Cilvēka dzīves septiņgadu cikli

Advertisement
Advertisement

Ļoti interesanta informācija

 

Cilvēka dzīve ir cikliska un tā ir saistīta ar ciparu septiņi. Katrs septiņgadu cikls beidzas ar noteiktu krīzi, lūzuma punktu, situāciju, kura obligāti radīs noteiktus zaudējumus: fiziskus, intelektuālus, emocionālus un citus. Šis lūzuma moments ir pāreja uz nākamo ciklu. Visas dzīves laikā cilvēks pārdzīvo noteiktu septiņgadu ciklu skaitu, kuri atšķiras pēc sava raksturojuma.

Raksta turpinājums - lapa #1
No 0 līdz 7 gadiem

Spēcīga saikne ar māti. Horizontāla pasaules iepazīšana. Jūtu rašanās. Mātes smarža, mātes piens, mātes balss, mātes siltums, mātes skūpsti ir pirmās sajūtas. Periods, kā likums, beidzas ar izšķilšanos no mātes mīlestības kūniņas un ar mazāk vai vairāk aukstās pārējās pasaules atklāšanu.

No 7 līdz 14 gadiem

Spēcīga saikne ar tēvu. Vertikālā pasaules iepazīšana. Personības veidošanās. Tēvs kļūst par jaunu izņēmuma partneru, sabiedroto pasaules atklāšanā ārpus ģimenes kūniņas. Tēvs paplašina ģimenes aizsargkūniņu. Tēvs kļūst par orientieri. Māte bija mīļota, tēvam jābūt dievinātam.

No 14 līdz 21 gadam

Sacelšanās pret sabiedrību. Matērijas iepazīšana. Intelekta veidošana. Tā ir pusaudžu vecuma krīze. Rodas vēlēšanās mainīt pasauli un sagraut pastāvošās struktūras. Jaunatne uzbrūk ģimenes kūniņai, pēc tam sabiedrībai kopumā.
Pusaudzi valdzina viss, kas ‘saceļas’ – skaļa mūzika, romantiskas attiecības, tiekšanās pēc neatkarības, bēgšana, saistība ar marginālām jauniešu grupām, anarhistiskas vērtības, sistemātiska veco vērtību noliegšana. Periods beidzas ar iziešanu no ģimenes kūniņas.
No 21 līdz 28 gadiem

Iestāšanās sabiedrībā. Stabilizācija pēc sacelšanās. Ciešot neveiksmi ar pasaules graušanu, integrējas tajā, vēloties vispirms būt labākiem nekā iepriekšējā paaudze. Interesantāka darba nekā vecākiem meklējumi. Interesantākas vietas dzīvē nekā vecākiem meklējumi. Mēģinājums izveidot laimīgāku pāri nekā vecākiem. Partnera izvēle un ģimenes pavarda izveidošana. Savas kūniņas izveidošana. Periods parasti beidzas ar laulību. No šī brīža cilvēks ir izpildījis savu misiju un pabeidzis pirmo aizsargkūniņu.

PIRMĀ KVADRĀTA BEIGAS 4×7 GADI.

Pēc pirmā kvadrāta, kurš noslēdzas ar savas kūniņas izveidošanu, cilvēks nokļūst otrā septiņgadu cikla sērijā.
28-35 gadi

Ģimenes pavarda izveidošana. Pēc laulībām, dzīvokļa, mašīnas, rodas bērni. Vērtības asimilējas kūniņas iekšienē. Taču, ja pirmie četri cikli netika izieti veiksmīgi, ģimenes pavards sabrūk. Ja attiecības ar māti netika nodzīvotas pienācīgā veidā, viņa kaitēs savai vedeklai. Ja ar tēvu arī, viņš sāks jaukties jaunā pāra darīšanās.

Ja sacelšanās pret sabiedrību netika pārdzīvota, ir konfliktu risks darba vietā. 35 gadi – tas vecums, kad slikti nobriedusi kūniņa bieži uzsprāgst. Tad notiek šķiršanās, atbrīvošana no darba, depresija, psihosomātiskās slimības. Tad pirmā kūniņa ir jāatmet un…

35-42 gadi

Viss sākas no nulles. Pēc krīzes cilvēks, piesātināts ar iepriekšējo pieredzi un kļūdām, rekonstruē otro kūniņu. Jāpārskata attieksme pret māti, ģimeni, tēvu, briedumu. Tas ir periods, kad šķirtiem vīriešiem uzrodas mīļākās, bet šķirtām sievietēm – mīļākie. Viņi mēģina pieņemt to, ko gaida, jau nevis no laulības, bet no pretējā dzimuma.

Attiecības ar sabiedrību arī jāpārskata. No šodienas darbu izvēlas nevis no tā drošības viedokļa, bet pēc tā, cik tas ir interesants vai pēc tā brīvā laika, cik tas atvēl. Pēc pirmās kūniņas sagraušanas, cilvēkam vienmēr ir vēlēšanās pēc iespējas ātrāk izveidot otru. Jauna laulība, jauns darbs, jaunas attiecības. Ja atbrīvošanās no parazitāriem elementiem notikusi veiksmīgi, tad cilvēkam jābūt spējīgam atjaunot nevis līdzīgu, bet uzlabotu kūniņu. Ja viņš nav sapratis bijušās kļūdas, viņš izveidos tieši tādu pašu apvalku un nonāks pie tieši tādiem pašiem zaudējumiem. Tas ir tas, ko sauc par ‘skrējienu pa apli’. No šī brīža visi cikli kļūs tikai par vienu un to pašu kļūdu atkārtojumu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))
0 1 Vakar 14:00ana
stāsts ir par cilvēkiem kopumā ne tikai par radiniekiem. J A KĀDS CILVĒKS IR NEPATĪKAMS NAV AR VIŅU JĀKOMUNICĒ NESKATOTIES UZ RADNIECISKĀM SAITĒM
0 0 Aizvakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017