Alfa sieviete: ar ko tā atšķiras no visām pārējām sievietēm

Advertisement
Advertisement

Alfa sieviete: kā tā atšķiras no visām pārējām sievietēm. Pārbaudiet, vai jūs esat viena no viņām?


Laurela Tečere Ulriha reiz teica: `Pieklājīgas sievietes reti veido vēsturi`, un kopš tā laika šī frāze miljons reižu drukāta gan uz papīra, gan uz datora. Kaut arī šos vārdus katrs saprot savādāk, patiesībā tie ir veltīti sievietēm, kas padara pasauli labāku, jo nebaidās būt drosmīgākas un radošākas kā vairākums. Šeit ir 15 šādas sievietes pazīmes:

Raksta turpinājums
1. Galvenā prioritāte viņu dzīvē ir maksimāla bauda.

Viņa var būt viena, saderinājusies vai precējusies, bet Alfa sieviete pastāvīgi veido ap sevi apstākļus, no kuriem gūst bauda. Un dzīves baudīšanai bezbailīgās sievietes laimīgi piekrīt jauniem kursiem, ceļojumiem un mīlestībai, kad vien ir tāda iespēja (nevis izvairās vai meklē attaisnojumu).

2. Tās ir atvērtas un neatlaidīgas.

Viņas pirmās stādās priekšā tiekoties un pirmās uzņēmumā lūgs (pelnītu) algas pielikumu. Viņām nepatīk nīkuļot un veltīgi izniekot laiku.

3. Viņas ir pašpārliecinātas.

Pat tad, ja viņas ir labi zina par visiem saviem trūkumiem, Alfa sievietes zina, ka kopumā viņas ir neatvairāmas (bet ideāli cilvēki neeksistē).

4. Viņas ir apmierinātas ar dzīvi vienatnē, bet viņas ir gatavas attiecībām, kas padarīs viņas laimīgas.

Tas nozīmē, ka viņu dzīvē jau ir pietiekami daudz cilvēku, hobiju un interešu, bet viņas ir gatavas upurēt dažus no tiem jaunu cilvēku un lietu labā, kas viņām dos prieku.

5. Viņas mācās no savas pagātnes, bet neieciklējas tajā.

Pagātne ir jāatceras, lai mācītos no savām kļūdām, bet pēc mācības iegūšanas Alfa sievietes izmanto šīs zināšanas, lai uzlabotu savu dzīvi tagadnē un nākotnē.
6. Viņas izveido un aizstāv savas robežas.

Viņas neļauj nevienam ienākt savā ķermenī, telpā vai dvēselē. Un, ja kāds riskēs to izdarīt, viņš pilnībā saņems pēc nopelniem!

7. Viņas nebaidās aiziet dažās situācijās.

Ja draudzība, attiecības ar radiniekiem vai romāns ir tālu no ideāla, Alfa sievietes to vienmēr saprot, un, kad kļūst skaidrs, ka turpmāka attīstība nav paredzēta, viņas atstāj šīs attiecības aizmugurē un iet tālāk.

8. Viņām ir nepieciešamas fiziskas attiecības.

Tas nozīmē, ka viņām nepietiks ar zvanu, ziņu un video tērzēšanu. Protams, jūs varat palikt draugi, bet no partneriem Alfa sievietēm ir nepieciešama reāla klātbūtne.

9. Viņas nelaiž garām iespēju.

Darbs kopā internetā ir jauks, bet bezbailīgās Alfa sievietes zina, ka labākās iespējas var atrast tikai reālajā pasaulē. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc viņas labi zina visus klubus, krogus, muzejus un galerijas!

10. Viņas nedramatizē savu dzīvi.

Viņas ir patiesas savā uzvedībā.
11. Viņas nepielūdz slavenības.

Viņas daudz vairāk interesē apkārtējā realitāte - tas ir, pašu dzīve.

12. Viņas saprot, ka ķermenis un prāts ir ieguldījumi.

Viņas zina, ka vajag vairāk nodarboties ar sportu, lasīt vairāk un uzzināt vairāk, lai būtu veselīgākas, laimīgākas un veiksmīgākas nākotnē ( lieliska figūra+ laba izglītība = panākumu atslēga).

13. Viņas nespēlē upura lomu.

Viņas atsakās atcerēties negatīvo pieredzi un kontrolē savas jūtas, emocijas un dzīvību.

14. Viņas ”vienkārši ņem un dara”.

Ja Alfa sieviete vilcināsies, kaut ko darīt vai nē, viņa visticamāk to izdarīs. Šīs bezbailīgās dāmas neprot sevi novaldīt un reti pauž nožēlu par pagātni.

15. Viņas vienmēr uzticas pašas sev.

Viņām nospļauties uz citu viedokļiem un darbībām, bet viņas zina, ka labāk teikt un darīt to, kas ir labāk sev, draugiem, ģimenei un pasaulei. Vai tu zini šādas sievietes?
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017