8 - gadīga meitene nomira pirmajā kāzu naktī!

Advertisement
Foto: wuzzup.ru
Advertisement

Mēs jau vairākkārt esam rakstījuši par tādu problēmu kā agras precības dažās zemēs, kurās meitenes izprecina jaunākas par 14 gadiem. Un runa nav par senajiem laikiem vai tumsonīgajiem viduslaikiem. Nē... mēs runājam par 21.gadsimtu, par attīstītu sociāli – kulturālo normu un likumu gadsimtu.

 

Šis bēdīgais notikums izsauca neapmierinātības un naida vētru mūsu vidū un mēs nevaram ar to nepadalīties. Lai tas būtu mūsu, kaut arī niecīgs, bet tomēr ieguldījums cīņā pret šo 21.gadsimta mēri, no kura sen jau laiks atbrīvoties!

 

Cilvēkiem jāzina par tādām šausmīgām lietām un tad, iespējams, viss mainīsies.


Bet tagad pāriesim pie paša notikuma, kurš mūs apstulbināja!!!

Raksta turpinājums
Foto: wuzzup.ru
Nesen Jemenā nomira 8-gadīga meitene, kura apcerējās ar pieaugušu vīrieti.
Foto: wuzzup.ru
Kā parādīja ekspertīze, 8-gadīgais bērns mira no iekšējas asiņošanas. Spriežot pēc visa, asiņošana radās izvarošanas rezultātā, kurai meiteni pakļāva viņas 40-gadīgais `līgavainis`. Tas notika vienā no Jemenas lauku rajoniem, valstī, kurā bērnu laulības ir visai izplatīta parādība.

Jemenā lielākā daļa meiteņu laulības vainagu uzvelk agrāk par 15 gadiem. Stāties laulībā ar vīriešiem, kuri ir krietni vecāki, šajā valstī tiek uzskatīta par normu.
Foto: wuzzup.ru
Valstī tādi gadījumi nav retums. 2010.gadā jau bija situācija, kad 12-gadīga meitene mira dzemdībās. Viņa trīs dienas centās laist pasaulē mazuli, bet tā arī nespēja, tā kā viņas organisms šajā vecumā vēl nebija nobriedis dzemdībām. Jemenā tādi šausmīgi gadījumi notiek visai bieži. Jaunajām meitenēm ļoti bieži notiek agrīnas dzemdības, bet bērni daudzos gadījumos lemti bojāejai.

Sabiedrība visā pasaulē negatīvi noskaņota pret agrajām laulībām. Kā rāda prakse, visbiežāk tās beidzas traģiski. Tomēr, aizliegt tādas kāzas ir visai sarežģīti. Meiteņu ģimenes saņem labu izpirkuma maksu par to, ka atdod savas meitas pie vīra. Atliek just līdzi jaunajām līgavām, jo viņu radiniekiem reizēm nauda izrādās svarīgāka par savu bērnu veselību un dzīvību!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Aizvakar 17:22Alberts
A Tu man vienkārši nēesi vajadzīga!!!
0 0 Aizvakar 10:06Valentīna
Ļoti pašaizliedzīgs cilvēks bija auklīte. Man mazliet nav saprotams,kādēļ gan vecāki paši savai meitiņai nepiedāvāja savu orgānu.
0 1 19:39 15.10Sarmīte
Pilnīga taisnība. No savas pieredzes varu teikt. Man ir diagnoscēta fibriomalģija. Tā nav pat slimība, to sauc par sindromu, jo nekas nav bojāts, izņemot to, ka smadzenes sūta organismam nepareizus signālus, kā rezultātā cilveks jūt sāpes dažādos ķermeņa rajonos, sevišķi vietās, kur muskuļi sastiprina locītavas. Ir migrēnas, galvā ir migla, tu mēdz apjukt no vienkāršiem lēmumiem,atmiņa ir kā siets. Kāda ir izvēle? Tu vari iet uz invaliditātes pabalstu un pamazām palikt gultai piesaistīts, vai arī tu vari iet un cīnīties par normālu dzīvi, strādat darbu, kādu vari atļauties sava fiziskā stāvokļa dēļ, jo mazāk domāsi par savām sāpēm, jo mazāk tās traucēs. Nekur jau viņas nepaliks, tu tās jutīsi tāpat, bet iesi un darīsi, tikai reizēm novaidēsies pie sevis, kadir par grūtu. Un to, lūk cilveki nesaprot. Kā, tu esi slima un jūti sāpes? Nezinu gan, nemaz nevar redzēt. It kā nav citas iespējas, kā iet , muguru čokurā sarāvušai un vaidēt pilnā balsī. Netaisos to darīt, tas nepalīdz.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017