Ārsts Komarovskis: ”Esmu galvenais vecmammu aizstāvis!”

Advertisement
Advertisement

Bieži vien ģimene sāk uztraukties, kad uzzina, ka viņus drīzumā apciemos vecmāmiņa. Viņa taču ir varenā virsaite, staigājošā enciklopēdija, dietologs, ārste un speciāliste visās dzīves jomās. Jaunie vecāki ir pārliecināti - `nepaklausīga` omīte var kaitēt bērniem.

 

Īstenībā vecmāmiņas vēlas tikai un vienīgi palīdzēt audzināt mazbērnus. Protams, dažreiz palīdzībai nav nekādas jēgas. Lai vecāki un vecvecāki dzīvotu saskaņā, Jums palīdzēs ārsta Komarovska padomi.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Vai bērniem ir vajadzīga omīte?

”Jēdziens ”omīte” var būt attiecināms ne tikai uz kādu konkrētu cilvēku, bet arī uz nozīmīgo sociālo fenomenu, kuram ir jāpievērš īpaša uzmanība,” apgalvo Jevģēnijs Komarovskis.

Diemžēl gadās tā, ka vecāki, kuri par daudz rūpējas par saviem bērniem, vēl vairāk rūpēsies par saviem mazbērniem. Ir svarīgi apzināties, ka tas tomēr nav Tavs bērns, par ko omītes bieži mēdz aizmirst.
Vairāk ēst, siltāk ģērbties, nesalt, neraudāt... Bezjēdzīgu padomu skaits ir milzīgs. Galvenais, kas ir jāsaprot vecmammām: tie nav viņu bērni! Tieši vecāki ir atbildīgi par atvases dzīvību un veselību.

Ir iespējams novērst konfliktus. Neklusējiet, bet diskutējiet. Tikai sarunājoties Jums izdosies uzbūvēt pareizas attiecības. Atstāt bērnu pie vecmammas ir grūti tikai pirmo reizi. Ja Jūs uzticēsieties viens otram, Jūs būsiet laimīgi.
”Risinot problēmsituācijas, omītēm ir jāuzņemas iniciatīva, jo viņām ir vairāk dzīves gudrības un pieredzes,” raksta Komarovskis. Spēja mīlēt nāk kopā ar pieredzi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:52es
Stīvs Gulbis
1 0 Aizvakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Aizvakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017