8 iemesli, kāpēc īstais vīrietis nekad nekrāps!

Advertisement
Advertisement

Cik daudz pasaulē ir puišu, bet, cik maz ir īstu vīriešu... Mani kaitina tie muļķīgie tēviņi, kas tēlo īstus vīriešus. Jūsu kļūdas man maksāja stipras un patiesi perspektīvas attiecības ar ļoti labām meitenēm. Tāpēc, ka jūs savas dzīves laikā piekrāpāt un sadragājāt daudzām sirdis, liekas, pasaulē vairs nepalika meiteņu, kuras ticētu puišiem.


Cik sevi atceros, es neesmu apkrāpis nevienu meiteni, un vispār, netaisos to darīt nākotnē. Diemžēl, daudzas meitenes uzskata, ka godīgi puiši- tas ir izmirstošs veids. Domāju, ka es neesmu vienīgais vīrietis, kas ir sastapies ar šo problēmu...
Esmu pārliecināts, ka ir daudz lielisku puišu, kuriem ir jānes visu to kļūdu, ko pēc sevis atstāja kaut kādi tizleni, krusts.


Diemžēl, krāpjot meitenes, tu izdari lāča pakalpojumu godīgiem puišiem, kuri vēlēsies veidot ar viņām nopietnas attiecības, un šī neticība vīriešu dzimuma pārstāvjiem var iesakņoties viņu apziņā uz ilgiem laikiem.


Zini, ko es tev gribu pateikt? Īsti vīrieši nekad nekrāps un nemānīs. Ceru, ka tu vēlēsies uzzināt, kāpēc:

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
№1. Īsti vīrieši, vispirms, ir emocionāli noturīgas personības.

Parasti mēs kļūstam par lieciniekiem tam, ka daudzas sievietes sastopas ar problēmu, kad viņas nevar kontrolēt savas emocijas. Tici, vīriešiem šis lietas ir daudz sliktākas... Tajā laikā, kad sievietes dalās ar pārdzīvojumiem ar citiem, vīrieši kļūst par savu emociju ķīlniekiem, jo viņus jau no bērnības mācīja būt noturīgiem un emocijas krāt sevī. Bet viss tā, kā zināms, līdz kādam noteiktam laikam...

Kad brīdī, kad pāra attiecības sāk pasliktināties, sieviete vienmēr var pasūdzēties draudzenēm vai paraudāt kāda vestītē, var sarīkot histēriju vai arī to pārdzīvot klusējot. Bet, vīrieši, es teiktu, vājie vīrieši, nokļūstot dažreiz šādā situācijā, izliekas, ka tas nekādā veidā neaizskar viņu jūtas.

Kas, parasti, no tā iznāk? Kad vīrieša pacietības kauss ir pilns, viņš meklē veidus, kur atstāt savas negatīvās emocijas. Mīļumiņš parasti sāk lietot alkoholu un cigaretes. Teikšu vairāk, tiklīdz ir beigušās attiecības, viņš uzreiz cenšas atrast meitenes, lai izklaidētos. Atšķirībā no šādiem kadriem, stipri vīrieši tiek galā ar savām emocijām ar pilnīgi pretējiem paņēmieniem un nekad neieslīgst galējībās.

№2. Īstiem vīriešiem pietiek spēku, lai turētu savu “draugu” biksēs.

Godājamie džentlmeņi, godīgi atzīstoties, man nav vēlēšanās stāstīt jums par to, bet, ko tur slēpt, mēs visi gatavi esam pārgulēt ar pirmo iepatikušos skaisto meiteni. Es nejokoju, burtiski, ar katru...

Īsts vīrietis diezin vai to darīs ar pirmo meiteni, kura pagadās ceļā. Ja tu vēlēsies seksu, kāpēc gan ar to nenodarboties ar to vienīgo, kura tev nav vienaldzīga.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 15:23Mārtiņš
OK ko tādu es negaidīju pilnīga patiesība
1 1 Aizvakar 09:00Kaspers
Pilnīgs sviests,nu nemaz neatbilst patiesībai.
0 0 Aizvakar 00:31Tas
Kas ir "Pjenhana"? ;)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017