Cilvēks, kas nepārtraukti sūdzas un čīkst, atņem tavu vitālo enerģiju!

Advertisement
Advertisement

Spēja parādīt līdzjūtību un empātiju tiek uzskatīta par pozitīvām īpašībām. Bet ir svarīgi to pareizi izmantot. Ja pēc sarunas ar kādu citu cilvēku jūs jūtaties izsmelti, tad jums ir jādomā par to, kā mainīt savu uzvedību.


Mūsu dzīvē ir daudz problēmu. Protams, tās ir arī ar mūsu radiniekiem un draugiem, un mums bieži vien ir jāuzklausa arī viņu sūdzības par kaut ko. No vienas puses, dabiski, ka cilvēki vēlas kaut kā mazināt spriedzi, un mēs tiem palīdzam. No otras puses - pastāvīga citu cilvēku sūdzību uzklausīšana paņem mūsu enerģiju.

Raksta turpinājums - lapa #1
Negatīva cilvēka ietekme

Daži cilvēki runā par savām problēmām, lai saņemtu atbalstu un padomu. Bet citi – lai atdotu savu negatīvo citam. Jāiemācās tādus atšķirt.

Varbūt cilvēki, kas pieder otrajai kategorijai, jūs sauks par nejūtīgu egoistu, kad jūs atteiksieties staigāt viņu pavadā. Varbūt viņi mēģinās iedvest jums vainas sajūtas vai ko citu nepatīkamu. Tas nav briesmīgi. Kompensācija būs enerģijas pieplūdums un pašcieņas izjūta, pēc atteikšanās no šiem kontaktiem.
Kāpēc nevajag uzklausīt šādas sūdzības?

Jo tas, kurš tikai sūdzas, neko nedara, lai mainītu savu dzīvi. Viņš ir pieradis pie aizvainotā lomas. Tas ir viņa psihotips, viņa pasaules uzskats.

Tu klausies viņu, bet kā tu palīdzēsi? Nekā. Viņam nav vajadzīga palīdzība, viņam vajag runāt. Sarunai bez mērķa nav jēgas.

Sūdzoties, viņš zemapziņā neapzināti, un dažreiz apzināti noņem no sevis vainu par savu neveiksmi. Ar šādiem cilvēkiem būtu jāstrādā speciālistiem, kuri zina, kā ietekmēt domāšanas veidu.
Lielākā negatīvā ietekme uz cilvēku ir viņa sliktajām domām.

Jūs nekad neatrisināsit nevienu čīkstuļa problēmu, jo viņš neplāno tās atrisināt. Jūs nekad nenomierināsiet viņa dvēseli ar līdzjūtību, jo viņam tas nav nepieciešams. Viss, ko viņš cenšas, ir atbrīvoties no atbildības par savu likteni. Tas ir neiespējami.
Kas notiek ar mums, ja mēs pastāvīgi uzklausām sūdzības?

Mēs atdodam enerģiju uz nekurieni. Mēs vēlamies palīdzēt, bet problēmas risinājums nenāk. Mēs cenšamies atkal un atkal, un rezultātā mēs esam iztukšoti.

PIRMĀS IZTUKŠOŠANĀS ZĪMES

1. Emocionālā nelīdzsvarotība
2. Grūtības ar savu problēmu risināšanu
3. Problēmas ar koncentrāciju
4. Negatīvu domu rašanās
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017