911 operātori padalījās ar stulbākajiem zvaniem, ko viņi saņēma!

Advertisement
Advertisement

Ārkārtas situāciju dispečeri ir tie varoņi, kas atbild uz 911 zvaniem un sūta nepieciešamās norādes, lai tiktu galā ar mūsu krīzēm. Neraugoties uz to, kas notiek, dispečeriem ir jāatbild mierīgi un jāspēj sniegt nepieciešamā palīdzība.

Ārkārtas situācijas, ar ko viņi saskaras un ne tikai, iekļauj sevī nelaimes gadījumus, slepkavības, zādzības un pašnāvības mēģinājumus, visu, ko tu esi redzējis televīzijā. Bet viņi ar to saskaras reālajā dzīvē. Visiem darba kandidātiem būtu jāmāk ātri un akurāti iegūt zvanītāja personisko informāciju, viņa atrašanās vietu un atrast drošāko un efektīvāko stratēģiju atgadījuma atrisināšanai. Viņam arī jābūt gatavam nomierināt klausītāju, atkarībā no situācijas. Viņi vislabāk ataino frāzi "strādāt saspringtā darbā".

Šis darbs ir ļoti nopietns, tas var izglābt dzīvības, bet mēdz būt reti gadījumi, kad tev nekas cits neatliek, kā smieties. Tālāk lasi smieklīgākos zvanus, ko 911 dispečeri ir saņēmuši. Par zilajiem džinsiem man lika kārtīgi izsmieties.

Piezīme: Lūdzu, atvēli savus 911 zvanus ārkārtas situācijām. Tavs zvans var patraucēt kādam, kam ir nepieciešama palīdzība.

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēc šī zvana, dispečers nosūtīja policistu uz zvanītāja mājām, lai tas atgādinātu viņam par pareizu 911 līnijas lietošanu.
"Dispečers: 911. Kāda ir jūsu ārkārtas situācija?"
"Zvanītājs: Kā man dabūt dzērveņu mērci ārā no bundžas, lai tā neiznāktu laukā gabalos?"
"Dispečers: Atveriet otru galu un izstumiet to ārā uz šķīvja"
"Zvanītājs: Ooo! Paldies! Jūs esat ģēnijs!"
Mēs domājam, ka alkohols bija iesaistīts šajā. Duša šo varēja novērst.
"Vienreiz jauna sieviete pazvanīja uz 911 ap 02.00 sakot, ka viņas kājas sāk palikt zilas. Izrādās, viņa bija uzvilkusi jaunus džinsus ejot uz klubu tai vakarā."
Dispečers ar 22+ gadu pieredzi iesaka "Ja zvanītājs sāk sarunu ar frāzi "es zvēru, ka neesmu traks" tad tev ir jābūt gatavam uz kaut ko traku".
"Jauns puisis sāka zvanu ar šādu frāzi pēc tam, kad viņš bija izmucis no sava dzīvokļa un bija aizskrējis līdz tuvākajam 7-11. Viņš zvērēja, ka viņa istabas biedri sāka pārvērsties par gigantiskiem krabjiem" skaidroja dispečers.
"[Viņš] grasījās parādīt policistiem to, ka viņi pašlaik atrodas liela kokona transformācijā. Kā jau jūs domājāt, ar viņu nebija viss kārtībā. "
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 14:00ana
stāsts ir par cilvēkiem kopumā ne tikai par radiniekiem. J A KĀDS CILVĒKS IR NEPATĪKAMS NAV AR VIŅU JĀKOMUNICĒ NESKATOTIES UZ RADNIECISKĀM SAITĒM
0 0 Aizvakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...
0 0 Aizvakar 21:02Dina
jā tas viss uzskaititais sakrit un vēl-labākās attiecības ir ar citiem ,,negatīvajiem"

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017