9 pazīmes tam, ka vīrieša jūtas pret tevi sāk atsalt

Advertisement
Advertisement

Tev ir aizdomas, ka tava vīrieša jūtas pret tevi sāk atsalt? Lūk, 9 pazīmes, ka tava intuīcija tev nemelo, diemžēl:

 

Raksta turpinājums
1. Viņam ir rezerves variants

Viņš klusībā jau sagatavojis sev rezerves variantu, lai izbeigtu attiecības. Protams, viņš nekad to neatzīs. Varbūt viņš meklē sev atsevišķu dzīves vietu vai apmeklē iepazīšanās interneta vietnes. Viņš rada sev rezerves plānu gadījumā, ja jums nekas nesanāks.

2. Viņš saka, ka būs priecīgs jūs redzēt, bet, vienmēr ir aizņemts.

Tu piedāvā satikties, un viņš ar prieku piekrīt. Bet, jūs tā arī nesatiekaties. Vai nu viņam vienmēr nav laika, vai arī atceļ tikšanos pēdējā minūtē. Ja viņa vārdi nesakrīt ar viņa darbiem, tātad, tu viņam ne visai patīc.

3. Tu neesi viņa nākotnes plānos.

Viņš izmanto vietniekvārdu “es” vietniekvārda “mēs”vietā. Ja viņš redz tevi savā nākotnē, droši vien, viņš šaubās savu jūtu nopietnībā pret tevi.
4. Viņš neizrāda fizisku pievilkšanos.

Varbūt viņam grūti atrast laiku, lai satiktos, bet, ja viņš neizmanto tos retos momentus, kad jūs redzaties, lai tevi apskautu un skūpstītu, tātad, viņš pēc tevis neskumst.

5. Viņš koncentrēts uz savām vajadzībām.

Viņš domā tikai par sevi. Ja viņš šaubās savās jūtās pret tevi, viņš neredz iemeslu apmierināt tavas vajadzības un vēlmes. Ja tu neko no viņa nesaņemsi (materiālā ziņā), jūsu attiecībām nav nākotnes.

6. Viņš mēģina tev pateikt priekšā šķiršanās iemeslu.

Viņs, droši vien, speciāli dara kaut ko savādāk, lai tu pati gribētu viņu pamest. Varbūt, viņš sāka pavadīt vairāk laiku ar draugiem, demonstartīvi tevi atstājot mājās un aizkavējoties līdz vēlai naktij. Varbūt, viņš nekautrējas pievērst uzmanību citām sievietēm, ja tu esi blakām.
7. Viņš pārāk maz tev stāsta.

Viņš kļuva noslēpumains, sniedz vienkāršas atbildes, var izvairīties no atbildes uz jautājumu, kur viņš bija un kopā ar ko, var saukt tevi par paranoiķi.

8. Viņš sāka lēni atbildēt uz īsziņām.

Agrāk viņš tev atbildēja ātri, bet, tagad pienākas gaidīt viņa īsziņas. Viņš var teikt, ka kļuvis ļoti aizņemts, bet, katram ir vismaz 20 sekundes, lai uzrakstītu īsu atbildi.

9. Viņš izvairās no nopietnības attiecībās.

Viņš bremzē attiecības, lai tās neattīstītu, jo, nav pārliecināts, vai viņš tās vēlas. Viņš izvairās no nopietnām sarunām.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:33Sanita
Lūdzu par Mežāzi tieši tik pat perfekti pastāstītu rakstu
1 0 Vakar 11:00Hm
Maiga Vavere
0 1 Vakar 08:30Alda
JĀ! Viss Precīzi!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017