamību beigsies ar šķiršanos. Uzzini, kam ir visas iespējas nodzīvot ilgu un laimīgu dzīvi. Var būt, ka tagadējais partneris tev ir likteņa lemts!

Raksta turpinājums
Ideāla saderība

1. Auns un Dvīņi

Uguns un gaiss – šīs divas stihijas teicami atbalsta viens otru. Kā ugunskurs nevar degt bez gaisa, tā Auns nevar bez Dvīņiem.

Tādā savienībā partnerus velk vienu pie otra ne tikai fiziski, viņiem interesē kopīga intelektuāla darbība. Tas ir lielisks pamats ģimenes veidošanai! Ap šiem laimīgajiem vienmēr vējo svētku noskaņojums, viņiem ir pa spēkam pārvarēt jebkuras grūtības.

2. Strēlnieks un Lauva

Loģiski iedomāties, ka divām ugunīgajām zīmēm būtu jāsacenšas vienai ar otru. Taču tas notiek tikai tādā gadījumā, ja pāra mīlestība nav īsta.

Ja jūtas ir patiesas, Strēlnieks un Lauva viegli atradīs kopīgu valodu un viņu savienība lemta plaukumam! Astrologi iesaka tādam pārim biežāk ceļot: tas uzturēs viņu mīlestības ugunskuru.

3. Auns un Svari

Lūk, kurš patiesi māk strādāt komandā! Svarus vada sievišķīgā Venēra, tajā pat laikā Auns ir apdāvināts ar Marsa vīrišķīgo gādību. Šim pārītim, tā izskatās, nekad nezudīs interese vienam par otru. Tādā savienībā abi sasniedz galvu reibinošus panākumus, parasti tie ir ļoti turīgi cilvēki un, kas nav mazāk svarīgi – patiešām laimīgi.

4. Ūdensvīrs un Jaunava

Praktiskā Jaunava un pārpilnais jaunām idejām Ūdensvīrs – tas ir pāris, kas radīts, lai veidotu pasauli labāku. Šis tandēms – īsti burvji, viņi māk radīt brīnumus viens otram , nekad negarlaikojas un nestrīdas par niekiem. Bieži Jaunavu un Ūdensvīru vieno mīlestība pret kulināriju, skaistām lietām un dabu. Viņi ir spējīgi izturēt pat visnežēlīgākos likteņa triecienus!

5. Vēzis un Skorpions

Vēži – drausmīgi īpašnieki, tāpēc viņiem ļoti sarežģīti veidot attiecības. Viņi tiecas ielīst cita personīgajā telpā un tas bojā visu! Bet, ja Vēzis satiekas ar Skorpionu, notiek kas pārsteidzošs. Skorpionam patīk, ka Vēzis izrāda savas tiesības uz viņu: tas ir labākais līdzeklis pret aizdomām! Savukārt, Skorpions nedrošajam Vēzim iededzina kaisli.

6. Vērsis un Mežāzis

Divas Zemes zīmes lieliski saprot viena otru! Tās cieši stāv uz zemes, bet tas nenozīmē, ka nav spējīgas uz pilvērtīgu mīlestību. Vērsim un Mežāzim ir visas iespējas nodzīvot kopā mūžu, pilnu spilgtiem iespaidiem līdz sirmam vecumam. Ļoti bieži tādā savienībā dzimst vairāki bērni, jo zeme taču ir tik auglīga!

7. Zivis un Vērsis

Ja tu vēlējies iedomāties ideālu savienību, vienkārši paskaties uz šo pāri! Veselais saprāts un gudrība, raksturīga Vēršiem, atbalsta sapņainās un jūtīgās Zivis. Šis pāris patiesi ciena viena otru: viņu sirdis var izplesties piecstāvu mājas lielumā no mīlestības. Attiecības starp partneriem atrodas pastāvīgā attīstībā un tas ir brīnišķīgi: viņi var izveidot īsteni stipru ģimeni!

Ideāla zīmju saderība – labs pamats savstarpējām attiecībām, kurās visi laimīgi. Bet pat zvaigžņu sakritība negarantē to, ka mīlestība būs mūžīga, ja pāris nav radis pūlēties! Tikai novēršot kļūdas un atbalstot viens otru, var palikt kopā, neskatoties ne uz ko...

Padalies ar draugiem ar astroloģisko noslēpumu, viņiem arī būs interesanti to izlasīt!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 11:16gangnam-am
raksts normāls,bet varējāt to nelikt pa 15 lapām.Katrā lapā tikai pa diviem rakstiem!Tā ir klaja nekaunība no jūsu puses!Varējāt mierīgi rakstu izlikt 2-3 lapās.Vietas lapā ir daudz!Man kā jūsu saita lasītājam krīt uz nerviem spaidīt katru lapu uz priekšu.Domāju neesmu vienīgais lasītājs tāds!Saprotu ka jūs to dariet speciāli,lai lasītājus noturētu pēc iespējas ilgāk jūsu saitā un lai viņš vairāk skatītos jūsu reklāmas!!
0 0 Vakar 20:35Gaida
Nezin kāpéc Latvieši —tes receptes raksta nepilnīgi.Es neesmu pieredzéjusi kulināre,unkāpéc man būtu jāmin cik avenes jāpievieno biezpienam,un kur dabū aveńu sulu,cik zelatīna vajaga sulai??
0 0 Aizvakar 17:28Es arī brīnos
Kā vispār uz planētas zeme palicis kāds nemusulmanis! Sevišķi jābrīnās par frančiem, itāļiem, gruzīniem utt(vīns ir ikdienas deva), vāciešiem(alus ir ikdiena)?!!!:D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017