9 visbīstamākie vārdi priekš sievietes!

Advertisement
Advertisement

Vieni no bīstamākajiem paziņojumiem, kādus tik vīrietis var izdzirdēt no sievietes.

Raksta turpinājums
“Nu tad brīnišķīgi!”

Šo vārdu sieviete parasti izmanto pašās strīda beigās – kad viņām ir taisnība, bet jums ir jāaizverās.

”Es ātri! Piecas minūtes!”

Šo frāzi var traktēt divejādi. Ja sieviete to izteica pirms tam, kad sāks gatavoties iziešanai no mājām, “piecas minūtes” līdzinās pusstundai. Bet, ja jums tika dotas tikai piecas minūtes, lai noskatītos līdz galam futbola mača pirmo puslaiku pirms tam, kad jāsāk “palīdzēt mājas darbos”, esiet pārliecināti – tas būs tieši piecas minūtes!

”Nekas nav noticis”

Bet tas jau ir klusums pirms vētras. Šis “nekas” acīmredzami kaut ko nozīmē, tā ka esiet modri. Strīdi, kuri sākas ar “nekas nav noticis”, parasti beidzas “brīnišķīgi” (sk. 1.p).
”Nu, nu, turpini”

Tas ir izaicinājums nevis atļauja. Tā ka nekādā gadījumā neturpiniet!

Smaga, skaļa nopūta

Šo neverbālo paziņojumu vīrieši itin bieži nepareizi saprot. Skaļa nopūta nozīmē apmēram sekojošo: viņa jūs uzskata par pilnīgu kretīnu un nesaprot, kāpēc vispār tērēt laiku tam, lai te stāvētu un ar jums strīdētos ne par ko (sk. 3.p).

“Viss ir labi”

Viens no bīstamākajiem paziņojumiem, kādu tik vīrietis var izdzirdēt no sievietes. “Viss ir labi” nozīmē, ka viņa ietur pauzi, lai izdomātu, kad un kādā veidā jūs samaksāsiet par savu kļūdu.
”Paldies”

Ja sieviete jums pateica paldies, neprasiet par ko. Vienkārši pasakiet viņai – “nav par ko”. Ir, protams, viena smalka nianse: ja parasta “paldies”vietā jūs izdzirdēsiet “liels paldies” (ar uzsvaru uz vārda “liels”), tad jums uzreiz jāievēro smalks sarkasms, kas skan viņas balsī. Pēc tā ne par ko pasaulē nesakiet “nav par ko”. Citādi sanāks “tas nav svarīgi” (sk. tālāk).

”Tas nav svarīgi”

Tas ir izsmalcināts sieviešu veids aizsūtīt vīrieti uz turieni, uz kurieni Makars teļus nebija dzinis.

“Neuztraucies, es pati…”

Vēl viens draudīgs paziņojums, kuru visbiežāk izsaka tajā brīdī, kad sieviete jau vairākas reizes paprasīja vīrietim kaut ko izdarīt (izmest atkritumus, salasīt pa māju izmētātās zeķes, iesist naglu), ievēroja to, ka viņš pat nav piecēlies no krēsla un sāka visu darīt pati. Vēlāk tā situācija izpaudīsies kā muļķīgs vīrieša jautājums “kas atkal ne tā?” un sievietes atbildē ar 3. nummuru.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...
0 0 Vakar 21:02Dina
jā tas viss uzskaititais sakrit un vēl-labākās attiecības ir ar citiem ,,negatīvajiem"
1 1 Vakar 17:13Sise
Tas varetu but tiesa-jo daudzu cilvekveidigo darbibas ari par to liecina

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017