“Dāmiņ, ja tavs vīrs satiks mani, tad viņš paliks ar mani uz visiem laikiem! Un es nemaz nejokoju!”

Advertisement
Advertisement

Dzīve ir pilna ar nesaprotamām lietām. Īpašu mīklu mums rada attiecības starp vīrieti un sievieti. Man vienmēr ir interesējis, kāpēc vīrieši dod priekšroku tām vai citām sievietēm: ar vienām satiekas, ar citām dibina ģimenes, bet pie trešām no tās pašas ģimenes aiziet. Un tas nekādā ziņā nav vīriešu daba. Vieni laulību iztur, kamēr kāds no laulātajiem nenomirst, bet citas sairst jau pēc gada.

Raksta turpinājums - lapa #1
Apbrīnojamākais ir tas, ka sievietes, pie kurām aiziet vīrieši, neizceļas ar īpašu skaistumu, māku atbalstīt vai saimnieciskumu. Vai, otrādi, ir varianti labāki par sievām, bet vīrieši tik un tā viņām ir uzticīgi. Reiz mēs ieraudzījām vienas sievietes ierakstu, kas uzspridzināja Internetu – atklātu atbildi uz interesējošu jautājumu. Viņas vārdu mēs paturēsim noslēpumā.
Kā savaldzināt vīrieti

“Es smejos un dusmojos vienlaicīgi, kad kāda dāmiņa sāk man žēloties par savu neizdevušos vīru. Pēc šo sirsnīgo sarunu motīviem es tad nolēmu uzrakstīt to, kas sakrājies galvā. Personīgi es dodu priekšroku dzīvot pašai un neveidot pārāk ilgstošas attiecības. Vienkārši man nav tādas vajadzības. Kad es vēlos sev blakus vīrieti, viņš man parādās. Un es dzirdu no šiem pašiem vīriešiem, kāpēc viņi neaiziet no sievām.
Dzīve vientuļas vilcenes stilā man iemācīja vienu: tas ir ļoti ērti un brīnišķīgi, kad blakus ir cilvēks, kas interesējas par tevi, kuram ir nauda, kad tā man beidzas, kuram ir loceklis, smadzenes, kam ir fizisks spēks, kāds nav raksturīgs sievietei.
Taču man galvenais nav tas. Galvenais ir tas, ka viņš katru dienu izdara izvēli būt kopā tieši ar mani. Jā, dāmiņas, viņš izdara apzinātu izvēli nevis paliek kopā ar jums visādu muļķīgu iemeslu pēc. Tā sacīt, tāds slikts, mani neciena, tikai tāpēc paliek, ka… Sāksim pēc kārtas.

Тu vari teikt, ka jums ir bērni. Bet paskaties visapkārt, tagad milzum daudz šķiršanās ģimenēs, kurās ir pat trīs bērni. Bērns – tas nav šķērslis aiziešanai. Piedevām tagad ir visas iespējas ar viņiem redzēties un piedalīties viņu audzināšanā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 18:52Vita. Dišlere
Tas visu mūžu ir teikts,ka pastiprina vērmele apetīti.Nezinu vai varu ticēt tai detoksa programmai.
1 0 Vakar 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 1 Vakar 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017