Gādīgi vecāki katru dienu bērnam saka šīs 8 frāzes! Tikai tad mazulis izaugs par spēcīgu personību…

Advertisement
Advertisement

Skaidra lieta, ka bērnu audzināšanas procesā nav vienīga patiesa ceļa un stingri noformulētu noteikumu. Tomēr ir vairākas svarīgas frāzes, kuras bērnam nepieciešams dzirdēt katru dienu. Tās ne tikai nostiprinās tavu saikni ar mazuli, bet arī paaugstinās viņa pašvērtējumu, ieaudzinās pārliecību par sevi. Kurš tad vēl to viņiem pateiks, ja ne tu?

Raksta turpinājums - lapa #1
Mēs pastāstīsim tev, ko tik svarīgi ir bērniem dzirdēt no saviem vecākiem un kādas rakstura īpašības tas attīsta.
Kādus vārdus sacīt bērnam
1. “Viss ir kārtībā, tikai pamēģini vēlreiz”

Šo frāzi bērnam vajag teikt tad, ja viņam kaut kas neizdodas. Tā viņš sapratīs, ka neveiksmes – tā ir svarīga dzīves daļa, no kuras nekur neaizbēgsi. Un, kas galvenais, nevajag no tām bēgt. Tas attīsta bērnā neatlaidību un ieaudzina gribasspēku. Pamēģini to sacīt tā vietā, lai izteiktu bērnam pārmetumus, kad viņš dara kaut ko ne tā. Viņš taču tikai visam mācās.
2. “Paldies tev par…”

Pateicies bērnam par visu, ko viņš dara. To ir svarīgi darīt kopš agrīna vecuma, lai viņam izveidotu tādu paradumu. Saki viņam to katru reizi, kad tas ir iespējams un tu ievērosi, ka bērns arī sāk tā runāt. Tas māca viņu izrādīt atzinību.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 10:46K
Nezināju, izrādās vista un gaļa vispār ir lielākie piesārņojuma avoti virtuvē! Un tā ir jā slauka ar salvetēm lai šis piesārņojums nenonāktu uz virtuves priekšmetiem. Ar ko domā cilvēks kurš to raksta vai izkopē.?
0 1 Aizvakar 14:14Aija
Dažas lietas gan ir muļķības
0 0 11:27 15.01ema
viss skaidrs nav ko komentēt

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017