8 iemesli, kāpēc īstais vīrietis nekad nekrāps!

Advertisement
Advertisement

Cik daudz pasaulē ir puišu, bet, cik maz ir īstu vīriešu... Mani kaitina tie muļķīgie tēviņi, kas tēlo īstus vīriešus. Jūsu kļūdas man maksāja stipras un patiesi perspektīvas attiecības ar ļoti labām meitenēm. Tāpēc, ka jūs savas dzīves laikā piekrāpāt un sadragājāt daudzām sirdis, liekas, pasaulē vairs nepalika meiteņu, kuras ticētu puišiem.


Cik sevi atceros, es neesmu apkrāpis nevienu meiteni, un vispār, netaisos to darīt nākotnē. Diemžēl, daudzas meitenes uzskata, ka godīgi puiši- tas ir izmirstošs veids. Domāju, ka es neesmu vienīgais vīrietis, kas ir sastapies ar šo problēmu...
Esmu pārliecināts, ka ir daudz lielisku puišu, kuriem ir jānes visu to kļūdu, ko pēc sevis atstāja kaut kādi tizleni, krusts.


Diemžēl, krāpjot meitenes, tu izdari lāča pakalpojumu godīgiem puišiem, kuri vēlēsies veidot ar viņām nopietnas attiecības, un šī neticība vīriešu dzimuma pārstāvjiem var iesakņoties viņu apziņā uz ilgiem laikiem.


Zini, ko es tev gribu pateikt? Īsti vīrieši nekad nekrāps un nemānīs. Ceru, ka tu vēlēsies uzzināt, kāpēc:

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
№1. Īsti vīrieši, vispirms, ir emocionāli noturīgas personības.

Parasti mēs kļūstam par lieciniekiem tam, ka daudzas sievietes sastopas ar problēmu, kad viņas nevar kontrolēt savas emocijas. Tici, vīriešiem šis lietas ir daudz sliktākas... Tajā laikā, kad sievietes dalās ar pārdzīvojumiem ar citiem, vīrieši kļūst par savu emociju ķīlniekiem, jo viņus jau no bērnības mācīja būt noturīgiem un emocijas krāt sevī. Bet viss tā, kā zināms, līdz kādam noteiktam laikam...

Kad brīdī, kad pāra attiecības sāk pasliktināties, sieviete vienmēr var pasūdzēties draudzenēm vai paraudāt kāda vestītē, var sarīkot histēriju vai arī to pārdzīvot klusējot. Bet, vīrieši, es teiktu, vājie vīrieši, nokļūstot dažreiz šādā situācijā, izliekas, ka tas nekādā veidā neaizskar viņu jūtas.

Kas, parasti, no tā iznāk? Kad vīrieša pacietības kauss ir pilns, viņš meklē veidus, kur atstāt savas negatīvās emocijas. Mīļumiņš parasti sāk lietot alkoholu un cigaretes. Teikšu vairāk, tiklīdz ir beigušās attiecības, viņš uzreiz cenšas atrast meitenes, lai izklaidētos. Atšķirībā no šādiem kadriem, stipri vīrieši tiek galā ar savām emocijām ar pilnīgi pretējiem paņēmieniem un nekad neieslīgst galējībās.

№2. Īstiem vīriešiem pietiek spēku, lai turētu savu “draugu” biksēs.

Godājamie džentlmeņi, godīgi atzīstoties, man nav vēlēšanās stāstīt jums par to, bet, ko tur slēpt, mēs visi gatavi esam pārgulēt ar pirmo iepatikušos skaisto meiteni. Es nejokoju, burtiski, ar katru...

Īsts vīrietis diezin vai to darīs ar pirmo meiteni, kura pagadās ceļā. Ja tu vēlēsies seksu, kāpēc gan ar to nenodarboties ar to vienīgo, kura tev nav vienaldzīga.
№3. Īsti vīrieši nesatiekas ar meitenēm, kuras nemīl.

Bieži vien mēs satiekamies ar cilvēkiem, iespējams, un kādu nezināmu iemeslu dēļ neredzam savu nākotni. Tas nav tik briesmīgi, ja tu netici mīlestībai no pirmā acu uzmetiena. Bet daudzi puiši satiekas ar meitenēm tikai tādēļ, lai viņas izmantotu savām interesēm.

Īsti vīrieši saprot, ka meitenes- tās nav objekti, ar kuru palīdzību apmierinātu savas vēlmes. Kad vīrietis saprot, ka nemīl šo sievieti, un visdrīzāk, to neiemīlēs, viņš pārtrauc ar šo meiteni attiecības.


№4. Īsti vīrieši attiecas pret sievietēm ar cieņu.

Viņi, kopumā, attiecas ar cieņu pret visiem cilvēkiem, īpaši, ja tas skar viņu mīļoto sievieti. Krāpšana, pēc idejas, ir meli. Apmānot savu partneri, tu zaudē viņa uzticību un parādiet, ka tevi vispār neuztrauc viņa jūtas. Tu neuztver viņu kā pilnvērtīgu mīlnieku, draugu vai personību.

Krāpt - tātad, atzīt, ka tu esi labāks par savu partneri, tajā pašā laikā, ja tu tāds neesi. Esi modrs, puisi: zaudējot sievietes uzticību, tu nekad neiemantosi to atkal.
Foto: co.uk
№5. Tas, cik reizes tu atpogā bikses, neietekmē to “kāds tu esi vīrietis”.

Īsti vīrieši tāpat zina par to, ka viņi ir īsti vīrieši. Praktiski jebkurā viņu kustībā un žestā parādās labākās vīriešu īpašības. Par to, tāpat, liecina, arī viņu rīcība. Vairums “vīriešu” tiecas pārgulēt ar pēc iespējams vairāk sieviešu skaitu. Tā viņiem ir sava veida spēle. Jebkura sieviete tādam vīrietim ir kārtējais eksemplārs, kas papildinās viņa kolekciju.

Bet, godātie vīrieši, iegaumējiet, sievietes nav rotaļlieta. Un tā spēle, kuru Jūs, atzīsimies godīgi, tā arī neiemācījāties spēlēt, saucās – DZĪVE. Ja tevi pieķēra, kā saka, aiz rokas, tu vari sagraut ne tikai tev dārgas sievietes dzīvi, bet arī personisko...

№6. Īsti vīrieši nekad dzīvē nenodarīs pāri sievietei, kuru mīl.

Patiesību runājot, īsti vīrieši nenodarīs pāri sievietei, un vēl jo vairāk tai, kuru mīl. Īsti vīrieši rūpējas par sevi un par tiem, kas atrodas blakus viņiem.

Ja tev ir paveicies atrast meiteni, kuru patiesi mīli, kas vēl labāk- viņa mīl tevi tāpat, kā tu viņu, lai tikai redzētu viņas sejā smaidu. Pasaulē nav nekā sliktāka, kā zaudēt mīļoto. Jā, protams, mums visiem ir raksturīgi kļūdīties, bet atceries: ir kļūdas, kuras nepiedod.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:02Deizi
Viņa nebija ne naiva ne muļķe bet gan blonda visticamāk.
0 0 Aizvakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?
0 0 Aizvakar 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017