Autobusā iekāpa puisis ar 3-gadīgu bērnu. Kad vadītājs paskatījās uz viņu kājām, viņam kļuva slikti.

Advertisement
Advertisement

Kalifornijas iedzīvotājs Tims Vatsons strādā par autobusu vadītāju un katru dienu izvadā pasažierus pa Sanfrancisko apkaimi. Šķiet vienkāršs darbs, nekā īpaša, bet vienu dienu viņš kļuva par patiesu varoni!


Tajā dienā Tims bija reisā. Pilsētā Milpitasa autobusā iekāpa neparasts pāris, viņi uzreiz pievērsa vadītāja uzmanību. Tas bija aptuveni 20 gadus vecs puisis, kurš veda noraudājušos bērnu.

 

Raksta turpinājums
„Es uzreiz sajutu kaut ko nelāgu, jo puisēns izskatījās pārbijies” stāsta mūsu stāsta varonis par notikušo. Pēc neilga laika vadītāja aizdomas apstiprinājās...

Radio ziņoja, ka pirms stundas no centrālās bibliotēkas tika nolaupīts 3 gadus vecs puisēns. Viņa mamma novērsās burtiski minūti un tās laikā bērns nozuda. Liecinieki liecināja, ka puisēnu aizvedis tumšādains puisis. Turpinājumā sekoja sīks bērna un nolaupītāja apraksts.
„Viņi sēdēja pašās autobusa salona beigās, tādēļ es nevarēju saskatīt, vai bērns atbilst aprakstam. Lai par to pārliecinātos, bet tajā pašā laikā neizraisītu aizdomas, man nācās rīkoties viltīgi”- stāsta mūsu stāsta varonis.

Tims Vatsons izlikās, ka viņam piezvanījis viens no iepriekšējiem pasažieriem un ziņojis par aizmirstu somu. Vadītājs paziņoja pasažieriem par zaudējumu un devās salonā meklējumos. Tims devās līdz pat autobusa salona beigām, uzmanīgi apskatot bagāžas plauktus un zem katra sēdekļa. Viņa patiesais mērķis bija gan tikt līdz bērnam un apskatīties kādi apavi ir viņa kājās.
„Radio sīki aprakstīja, kā izskatījās bērns un kas viņam bija mugurā. No vadītāja vietas es nevarēju saskatīt visas detaļas, tādēļ nebiju pārliecināts, ka tas patiešām ir viņš. Tomēr, kad es ieraudzīju, ka bērns bija ietērpts rūtainos šortos un sarkanās sandalēs, par kurām ziņoja radio, visas manas aizdomas apstiprinājās”, - stāsta autobusa vadītājs.

Esot blakus bērnam, Tims Vatsons nelika manīt, ka ir to atpazinis. Viņš turpināja „pazaudētās” somas meklējumus, pēc tam mierīgi atgriežoties savā vietā.

Atsākot braucienu, Tims Vatsons pazvanīja policijai un paziņoja, ka laupītājs kopā ar bērnu atrodas viņa autobusā. Jau nākamā pieturā – Fremontā noziedznieku arestēja. Viņš izrādījās 23 gadīgais bezpajumtnieks no Pitsburgas Alfonso Eddingtons.


Vesels un netraumēts bērns atgriezās pie mātes, bet Tims Vatsons kļuva par īstu varoni!

Ja Tevi iespaidoja parasta vadītāja atjautība, noteikti dalies ar šo stāstu ar saviem draugiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...
0 0 Vakar 21:02Dina
jā tas viss uzskaititais sakrit un vēl-labākās attiecības ir ar citiem ,,negatīvajiem"
1 1 Vakar 17:13Sise
Tas varetu but tiesa-jo daudzu cilvekveidigo darbibas ari par to liecina

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017