Baisas viesnīcas ar spokiem

Advertisement
Advertisement

Viesnīca ir vienkārša ēka, kur tūristiem ir iespēja pārlaist nakti par to samaksājot. Viesnīcu vēsturiskās saknes stiepjas tālu pagātnē, senatnē tās neizbaudās kā atsevišķa ēka tūristiem, bet gan daļa no apdzīvotām telpām, ko ēku saimnieki piešķīra pasaules apceļotājiem. Faktiski cilvēki dalījās ar savu mājvietu, bet pasaulei lēnām materializējoties, cilvēki saprata, ka šī ir iespēja labi nopelnīt, jo cilvēkiem patīk ceļot.


Šajā rakstā apskatīsim pasaulslavenas viesnīcas, kas ap sevi apvij daudz noslēpumu, jo tajās spokojās. Spoki vai nu piesaista tūristus vai aizbaida, bet pats stāsts liekas interesants visiem. 

Avots: infoniac.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
10. Viesnīca Chelsea

Ņujorka

Šis hotelis tika uzcelts laika posmā no 1883.gada līdz 1885.gadam, un bija bohēmas iecienīts.
Lai gan tās bija mājas neskaitāmiem māksliniekiem, rakstniekiem, dzejniekiem un muzikantiem, tomēr, šī vieta ieguva vislielāko popularitāti pēc tam,kad Sex Pistols basists Sids Višess (Sid Vicious) nodūra savu draudzeni Nensiju Spangenu (Nancy Spungen) un pats nomira no narkotiku pārdožēšanas. Te, tāpat, dzīvoja dzejnieks Dilans Tomass (Dylan Thomas), un tieši hotelī viņš nokļuva komā, un mazliet vēlāk slimnīcā nomira.
Pilnīgi iespējams, ka Višess un Tomass tā arī nekad neatstāja hoteli, jo viņu spoki ne vienu vien reizi tika redzēti klejojam pa viesnīcas zālēm. Runāja arī par klaiņojošiem dramaturgu Judžina Onīla (Eugene O’Neill) un Tomasa Vulfa (Thomas Wolfe) spokiem.
Citi viesi ziņoja par citām paranormālām parādībām, ieskaitot to, ka pēkšņi ieslēdzās vai izslēdzās gaisma, kā arī manīja auksta vēja pūsmas. Kas bija radušās pēkšņi un nevarēja saprast, no kurienes.
Pašreiz hotelis ir apmeklētājiem slēgts, jo tajā tiek veikti remontdarbi.
9. Talbota Hotelis

Oundla, Anglija


Krāšņā pils tika uzcelta aptuveni 1100.gadā. Tieši šajā pilī piedzima Ričards III, kura mirstīgās atliekas tika atrastas pagājušā gadā netālu no mašīnu autostāvvietas, kā arī, šajā vietā tika notiesāta Marija Stjuarte, kurai piesprieda nāvessodu un nocirta galvu.
1600-o gadu sākumā pils tika sagrauta un pārvērtās drupās, tomēr, atsevišķas tās daļas izdevās glābt. Viena no nozīmīgākajām lietām izrādījās milzīgas ozolkoka kāpnes, kuras turpināja kalpot Talbota hotelī, kas atrodas Northemptonšīrā.
Leģenda vēstī, ka Marija Stjuarte, dodoties uz nāvi tieši pa šīm kāpnēm, atstāja uz tām zīmi, „uzzīmējot” ar gredzenu kroņa simbolu. Neskatoties uz to, ka viņa mirusi jau četrus gadsimtus, Marija vēl joprojām neatstāj šīs kāpnes.
Viņas spoku bieži vien pamana hotelī. Viņa soļo lejā pa kāpnēm, šajā brīdī mēbeles sāk pārbīdīties pašas no sevis, tas pats notiek arī ar Marijas portretu, kas karājas pie sienas.
8. Hotelis Castello Della Castelluccia

Roma, Itālija

Roma ir viena no vecākām pasaules pilsētām un ir slavena ar to, ka tajā ir izliets tik daudz asiņu, kā nekur citur. Castello Della Castelluccia atrodas restaurētā 11.gadsimta ēkā, un par to no bijušo apmeklētāju puses var dzirdēt, ka viesnīcā notiek lietas, kas ir ārpus mūs saprašanas. Daudzām aristokrātiskajām ģimenēm, tādām, kā Orsini, Muti, Odelskani, kā arī operas tenoram Frančesko Markoni tās bija mājas.
Šis mantojums, protams, atstāja savas pēdas. Pēc viesu apgalvojumiem, viesnīcā mīt trīs spoki, tajā skaitā, arī neprātīgais imperators nerons, kurš nakts stundās klīst pa dārzu viens pats vai arī kompānijā ar saviem zirgiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 14:00ana
stāsts ir par cilvēkiem kopumā ne tikai par radiniekiem. J A KĀDS CILVĒKS IR NEPATĪKAMS NAV AR VIŅU JĀKOMUNICĒ NESKATOTIES UZ RADNIECISKĀM SAITĒM
0 0 Vakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...
0 0 Vakar 21:02Dina
jā tas viss uzskaititais sakrit un vēl-labākās attiecības ir ar citiem ,,negatīvajiem"

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017