Ārsts Komarovskis: ”Esmu galvenais vecmammu aizstāvis!”

Advertisement
Advertisement

Bieži vien ģimene sāk uztraukties, kad uzzina, ka viņus drīzumā apciemos vecmāmiņa. Viņa taču ir varenā virsaite, staigājošā enciklopēdija, dietologs, ārste un speciāliste visās dzīves jomās. Jaunie vecāki ir pārliecināti - `nepaklausīga` omīte var kaitēt bērniem.

 

Īstenībā vecmāmiņas vēlas tikai un vienīgi palīdzēt audzināt mazbērnus. Protams, dažreiz palīdzībai nav nekādas jēgas. Lai vecāki un vecvecāki dzīvotu saskaņā, Jums palīdzēs ārsta Komarovska padomi.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Vai bērniem ir vajadzīga omīte?

”Jēdziens ”omīte” var būt attiecināms ne tikai uz kādu konkrētu cilvēku, bet arī uz nozīmīgo sociālo fenomenu, kuram ir jāpievērš īpaša uzmanība,” apgalvo Jevģēnijs Komarovskis.

Diemžēl gadās tā, ka vecāki, kuri par daudz rūpējas par saviem bērniem, vēl vairāk rūpēsies par saviem mazbērniem. Ir svarīgi apzināties, ka tas tomēr nav Tavs bērns, par ko omītes bieži mēdz aizmirst.
Vairāk ēst, siltāk ģērbties, nesalt, neraudāt... Bezjēdzīgu padomu skaits ir milzīgs. Galvenais, kas ir jāsaprot vecmammām: tie nav viņu bērni! Tieši vecāki ir atbildīgi par atvases dzīvību un veselību.

Ir iespējams novērst konfliktus. Neklusējiet, bet diskutējiet. Tikai sarunājoties Jums izdosies uzbūvēt pareizas attiecības. Atstāt bērnu pie vecmammas ir grūti tikai pirmo reizi. Ja Jūs uzticēsieties viens otram, Jūs būsiet laimīgi.
”Risinot problēmsituācijas, omītēm ir jāuzņemas iniciatīva, jo viņām ir vairāk dzīves gudrības un pieredzes,” raksta Komarovskis. Spēja mīlēt nāk kopā ar pieredzi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:56Adria
1.nedrīkst pārspīlēt fiziskas nevainības nozīmi sievietes dzīvē, nevar meitenei ieskaidrot,ka tas dzīvē ko baigi garantē,bet protams,labi,ja izdodas ar pirmo patiešām jaukas cilvēciskas attiecības un tad Sex un laulība. Būsim godīgi,cikiem tā ir. Bērniem jāsaprot - dzīvē notiek viss.
2. Nekādu mazohismu - precamies,guļam,esam attiecībās, tikai ar ABPUSĒJĀM SIMPĀTIJĀM.
0 0 Aizvakar 13:38janka
Ne visi auto ir vienādi, bremžu tipi ir daudz un dažādi. Mūsdienās reti kurš tās pats mainīs.
Par stūri, man liekas ka tas ir tad kad noliek mašīnu stāvēšanai, lai būtu grūtāk to nospere, varbūt!
Jo nostrādā stūres bloķētājs.
0 1 17:18 16.11es
ceru, ka Tev nav tiesību un Tu nebrauc ar mašīnu...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017