911 operātori padalījās ar stulbākajiem zvaniem, ko viņi saņēma!

Advertisement
Advertisement

Ārkārtas situāciju dispečeri ir tie varoņi, kas atbild uz 911 zvaniem un sūta nepieciešamās norādes, lai tiktu galā ar mūsu krīzēm. Neraugoties uz to, kas notiek, dispečeriem ir jāatbild mierīgi un jāspēj sniegt nepieciešamā palīdzība.

Ārkārtas situācijas, ar ko viņi saskaras un ne tikai, iekļauj sevī nelaimes gadījumus, slepkavības, zādzības un pašnāvības mēģinājumus, visu, ko tu esi redzējis televīzijā. Bet viņi ar to saskaras reālajā dzīvē. Visiem darba kandidātiem būtu jāmāk ātri un akurāti iegūt zvanītāja personisko informāciju, viņa atrašanās vietu un atrast drošāko un efektīvāko stratēģiju atgadījuma atrisināšanai. Viņam arī jābūt gatavam nomierināt klausītāju, atkarībā no situācijas. Viņi vislabāk ataino frāzi "strādāt saspringtā darbā".

Šis darbs ir ļoti nopietns, tas var izglābt dzīvības, bet mēdz būt reti gadījumi, kad tev nekas cits neatliek, kā smieties. Tālāk lasi smieklīgākos zvanus, ko 911 dispečeri ir saņēmuši. Par zilajiem džinsiem man lika kārtīgi izsmieties.

Piezīme: Lūdzu, atvēli savus 911 zvanus ārkārtas situācijām. Tavs zvans var patraucēt kādam, kam ir nepieciešama palīdzība.

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēc šī zvana, dispečers nosūtīja policistu uz zvanītāja mājām, lai tas atgādinātu viņam par pareizu 911 līnijas lietošanu.
"Dispečers: 911. Kāda ir jūsu ārkārtas situācija?"
"Zvanītājs: Kā man dabūt dzērveņu mērci ārā no bundžas, lai tā neiznāktu laukā gabalos?"
"Dispečers: Atveriet otru galu un izstumiet to ārā uz šķīvja"
"Zvanītājs: Ooo! Paldies! Jūs esat ģēnijs!"
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Aizvakar 17:22Alberts
A Tu man vienkārši nēesi vajadzīga!!!
0 0 Aizvakar 10:06Valentīna
Ļoti pašaizliedzīgs cilvēks bija auklīte. Man mazliet nav saprotams,kādēļ gan vecāki paši savai meitiņai nepiedāvāja savu orgānu.
0 1 19:39 15.10Sarmīte
Pilnīga taisnība. No savas pieredzes varu teikt. Man ir diagnoscēta fibriomalģija. Tā nav pat slimība, to sauc par sindromu, jo nekas nav bojāts, izņemot to, ka smadzenes sūta organismam nepareizus signālus, kā rezultātā cilveks jūt sāpes dažādos ķermeņa rajonos, sevišķi vietās, kur muskuļi sastiprina locītavas. Ir migrēnas, galvā ir migla, tu mēdz apjukt no vienkāršiem lēmumiem,atmiņa ir kā siets. Kāda ir izvēle? Tu vari iet uz invaliditātes pabalstu un pamazām palikt gultai piesaistīts, vai arī tu vari iet un cīnīties par normālu dzīvi, strādat darbu, kādu vari atļauties sava fiziskā stāvokļa dēļ, jo mazāk domāsi par savām sāpēm, jo mazāk tās traucēs. Nekur jau viņas nepaliks, tu tās jutīsi tāpat, bet iesi un darīsi, tikai reizēm novaidēsies pie sevis, kadir par grūtu. Un to, lūk cilveki nesaprot. Kā, tu esi slima un jūti sāpes? Nezinu gan, nemaz nevar redzēt. It kā nav citas iespējas, kā iet , muguru čokurā sarāvušai un vaidēt pilnā balsī. Netaisos to darīt, tas nepalīdz.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017