Bībeliskie fakti, par kuriem baznīca noklusē.

Advertisement
Advertisement

Bībele – visu kristiešu galvenā svētā grāmata. Un praktiski katram ticīgam cilvēkam tā ir mājās. Bet vai to mēs lasām? Bet, ja mēs pateiksim, ka ir vispār pieņemtas lietas, kuras atbalsta baznīca, bet kuras nesader ar Bībeli vai to tajā nav? Ja neticat – pārbaudiet paši!

Raksta turpinājums
1. Nekur nav rakstīts, ka Ādams un Ieva noēda tieši ābolu.

Тrešā nodaļa Vecajā derībā vien norāda uz to, ka tas bija augļu koks. Bet ne fakts, ka tā bija ābele!

2. Jēzum bija brāļi.

Tas nav ateistu zinātnieku apgalvojums, bet citāts no Evaņģēlija, kas norāda uz šo faktu! Jāņa evaņģēlijā tiek 7 reizes pieminēti Jēzus brāļi. Konstantinopoles Padome 553. gadā apstiprināja Jaunavas Marijas šķīstības dogmu, bet tas nav nekur pieminēts Evaņģēlijā. Tajos laikos, ja nebija bērnu vispār vai bija tikai viens bērns, tas bija izņēmums likumos.

3. Neeksistē 7 nāves grēki.

Lepnums, skaudība, dusmas, slinkums, alkatība, negausība, iekāre tika pieņemti daudzus gadsimtus pēc Jēzus. Bībelē tas netiek pieminēts, bet Jēzus piemin, ka ir divi galvenie baušļi: ‘Iemīli Dievu To Kungu ar visu savu miesu, garu un prātu’ un ‘Iemīli savu tuvāko kā sevi pašu’. Tiešām, ievērojot šos divus baušļus, pārējie 8 tiek ievēroti kopā ar tiem.
4. Neviens nav norādījis, ka gudrajiem bija trīs.

Matveja evaņģēlijā norādīts: ‘gudrie no austrumiem’ ,‘gudrie’. Jēzus saņēma trīs dāvanas, tas ir, zeltu, vīraku un mirres, bet tas ir dāvanu skaita norādījums nevis gudro.

5. Šķīstītava neeksistē.

Bībelē nekur nav norādes uz šo vietu. Katoļu mācība par šķīstītavu pirmo reizi tika prezentēta 1274. gadā Lionas katedrālē.

6. Bībelē bērnus nekristī, tikai pieaugušos.

Pats Jēzus tika kristīts 30 gados. Marka evaņģēlijā skaidri uzrakstīts: ‘Kas ticēs un kristīsies – tas tiks izglābts’. Tādā veidā cilvēkam vispirms ir jānotic, bet pēc tam tikai jākristās.
7. Jēzus pārlauza maizi, simboliski norādot uz to, ka viņš aizies, bet drīzumā augšāmcelsies, pārvēršot maizi un vīnu par miesas un asiņu simbolu. Vēlāk baznīca to pārvērta par tradīciju, tomēr tas nav nekas vairāk par rituālu, kam nav nekāda sakara ar dvēseles glābšanu.

8. Jēzus nepiedzima ne 25. decembrī, ne 7. Janvārī.

Nekur Evaņģēlijā nav norādīts tiešs viņa dzimšanas datums. Tomēr turpat mēs atrodam, ka tajā dienā gani ganīja savas aitas, kas ir maz ticams ziemā.

9. Nav vidutāja starp Dievu un cilvēku, izņemot Jēzu un par to skaidri uzrakstīts Jaunajā derībā.

10. Filmās ir pieņemts rādīt apustuļus kā vīriešus 30-40 gadu vecumā.

Īstenībā, visticamāk, viņi bija tikai pusaudži. Kad apustuļi devās uz Kapernaumu (Mateja evaņģēlijs, 17.nodaļa), viņiem paprasīja samaksāt nodokļus. Bet samaksāja tikai Pēteris un Jēzus. Tas nozīmē, ka pārējie nemaksāja nodokļus savu jauno gadu dēļ.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017