Atbildi godīgi uz 4 jautājumiem un saņem precīzu personības raksturojumu!

Advertisement
Advertisement

Personības Maiers Briggs tipoloģija ir izveidota pēc Junga teorijas. 1940. gados izveidotie psiholoģiskie testi bija ļoti populāri. Piedāvājam tev viņus izpildīt, lai uzzinātu sevi labāk un atrastu slēptās bailes un neattīstītos talantus.

 

Cilvēks var būt gan intraverts, gan ekstraverts, uztvert pasauli ņemot vērā sensora sistēmu vai intuīciju, domāt loģiski vai uzticēties emocionālajam intelektam, plānot dzīvi un adaptēties haosā.

 

Atkarībā no tā, kādas iepriekš minētās īpašības mums ir, kādā mērā kombinējas ar citām, ir iespējams noteikt kādam personības tipam mēs piederam.

Raksta turpinājums - lapa #1
Četri apdomāti jautājumi palīdzēs noskaidrot tavu tipu. Tikai atbildiet godīgi uz tiem.

1. Tava dzīves enerģija ir izsīkusi. Kā tu rīkosies, lai tu `uzlādētu`?

a) Iesi pie draugiem
b) Sēdēsi viens, paskatīsies filmu vai palasīsi

2. Kāds apraksts tev der visvairāk?

c) `Es dievinu dzīvot ar tekošo brīdi, nodarboties ar tekošām lietām, pievēršot uzmanību detaļām`.
d) `Man patīk idejas un teorijas, es dievinu iedomāties sev nākotni, nodarbojos ar simboliem un jēgām, bieži vien sapņoju`.

3. Kā tu pieņem svarīgus lēmumus?

e) Ieklausies iekšējā saprāta balsī
f) Izvēlos to, ko saka sirds

4. Tu taisies uz svarīgu pasākumu. Kā tu gatavosies?

g) Saplānosi visas savas darbības jau agrāk
h) Paļausies sev, darbosies kā sanāks
Ja tev ir sanākusi kombinācija BDEG, tu esi Stratēģis.

Tas ir viens no retākajiem personības tipiem. `Stratēģiem` pieder tikai 2% pasaules apdzīvotības. Viņu ir maz, viņi ir unikāli, viņi ir statistikas virsotnēs. Kā zināms, virsotnēs ir vientuļi un viņi tieši to izjūt. Viņiem mēdz būt grūti atrast līdzīgi domājošos. Lai saprastu cilvēku ar intelektu un šahista domāšanu, ir jābūt tādai pašai domāšanai.

`Stratēģiem` nepatīk velti tērēt savu enerģiju. Viņi ir ne tikai lieli atriebēji, bet arī nenogurdināmi darītāji.
Kombinācija BDEH - zinātnieks

Šis arī ir rets personības tips, ar tādu ir tikai 3% pasaules apdzīvotības. `Zinātniekiem` ir mākslinieciska daba, dzīvs intelekts, tieksme izgudrot. Dzīvi redz ar savu unikālo skatienu un par to lepojās. Ekscentriskā profesora vai slavena filozofa loma viņiem piestāvētu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Vakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))
0 1 Aizvakar 14:00ana
stāsts ir par cilvēkiem kopumā ne tikai par radiniekiem. J A KĀDS CILVĒKS IR NEPATĪKAMS NAV AR VIŅU JĀKOMUNICĒ NESKATOTIES UZ RADNIECISKĀM SAITĒM

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017