Burve paskaidroja, kādēļ nedrīkst žēloties par dzīvi. Tikai viens sens rituāls palīdzēs izkļūt...

Advertisement
Advertisement

Ir viens drošs veids, kā kļūt laimīgākam! Viena mana draudzene agrāk bieži vien devās pēc padoma pie zīlnieces. Grūtās dzīves situācijās viņa nespēja pati pieņemt lēmumu, bet sveša cilvēka norādījumi brīnumainā kārtā atbalstīja un palīdzēja viņai. Dīvaina rakstura īpatnība, bet mēs visi esam dažādi...

Raksta turpinājums - lapa #1
Vienā seansa laikā zīlniece - gaišreģe pajautāja Dašai (tā sauc draudzeni): ”Kad tu pēdējo reizi veici pateicības rituālu? Kad tu pēdējo reizi pateicies par visu, kas tev ir? Jo vairāk tu žēlojies, jo vairāk dzīves enerģijas tev aiziet. Pārtrauc to darīt, un tu redzēsi, ka sāksies laimīgas dienas”.

Daša apjuka. Tad zīlniece teica:” Izvēlies vienu stundu tuvākā svētdienā, lai pateiktos. Pieraksti visu, par ko tu patiesi vari pateikt ”paldies” uz papīra lapas. Tā ir ļoti spēcīga maģiska pieredze! No pateicības dzimst jauna dzīve, jauns liktenis. Ja veikt rituālu katru nedēļu, var kļūt par laimīgu cilvēku un nonākt pie vēlamā mērķa ļoti drīz”.

Sākot ar pateicības praksi, var izmainīt savu dzīvi uz labāku pusi ļoti ātri! Pateicības burvja spēks palīdzēs novērtēt katru nodzīvoto dzīves minūti.

Mēs palūdzām Larisu Parfentjevu, kura ir sarakstījusi ”100 veidi, kā izmainīt dzīvi” izvēlēties 10 veidus no savas grāmatas. Piedāvājam iepazīties un uzreiz sākt izmantot! Katrs dzīvs radījums ir pelnījis būt laimīgs.
KĀ DZĪVOT LAIMĪGI

10 veidi, kā izmainīt savu dzīvi

1. Sāc darīt kaut ko radošu.
Mūsu smadzenes vienmēr, vienlaicīgi tiecas pēc diviem režīmiem - mieru un radošumu. Visbiežāk uzvar miers, tieši tādēļ mēs jūtamies nelaimīgi. Pats labākais veids, kā izmainīt savu dzīvi - sākt kaut ko radošu darīt!

Sāc zīmēt, saceri dzejoli, par to, kā satiki savu labāko draugu, uztaisi ikebanu, nopērc nomierinošo krāsojamo grāmatu pieaugušajiem un izkrāso to.

Man šķiet, ka radošums ir organisma bāzes prasība. Māksla dzīvot laimīgi nozīmē pastāvīgu nodarbošanos ar mākslu! Atrodi veidu kā noķert zilo putnu.
2. Noorganizē senču dienu.
Cilvēks ir kā koks. Lai cik kupla un brīnišķīga nebūtu lapotne, tā ilgi neaugs, ja koka saknes ir sapuvušas. Cilvēkam ir par maz būvēt nākotni - tik pat svarīgi ir zināt pagātni.

Atrodi starp saviem senčiem vismaz 2 cilvēkus, ar kuriem tu varētu lepoties. Kā tikai sāksi saprast, kādi lieliski cilvēki stāv aiz tevis, pats arī jutīsies pārliecinātāks.
3. Noskaidro zonas, kurās būtu jāaug.
Var uztaisīt interesantu eksperimentu, kurš parādīs tavus trūkumus. Tādu veidu izmēģināja mans draugs, kurš nekādi nevarēja apprecēties līdz pat 35 gadu vecumam.

Neizdevās attiecības un viss. Viņš pazvanīja visām meitenēm, ar kurām viņam līdz šim bijušas attiecības, lai uzzinātu, kas ”nav tā kā vajag”. Godīgi paskatījās acīs saviem trūkumiem un uzzināja par sevi daudz ko jaunu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017