Ārsts: ”Pildīt katru dienu! Labāk par zālēm palīdzēs šī nezināmā austrumu ... ”

Advertisement
Advertisement

Dažreiz pienāk brīdis, kad nezini, ko darīt tālāk un kā vispār turpināt dzīvot šo dzīvi. Tu saproti, ka vajag kaut ko mainīt, bet nezini ko un ka. Pienāk tas laiks, kad tu sāc meklēt gudrus padomus. Bet kur ir vairāk gudrības, kā austrumu zinātnē?

Raksta turpinājums - lapa #1
Austrumu medicīnas padomi vienmēr ir vienkārši, bet tajā pat laikā pilni ar gudrību. Tajā ir atbilde uz jautājumu, kā uzlabot ķermeņa un dvēseles stāvokli.
1. Smaidi

Tik bieži, cik bieži tas ir iespējams. Kad tev nav spēka un liekas, ka iemesla arī nav, lai smaidītu, vienkārši paskaties uz apkārtējo pasauli. Tā ir brīnišķīga un pilna ar skaisto, vienkārši vajag tajā ieskatīties.

Smaids - labākais līdzeklis pret visām problēmām un slimībām. Kad cilvēks bēdājas vai nervozē, viņa orgāni sāk izdalīt indes, kā ziņo austrumu medicīna. Bet kad cilvēks smaida, priecājas par apkārtējo pasauli, tad organisms pats sevi dziedina. Ir grūti saglabāt iekšēju mieru, kad dzīvē ir nestabilitāte, bet šeit svarīgi ir izstrādāt pareizu skatu uz lietām.

Pastāvīgie stresi, neveiksmes spiež cilvēku. Ar šo spiedienu, kaut kas ir jādara. Austrumu gudrinieki iesaka neko nedarīt. Vienīgais, ko vajadzētu, - neļaut problēmai tevi apsēst. Tādēļ uz pasauli ir jāskatās ar smaidu. Pateicoties tam dzīve mainās uz labo pusi. Ielaid savā dvēselē mīlestību un mieru, smaidi pēc iespējas biežāk, tad arī visas tavas problēmas pārstās tevi mocīt.
2. Mazāk runā

Tukša runāšana atņem enerģiju un spēkus. Austrumu medicīna iesaka sekot līdzi tam, ko tu runā. Vārdiem ir sava vērtība, kad tie ir pateikti īstajā vietā un laikā. Citādi tie ir tukši, nevajadzīgi vārdi.
3. Mazāk pārdzīvo

Vieglāk ir pateikt, nekā izdarīt, bet tomēr. Nav vajadzības domāt un gudrot par pagātni un nākotni. Tu pats radi savā dvēselē nemieru, atrodot liekus iemeslus uztraukties. Tu pats mācies koncentrēties uz to, kas notiek tagad. Nomaini pārdzīvojumus uz koncentrēšanos, tad arī dzīvot būs vieglāk.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 18:52Vita. Dišlere
Tas visu mūžu ir teikts,ka pastiprina vērmele apetīti.Nezinu vai varu ticēt tai detoksa programmai.
1 0 Vakar 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 1 Vakar 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017